Editörler : Lanet

Yasaklı
21 Ocak 2010 01:55

Şu anda en avantajlı cep tarifesi hangisi?

faturalı veya faturasız...

ahmetbulut47
Genel Müdür
21 Ocak 2010 08:43

avea kamu ekstra 1600dk avealılarla 400dk her yöne 29tl

*holaysali*
Yasaklı
22 Ocak 2010 12:14

vodafone'nin kampanyası nasıl ?

maksoy07
Şef
27 Ocak 2010 11:33

Bence vodafone un üzerine yok bende turkcell den vodafone a geçtim kamu tarifesi daha yeni olduğu için katılım az olabilir ama diğer tarifeleri hesaplı özellikle cep 1

en yeni son üye
Genel Müdür
27 Ocak 2010 17:14

HER YÖNE KAMU EKSTRA TARİFESİ

Avea'dan kamu çalışanlarına özel yepyeni bir teklif!

Numarasını Avea'ya taşıyan kamu çalışanlarına "HerYöne Kamu Ekstra Tarifesi" ile KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 29* TL'ye, Avealılarla 1.600 dk, ev/iş ve diğer operatör hatlarıyla 400 dk konuşmak ücretsiz!

* Aylık ücret; Numara Taşıma veya yeni hat alımı ile gelecek aboneler için 29 TL, tarife değişikliği ile gelecek aboneler için ise 39 TL'dir

? Tarifeden sadece kamu çalışanları ve emeklileri yararlanabilir.

? Tarife yeni aktivasyona, mevcut tarifelerden geçişe ve Numara Taşınabilirliği ile gelişe açıktır.

? Her fatura döneminde şebeke içi ile 1.600 dakika, şebeke dışı ile 400 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.

? Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.

? Diğer bütün Kamu tarifelerindeki aboneler de "HerYöne Kamu Ekstra Tarifesi"ndeki aboneleri kendi tarifelerinin grup içi yapısı ile arayabilirler.

"HerYöne Kamu Ekstra Tarifesi"nden yararlanan aboneler kendi adlarına 5 adet hat Nasıl abone olabilirim?

İster kamu çalışanı, ister kamu emeklisi olun, tüm Avea bayilerinden aşağıdaki belgeleri getirerek ve bir abonelik sözleşmesi doldurarak kamu tarifelerimize abone olabilirsiniz. Avea bayi listesine ulaşmak için tıklayınız.

Abonelik için gerekli belgeler

Kamu çalışanları ve emeklileri için;

? 1 adet nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi

? Kamu çalışanlarından; kurum kimliği veya onama formu

Kamu emeklilerinden ise; emekli tanıtım kartı veya henüz kartı yoksa son çalıştığı kurumdan emekli olduğuna dair belge

? Bayide okunup imzalanabilen abonelik sözleşmesi alma hakkına sahiptir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri ile katma değerli servisler yönüne atılan SMS'ler yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötüniyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

"HerYöne Kamu Ekstra Tarifesi"nde kontör atış periyodu 6 saniyedir.

Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devredilmeyecektir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
27 Ocak 2010 18:08

Şuanda Turkcell'in biz bize kamu her yöne 1200 Dakika olan tarifesini kullanıyorum bunun karşılığında 35 TL ödüyorum.

Eğer dikkatli olunursa turkcell'in bu kampanyası iyi gibi bu kesinlikle turkcell'in son yaptığı değişikliği savunduğum anlamına gelmiyor.

27 Ocak 2010 20:41

vodafone cep limitsiz 55 ytl bence çok iyi vodafone+sabit hatlar limitsiz 31 ocaka kadar abone olunursada diğer yönlere 400 dk veriyor.

28 Ocak 2010 11:43

Telsim Her Yöne 55 ver Hiç Kafan Ağrımasın ya Sonradan Bir Daha Bir Daha Tarife Düşünme Aylık 55 Lira Ayır Kenara Oldu Bitti.

*holaysali*
Yasaklı
02 Şubat 2010 02:38

vodafone kontörlüye geçtim.

150 kontör yüklenince her yöne iki dk. bir kontör.

hat taşımayla gelenlere her yöne 1000 dk. hadiye

arandıkça her iki dk. ya bir kontör.

04 Şubat 2010 23:14

benimde kullandığım 3 yıldan fazla telsim numaram var eski cep1 tarifesindeyim üstelik ahde vefa kampanyasından her 150 yükledimmi 75 kontör hediye her yöne 3 dakikası 1 kontör kontörlülerde bence bugüne kadarki en iyi tarife..

birde şimdi telsim cep öğrenci çektim yanına genelde 2 aya birde ona hediye kontör veriyor en son yüklememe 100 kontör verdi hediye normal kontörüm duruyor onuda diğer hattıma transfer ederim diğer aya ceparanda var daha ne olsun:))

*holaysali*
Yasaklı
05 Şubat 2010 14:17

avea, aran kazan kampanyasından 30 kontörden başka kazandırmıyro. Vodafonda öyle bir kontör sınırlaması var mı ??

05 Şubat 2010 18:34

öyle bir sınırlama olduğu sanmıyorum çünkü bazı aylar 50-60 kontör geldiğini biliyorum üstelik o kontörlerde mevcut tarife neyse o şekil düşüyor..

*holaysali*
Yasaklı
07 Şubat 2010 12:52

güzel bir uygulamaymış, tebrikler.

mavi_umut
Daire Başkanı
16 Şubat 2010 15:40

avea kamuextra daki kontör atış periyodu 6 saniye demişsiiniz. bunu anlamadım faturalı da nasıl oluyo yani ????

*holaysali*
Yasaklı
16 Şubat 2010 22:19

avea yakında çok etkileyici bir tarife getireceğini ilanlar ile duyuruyor. ama avea bu sözleri söylüyorsa bi düşünmek lazım işin altında ne var alllah bilir.

iLahiyatMezunu
Müsteşar Yardımcısı
20 Şubat 2010 19:39

turksel telsim avea ..öretmen hattı yok kamu hattı yok sınırsız kamu hattı ,yok cep kamu hattı yok konturlu hat derken iyice söğüşlendiğimi gördüm..

her yöne olsunda nasıl olursa olsun dedim.

telsime geçtim 1200 dakka her yöne +3000bin dakka telsimlilerle ...40 tl su anda en uygun bence bu ve ortalama bir kullanım için sorunsuz bir zaman ve fiyat göründü bana.

21 Şubat 2010 03:10

faturalı hatlar için cazip seçenek sunulduğu gerçek ama reklamlarda söylenen fiyatlarla gelen şişkin faturalar tam tersini söylüyor ve konuda maalesef turkcell ve aveanın hiçte dürüst olmadıklarını düşünüyorum.

Turkcellin her yöne 1200 dakikası kampanyasında yaptığı kıvırmalar BTK den gelen uyarı üzerine bu seferde her yöne 1500 kampanyasında yapmış olduğu habersiz zam ve zamanında dakikası 10 kontöre konuşturduğu dönemler unutulmaz..Onun için turkcelin çekim gücünden çok kazık gücü full çekiyor:)

Aveanın ise her yöne sınırsız rezaletinden sonra mevcut aboneleri çıkarmak için oynadığı ayak oyunları ve nedense genelde söylenenden kat ve kat fazla gelen faturaları,sürekli kontörlü hat kullanan kullanıcılardan habersiz tarifelerini değiştirmeleri,başlı başına efsane olan müşteri hizmetlerindeki bekletme süreleri,çekim gücü zaten yok kampanyalarınında cazip olmadığı düşünülürse şu anda bana göre en iyi seçenek vodafone olarak duruyor.

Burda herhangi bir reklam maksatı olmadan ve değindiğim operatörlerin hatlarından en az 2-3 yıl kullanmışımdır yaşamayan bilmez hesabı o yüzden bundan sonra türkcell yada avea kesinlikle yaklaşmam.Vodafoneda kullandığım tarife şu anda abone alımına kapalı ancak daha önce kayıt olan abonelerinin hakları saklı ve hiç birşekilde değişmiyor.Üstelik 3 dakikası 1 kontöre her yöne görüşebiliyorum gelen kampanya ve ceparan kontörlerinide saymıyorum şahsen benim işimi görüyor..

*holaysali*
Yasaklı
21 Şubat 2010 11:58

sağolasın çok güzel açıklamada bulunmuşsun. ben yıllardır avea faturalı hat kullandım. Şuanda ise vodafone kontörlü hat kullanıyorum.

.

- buzkalpli -
Kapalı
21 Şubat 2010 14:47

bencede şuan en iyisi vodafone gibi görünüyor..

burkas
Daire Başkanı
21 Şubat 2010 15:33

reklam yapılıyor reklammmm....

kirte
Kapalı
21 Şubat 2010 19:48

Tukrcelli tercih edecekler için bişey söyleyeyim çekim gücü falan hikaye.

Gündüzleri çok iyiyken akşamları telefon çekmiyor. Çevrenizdekilere sorun turkcelli olup da görüşürken telefonu kesilmeyen varmı diye. şu ana kadar ben rastlamadım her gün en az 6-7 kez görüşürken telefonum kesiliyor, yada ses gelmiyor. Turkcelle şikayet ettim ama hala sonuç yok. Siz siz olun turkcelle geçerken bir daha düşünün

Toplam 100 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi