Editörler : oto-danisman-expert
23 Ekim 2020 22:19

jandarma astsubaylık

jandarma gecen alımı ast subaylık taban puanlarını bilen varmı 69.8 puanım sızce mulakata cagrırlarmı tesekkurler

Sabri Abi
Aday Memur
23 Ekim 2020 23:04

Ayrıca Jandarma astsubaylık fiziki yeterlilik testiparkur mu oluyor Pomem gibi. 1500m koşu da var mı

NUMBA
Kapalı
23 Ekim 2020 23:54

Lisans misin

Yaşavarolharbiye
Aday Memur
24 Ekim 2020 00:05

Taban puan 60 diye biliyorum kardeşim. Başvuru yap hatta subaylık için bile şansın düşük olsa da var

bilaldgl58
Aday Memur
24 Ekim 2020 11:58

evet lisans

Brsmhtn
Şef
24 Ekim 2020 12:37

Geçen sene lisans astsubay 63 ile kapattı bende başvuru yaptım kazandım pomem gibi süre ile parkur sonra ertesi gün sozlu mülakat tabi gitmedim astsubay güzel ama sozlEşmeli olmasi kötü

bilaldgl58, 3 yıl önce
evet lisans

bilaldgl58
Aday Memur
24 Ekim 2020 12:38

mülakata neden gitmediniz acaba
Brsmhtn, 3 yıl önce

Geçen sene lisans astsubay 63 ile kapattı bende başvuru yaptım kazandım pomem gibi süre ile parkur sonra ertesi gün sozlu mülakat tabi gitmedim astsubay güzel ama sozlEşmeli olmasi kötü

Brsmhtn
Şef
24 Ekim 2020 12:43

Ben kaza dim kardeşim jandarma astsubay bakim kazandım 1 ekimde şuanda gitmedim intibak egitiminde bitirmiş olurdum bugün intibah bitti kastamonu çağrıldım ben yüksek kimyagerim bakim astsubay dan zihayede bakim subay olmayı tercih ettim astsubay güzel ama şimdi benim yaşlarda tegmenler olacak bende dedim subay olmak daha mantıklı 1 kez daha deneyim birde sözleşme yenileme olayları bana cazip gelmedi 3 yıl sonra tekrar doktor doktor geziyorsun adamlarim gözüne bakacaksin bor şey yazmasin diye 13 doktor gezdim şükür D1 D2 raporu aldım ama 19 yıl nsonra alamam sözleşme fest edilir korkusu ile gitmedim şahsi fikrim tabiki

bilaldgl58, 3 yıl önce
mülakata neden gitmediniz acaba

bilaldgl58
Aday Memur
24 Ekim 2020 12:47

teşekkür ederim bilgi icin kardeşim bakılım başvuru sence ne zaman olur
Brsmhtn, 3 yıl önce

Ben kaza dim kardeşim jandarma astsubay bakim kazandım 1 ekimde şuanda gitmedim intibak egitiminde bitirmiş olurdum bugün intibah bitti kastamonu çağrıldım ben yüksek kimyagerim bakim astsubay dan zihayede bakim subay olmayı tercih ettim astsubay güzel ama şimdi benim yaşlarda tegmenler olacak bende dedim subay olmak daha mantıklı 1 kez daha deneyim birde sözleşme yenileme olayları bana cazip gelmedi 3 yıl sonra tekrar doktor doktor geziyorsun adamlarim gözüne bakacaksin bor şey yazmasin diye 13 doktor gezdim şükür D1 D2 raporu aldım ama 19 yıl nsonra alamam sözleşme fest edilir korkusu ile gitmedim şahsi fikrim tabiki

Brsmhtn
Şef
24 Ekim 2020 12:49

Kardeşim ocak Şubat arası subay gelir jandarma sonrada Mart ayında astsubay gelir geçen sene öyle oldu covid 19 dolayı tabii biraz sürec uzadı ama bu sene tekrar aynı olur öyle tahmin ediyorum

bilaldgl58, 3 yıl önce
teşekkür ederim bilgi icin kardeşim bakılım başvuru sence ne zaman olur

bilaldgl58
Aday Memur
24 Ekim 2020 12:51

hayırlısı artık teşekkür ederim tekrar kardeşim
Brsmhtn, 3 yıl önce

Kardeşim ocak Şubat arası subay gelir jandarma sonrada Mart ayında astsubay gelir geçen sene öyle oldu covid 19 dolayı tabii biraz sürec uzadı ama bu sene tekrar aynı olur öyle tahmin ediyorum

Hysr
Aday Memur
25 Ekim 2020 20:10

En alt başvuru puanı 60. Çağrılırsan sözlü mülakat parkur ve sağlık koşulları var 3 aşama. YouTube da videoları var parkur gerekli bir çok açıklamada mevcut

Hysr
Aday Memur
25 Ekim 2020 20:12

Çok doğru söylüyorsunuz neden imkan varken subaylık yerine ast tercih ediyor lisanslar aslında anlamıyorum.önlisans olanlarada engel oluyorlar.
Brsmhtn, 3 yıl önce

0kamyoncu
Kapalı
25 Ekim 2020 20:20

lisansın da önlisansın da kontejanı ayrı kimse kimseye engel olmuyor

Hysr, 3 yıl önce
Çok doğru söylüyorsunuz neden imkan varken subaylık yerine ast tercih ediyor lisanslar aslında anlamıyorum.önlisans olanlarada engel oluyorlar.
25 Ekim 2020 22:45

Tahmini ne zaman alım olur acaba

bilaldgl58
Aday Memur
26 Ekim 2020 14:29

ustte arkadaş tahmini ocak Şubat demişti ben de öyle tahmin ediyorum
memur.olma.adayı, 3 yıl önce
Tahmini ne zaman alım olur acaba
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler