Editörler : crops35
22 Eylül 2021 14:44

Tıbbi dokümantasyon sekreterlik okunur mu? Önlisans bölüm seçimi

Emlâk bölümünden kadro açılmayacak gibi duruyor. 2022 kpss önlisans 95+ puan hedefim var. Tıbbi dokümantasyon sekreterlik bölümü yüksek puanla da olsa atama yapıyor. 2. Üniversite olarak kayıt yaptım. 2 önlisans diploması ile karma tercih veriliyormuş. Aoften şuan okunacak en iyi bölüm müdür?

cesxa
Memur
22 Eylül 2021 16:11

sivil savunma ve itfaiyecilik bölümünden de iyi alım var onu da değenlendirebilirsiniz

Ceymar
Aday Memur
22 Eylül 2021 16:38

O kadar puan alıp itfaiyeci olsam psikolojik sorunlar yaşarım :) önlisans tıbbi dokümantasyon kazandım açıktan başladı diye kaydımı sildim AÖFden okurum dedim kayıt olmadim. Şimdi atanmıştım belkide. Fikriniz için teşekkürler. Araştırıp değerlendirmeye alacağım hangi alanlarda kadroya alıyor bakalım.

cesxa, 3 yıl önce

sivil savunma ve itfaiyecilik bölümünden de iyi alım var onu da değenlendirebilirsiniz

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
22 Eylül 2021 16:55

Sana kalmış atanmak istiyorum dersen 80+ ilk atamada gitmek istiyorum dersen 85+ alman lazım bunu alırım diyorsan oku şu aralar alım olacak puanlarina da bakarsın muhtemelen 82-83 ile kapayacak 2020 dönemi başka alım olur mu bilinmez.

Ceymar
Aday Memur
23 Eylül 2021 12:41

Şimdiye kadar laborant hariç bir sağlık bölümü okusam atanmıştım. Sağlık sektöründe her zaman alım var. Artık puan düşünmüyoruz kadro açacaklar mı diye düşünecek hale geldik. Bakalım hayırlısı. Teşekkürler.

Yüce Hülagü Han, 3 yıl önce

Sana kalmış atanmak istiyorum dersen 80+ ilk atamada gitmek istiyorum dersen 85+ alman lazım bunu alırım diyorsan oku şu aralar alım olacak puanlarina da bakarsın muhtemelen 82-83 ile kapayacak 2020 dönemi başka alım olur mu bilinmez.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi