Editörler : "eskiyara"Pangaea
28 Haziran 2011 11:22

derece kademe için verilen dilekçe örneği varmı

derece kademe için verilen dilekçe örneği varmı

aysevti
Aday Memur
28 Haziran 2011 12:09

ADI SOYADI : ...

GÖREV YERİ : ...

UNVANI : ... Öğretmeni

BABA ADI : ...

ANA ADI : ...

DOĞUM TARİHİ VE YERİ : ...

T.C. KİMLİK NO : ...

EMEKLİ SİCİL NUMARASI : ...

ÖZÜ : Derece Kademe İlerlemesi

... İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRLÜĞÜNE

Okulumuzda 657-4/B Sözleşmeli ... Öğretmeni iken 632 sayılı KHK gereği 14.06.2011 tarihinde kadroya atandım.

Bilindiği üzere 632 sayılı KHK?de ??memur kadrolarına atananların, 4 üncü maddenin (B) fıkrası ve 4924 sayılı Kanun uyarınca sözleşmeli personel pozisyonlarında geçirdikleri hizmet süreleri, öğrenim durumlarına göre yükselebilecekleri dereceleri aşmamak kaydıyla kazanılmış hak aylık derece ve kademelerinin tespitinde değerlendirilir.? denilmektedir. Bu kapsamda, okulumuzda geçirdiğim ... ? 14 Haziran 2011 tarihleri arasındaki sözleşmeli hizmet süremin derece ve kadememde değerlendirilmesini ve Haziran 2011?den itibaren maaşıma yansıtılmasını istiyorum.

Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Adres:

...

... / MERSİN

Telefon: ...

Tarih:

İmza:

Ad-Soyad: ...

kekoyeko
Şef
28 Haziran 2011 12:22

en gzeli ve sadesi bu

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE

MALAZGİRT

Kurumunuz Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okulunda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 36/A-6-b maddesinde; ?Ortaokul ve dengi, lise ve dengi okulların, normal öğrenim süresinden fazla olması halinde, başarılı her öğrenim yılı için bir kademe ilerlemesi uygulanır. Bunlardan teknik öğretim okulları mezunlarına, meslekleri ile ilgili görevlerde çalışmaları halinde ayrıca bir kademe ilerlemesi daha verilir? hükmü yer almaktadır. İlgili Kanunun 36/A-6-b Maddesi?ne istinaden bir kademe ilerlemesi almak istiyorum.

Gereğini arz ederim. EK:1 adet lise diploması fotokopisi

rüzgar_33
Daire Başkanı
28 Haziran 2011 12:25

632 khk gereği intibak işlemlerimin yapılmasını istiyorum.

ek: hizmet belgesi

permütasyon
Kapalı
28 Haziran 2011 12:37

biz manisa'da birşey vermedik bir baktık halletmişler :))

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi