Editörler : "eskiyara"Pangaea
04 Haziran 2010 08:54

MEBBİS'te Görevlendirme ve Ders Saati Tamamlama Bilgileri Kavramları hakkında...

Arkadaşlar kendi okulum dışında başka bir kurumda görevlendirildim.Ancak Mebbiste özlük hakları bölümünden girdiğimde;

Görevlendirme bölümünde:

''Personelin Görevlendirme Kaydı Bulunmamaktadır! '' yazıyor.

Ders tamamlama bilgilerine tıkladığımda ise kendi okulum değil, halen görev yaptığım okul gözüküyor.

Bu görevlendirme dışında nitelendirilebilir mi?

kimse_
Yasaklı
04 Haziran 2010 09:13

hocam göevlendirmelerde artık hizmet süresinden sayılacak...

suz2000
Genel Müdür
04 Haziran 2010 09:13

Hocam biz istedik okul ilçe onayladı. Ama il sırf İl milli eğitim müdürlüğüne bizi şikayet ettikleri için başvurumuz red edildi bu kadar şerefsizler var yani sizi il milli eğitim müdürlüğüne şikayet ediyorlar. Modül bize açıktı başvurduk bundan daha doğal ne olbilirdi. Mebbisi değişmedik yalan iş yapmadık sadece başvurduk.

Neymiş sınıf öğretmeni veya okul öncesi öğretmeni ders saati tamamlama yapamazmış. Ya kardeşim beni ilçe merkezine görevlendiren senmisin. modüle ben mi giriş yaptık bu kadar şerefsizce konuşacağına yönetmeliği neden şikayet etmediniz. Ben önceki yönetmelikte isteyebiliyorum siz bozdun bozmaya devam edin Allah bir gün belanızı verecek. Sendikalı değilim ama sendikların bu kadar ucuz şeylerle ilgilenmeleri beni çıldırtıyor. Diğer illerde herkes onaylattı bizim ildekiler akıllı ya helal olsun.

Adamlar sizi ülke başarılarınız ve il başarılarınızdan dolayı aramaz sormazlar ama şikayette sağolsun ilçedeki arkadaşlarımız sandığımız temsilcilerimiz bizi şikayet etsinler. Ama okula sendikal faaliyete gelsinler kapıda karşılayacağım kendilerini...............

suz2000
Genel Müdür
04 Haziran 2010 09:20

Sevgili kimse_ bu bilgiyi nerden aldın lütefan aha açık yazarmısın

kimse_
Yasaklı
04 Haziran 2010 09:22

http://www.egitimbirsen.org.tr/detay.php?id=137439&cid=52

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler