Editörler : crops35

Papatya94
Aday Memur
03 Ağustos 2019 22:05

Benim 112 açm değil bakanlık teşkilatında farklı bır ünvanla zaten ama aynı durum sayılır kit şartları daha iyi ama bilemıyorum acıkcası içişleri kendı memleketım olsa hıc düsunmezdm suan ıkısıde uzak tercıh yapmak zor
Cnscans, 5 yıl önce
arkadaşlar neye karar verdiniz , hangisini seçeceksiniz ?
03 Ağustos 2019 22:35

ben kite (mke) gitmeye karar verdim her ne kadar açm memleketim olsa da 399 un artıları daha fazla...
Cnscans, 5 yıl önce
arkadaşlar neye karar verdiniz , hangisini seçeceksiniz ?

Cnscans
Memur
03 Ağustos 2019 23:01

benim de 112 yaşadığım şehirde (İzmir) hiçbir masrafım olmayacak,diğeri eti maden Kütahya, 112'de çağrı alıcı olarak çalışıcam büyük ihtimalle,lisans mezunuyum, İzmir'den ayrılmak istemiyorum ama hala kararsızım, aptallık etmiş olur muyum bilmiyorum.
ilhanucar, 5 yıl önce
ben kite (mke) gitmeye karar verdim her ne kadar açm memleketim olsa da 399 un artıları daha fazla...

Cnscans
Memur
03 Ağustos 2019 23:03

ben de hala karar veremedim, bi tarafta yaşadığım şehirden ayrılmak istemiyorum,diğer taraftan kitte kariyer imkanı daha güzel , bilemiyorum.
Papatya94, 5 yıl önce
Benim 112 açm değil bakanlık teşkilatında farklı bır ünvanla zaten ama aynı durum sayılır kit şartları daha iyi ama bilemıyorum acıkcası içişleri kendı memleketım olsa hıc düsunmezdm suan ıkısıde uzak tercıh yapmak zor

economi06
Şube Müdürü
04 Ağustos 2019 00:23

evlilik eş tayini görevde yükselme vs bunları düşünerek karar verin arkadaşlar.. acm sözleşmeli yanilmiyosam görevde yükselme yok masalar büro ve teknik hizmet icin 3.5 civari nerdeyse 1000 lira fark olur.. memleketten gitmeye değermi derseniz siz karar verin .. 1.5 lira icin bende gidiyorum 2 ay sonra ..

Papatya94
Aday Memur
04 Ağustos 2019 01:11

Kitlerdede tayin çok zor ama zor olsada bi şekilde yaptırıyorlar bildiğim kadarıyla
economi06, 5 yıl önce
evlilik eş tayini görevde yükselme vs bunları düşünerek karar verin arkadaşlar.. acm sözleşmeli yanilmiyosam görevde yükselme yok masalar büro ve teknik hizmet icin 3.5 civari nerdeyse 1000 lira fark olur.. memleketten gitmeye değermi derseniz siz karar verin .. 1.5 lira icin bende gidiyorum 2 ay sonra ..

economi06
Şube Müdürü
04 Ağustos 2019 11:56

Aynen bazı kitler bölgesel bazılarının ise her yerde iş alani var tayin bazılarında var tabiki ..
Papatya94, 5 yıl önce
Kitlerdede tayin çok zor ama zor olsada bi şekilde yaptırıyorlar bildiğim kadarıyla

Cnscans
Memur
04 Ağustos 2019 12:35

benim eti maden sadece 5 şehirde var o yüzden tayin sıkıntılı ,hem de o aradaki 1500 TL'lik farkı ev kirası vb. giderlere vereceğim,değişen bir şey olmayacak
economi06, 5 yıl önce
Aynen bazı kitler bölgesel bazılarının ise her yerde iş alani var tayin bazılarında var tabiki ..
Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi