Editörler : supporters.
«686970717273747576777879»

thorondor06
Aday Memur
03 Şubat 2020 10:39

Göremiyorlar diye biliyorum.

yasasinA, 4 yıl önce

Hocalarım merhaba,

Jüri üyeleri birbirini ve raporlarını görebiliyor mu?

Potoma Sea
Memur
03 Şubat 2020 15:07

Merhaba arkadaşlar,

Kargo bana ulaşmadan doçentlik başvuru sürecinde gelişme oldu mesajı geldi. Jüriler belli olmuş. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara. Hayırlısıyla.

candidate34
Aday Memur
03 Şubat 2020 15:13

Tanıdğım bir hocaya jüri üyeliği gelmiş geçen hafta, rapor teslim tarihi olarak ÜAK 3 Mart demiş hocalarım, bilgilerinize

ynshcm
Aday Memur
03 Şubat 2020 15:39

Kutlarım. Sizin adınıza çok sevindim. Umarım bütün adayların süreci hızlıca netleşir.
Potoma Sea, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar,

Kargo bana ulaşmadan doçentlik başvuru sürecinde gelişme oldu mesajı geldi. Jüriler belli olmuş. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara. Hayırlısıyla.

umudumziraat
Memur
03 Şubat 2020 16:06

Teşekkürler, bu önemli bir bilgi.

candidate34, 4 yıl önce

Tanıdğım bir hocaya jüri üyeliği gelmiş geçen hafta, rapor teslim tarihi olarak ÜAK 3 Mart demiş hocalarım, bilgilerinize

bezginbekirr
Aday Memur
03 Şubat 2020 16:29

bolumden bir hocaya da iki dosya gelmiş, 80 gun sure vermişler.

umudumziraat, 4 yıl önce

Teşekkürler, bu önemli bir bilgi.

Yami35
Aday Memur
03 Şubat 2020 16:35

20 gun sonra basvurumun iptal edilme nedenini öğrendim. 5 tane sozlu sunumum vardi. Sozlu sunumlarimim sozlu sunum oldugunu gosterir belge olmadigindan puanlama disi birakmislar 3 tanesini. Bu nedenle asgari sarta takilmisim. Napmam gerekiyor. Itirazmi edeyim yeni basvurumu yapayim.martta. eksik bilgileri ekleyip

frisbylad
Aday Memur
03 Şubat 2020 16:51

Merhabalar. Öncelikle tüm adaylara başarılar. Benim de jürim 29 Ocakta açıklandı.

Konuyu detaylı bilen arkadaşlara bazı sorularım olacak.

- Mevcut durumda jüri raporlarına göre başvuru sonuçları en erken hangi tarihte belli olur?

- Jüri raporlarını ÜAK'a sunduktan sonra bizim sonucu öğrenme sürecimiz nasıl olacak? ÜAK kendi içinde jüri raporlarını tekrar inceleyecek midir ve bu süreç ne kadar sürer?

Teşekkürler.

Mpowerdoçent
Aday Memur
03 Şubat 2020 16:53

Ben itiraz ettim hocam saçma sapan bir sebepten ötürü sonuca göre dava da açacağım
Yami35, 4 yıl önce

20 gun sonra basvurumun iptal edilme nedenini öğrendim. 5 tane sozlu sunumum vardi. Sozlu sunumlarimim sozlu sunum oldugunu gosterir belge olmadigindan puanlama disi birakmislar 3 tanesini. Bu nedenle asgari sarta takilmisim. Napmam gerekiyor. Itirazmi edeyim yeni basvurumu yapayim.martta. eksik bilgileri ekleyip

gercekotesi
Kapalı
03 Şubat 2020 17:38

Merhaba arkadaşlar başvuruda puanlamaya esas olan çalışmalarınızı koydunuz kitap makale bildiri olarak değil mi ?yani puanlamada olmayıp özgeçmişte olan kitap makale bildiri koydunuz mu?

BnSvKn
Kapalı
03 Şubat 2020 18:20

Puanlamaya dahil olmayan şeyler de gönderiliyor.

drfinans
Memur
03 Şubat 2020 20:14

Bugün savcılığa gittim. Açılan bir dosyanın kapandığını söylediler. Henüz kendilerine yazı gelmediğini geldiğinde cevap yazacaklarını söylediler. Fakat Üaktan gelen yazıda devam eden soruşturmanız yazıyordu. Bilmediğim bir şehirde açılmış olabilir mi? Hangi savcılığa yazı yazdıklarını nasıl öğrenebiliriz?

wolverine
Şef
03 Şubat 2020 20:29

Zannetmiyorum hocam. UAK'in isguzarligi bu. Dosyanin kapatilmis oldugunu yazamazlar cunku kanun "devam eden" diyor. Onlar da isi kilifina uydurmak icin boyle bir ifade yaziyorlar. Insanlari tedirgin ederiz, haklarina gireriz gibi bir dusuncesi yok UAK'in. Oyle bir dertleri olsa 3,5 ay icinde bir sistem gelistirir kimin ne probmemi varsa kenara ayiklarlardi.

drfinans, 4 yıl önce

Bugün savcılığa gittim. Açılan bir dosyanın kapandığını söylediler. Henüz kendilerine yazı gelmediğini geldiğinde cevap yazacaklarını söylediler. Fakat Üaktan gelen yazıda devam eden soruşturmanız yazıyordu. Bilmediğim bir şehirde açılmış olabilir mi? Hangi savcılığa yazı yazdıklarını nasıl öğrenebiliriz?

drfinans
Memur
03 Şubat 2020 21:07

Teşekkürler Volverine

Savcılık tebliğ etmeye yer yok şeklinde dosyayıkapatmış. Ama ÜAK yazısını görünce acaba başka şehirlerde de mi açıldı diye düşündüm. Paranoyak ettiler. Kim olduğunu bile bilmediğim asılsız bir ihbar yüzünden moralimiz bozuluyor. Çok şükür sütümüzden şüphemiz yok ama insanıncanı sıkılıyor.

03 Şubat 2020 21:41

Hocam bu konuda geçen senelerde de aynı şeyler olmuş. Bildiriler sözlü olsa bile, sözlü olduğunu gösterir belge olmak zorunda diye yazılmıştı. Elinizde bunu ispatlayacak bir belge var mı hocam?

Yami35, 4 yıl önce

Yami35
Aday Memur
04 Şubat 2020 00:44

Hocam sempozyum programinda yaziyor bir tanesinin ama diğer kabul edilmeyen 2 sunumun hic biryerinde sozlu sunum oldugu yazmiyor. Sadece sunan kisinin alti cizili.

Nasil.ispatlayacagim. kongreyle

iletisimemi geceyim

mineko
Memur
04 Şubat 2020 05:57

Hocam hiç uğraşmayın marta başvurun bence. Ön incelemeden bu şekilde geçseniz bile 7 jüriden birinin bu mevzuya takma ihtimali ve yeniden asgariye düşme ihtimaliniz yüksek.

Yami35, 4 yıl önce

Hocam sempozyum programinda yaziyor bir tanesinin ama diğer kabul edilmeyen 2 sunumun hic biryerinde sozlu sunum oldugu yazmiyor. Sadece sunan kisinin alti cizili.

iletisimemi geceyim

Drao
Aday Memur
04 Şubat 2020 09:25

Merhaba hocalarım benim sorum şu; jüri hocalarımdan biri 16 Ocak itibariyle üniversite kadrosundan ayrılmış ve bakanlık eğitim araştırma hastanesine eğitim görevlisi olarak atanmış. ÜAK ın açıkladığı Jüri listesinde üniversite görevi yazıyor. Bakanlık eah kadrosundayken Hala jürim olarak devam edebiliyor mu? Nasıl bir prosedür var? Dosyamı inceleyip sonuçlandırabilecek mi? Bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa şimdiden teşekkürler

Sontag
Aday Memur
04 Şubat 2020 09:48

Organizasyon şirketine telefon açabilirsiniz. Yardımcı olamazlarsa kongre başkanına ulaşmaya çalışın. Belge isteyin. Hiç olmazsa size gelen kabul mailine bakın, orda yazıyor mu sözlü bildiri olduğu?

Yami35, 4 yıl önce

iletisimemi geceyim

turabimersinli
Aday Memur
04 Şubat 2020 13:51

"Doçentlik Komisyonu başvuru dosyasını inceliyor" aşamasında olan başka arkadaş var mı acaba?

Toplam 4957 mesaj
«686970717273747576777879»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi