Editörler : swat3410
«474847494750475147524753475447554756475747584759»
22 Ağustos 2019 12:50

boswer devrem gidene kal deme üzülmede belki evli kalsan daha vahim üzücü olaylar olacaktı ileriye bak daha bir eş için erken ama belki daha mutlu bir hayatın olur çocuklrda alışıyor tek yapman gereken eski esinle saglikli iletisim kurman lazim cocuklar duzenli görüsmesini saglaman yeterli Allah iadeni versin
Celikzade, 5 yıl önce
En sonunda yuvam da yıkıldı çok istedim bozulmasın diye ama çaresiz kaldım. Aynı durum başınıza gelirse sonuna kadar mücadele edin yuvanızdan değerli hiçbirsey yok hayatta... Oğlum anne dediğinde başım öne eğiliyor

Celikzade
Şube Müdürü
22 Ağustos 2019 15:11

Hiçbir evlat anne babasından vazgeçemez... En iyi boşanma en kötü evlilikten daha kötüdür devrem...
vicdanınız rahatmı, 5 yıl önce
boswer devrem gidene kal deme üzülmede belki evli kalsan daha vahim üzücü olaylar olacaktı ileriye bak daha bir eş için erken ama belki daha mutlu bir hayatın olur çocuklrda alışıyor tek yapman gereken eski esinle saglikli iletisim kurman lazim cocuklar duzenli görüsmesini saglaman yeterli Allah iadeni versin
22 Ağustos 2019 15:47

çok yanlis dusunuyorsun siddetli gecimsizlik varsa bir gun esinle tartisirken kendini kaybedip onu yaralayabilirsin öldürebilirsin o zaman cocuklar hem annesiz hem babasiz kalirlar ve sendende nefret ederler ama anladigim kadariyla sen kafanda bitirmemissin senin isin zor devrem ya tamam ya devam yap yoksa bu helezon gibi seni yok eder yutar unutma insan herseye alisir boylesi hayirlidir belki
Celikzade, 5 yıl önce
Hiçbir evlat anne babasından vazgeçemez... En iyi boşanma en kötü evlilikten daha kötüdür devrem...

26nsnn
Şef
22 Ağustos 2019 16:11

İdare Mahkemesi beraat alan kişiye red verdi. Bu yüzden cok umutlu degiliz. Bizim için bir yasa cıkar döneriz tek care bu.
Gecekartalı3434, 5 yıl önce
Arkadşalar malesef ki idare mahkemeleirn den de redler gelmeye başladı tek tek bu iş nasıl çözülecek bilmiyorum.

Bahadır46
Genel Müdür
22 Ağustos 2019 16:47

Geçmiş olsun devre. Allah iyilik güzellikler versin.

Celikzade, 5 yıl önce

Bahadır46
Genel Müdür
22 Ağustos 2019 16:49

Yahu arkadaş adamın acısı taze sende durmadan akıl veriyon. O körpecik yavrunun ana diye ağlamasına kim dayanabilir.

çok yanlis dusunuyorsun siddetli gecimsizlik varsa bir gun esinle tartisirken kendini kaybedip onu yaralayabilirsin öldürebilirsin o zaman cocuklar hem annesiz hem babasiz kalirlar ve sendende nefret ederler ama anladigim kadariyla sen kafanda bitirmemissin senin isin zor devrem ya tamam ya devam yap yoksa bu helezon gibi seni yok eder yutar unutma insan herseye alisir boylesi hayirlidir belki
22 Ağustos 2019 18:38

neyse bu sayfa bunlRin yeri degil Allah iadenizi versin
Bahadır46, 5 yıl önce

Yahu arkadaş adamın acısı taze sende durmadan akıl veriyon. O körpecik yavrunun ana diye ağlamasına kim dayanabilir.

Ata2309
Memur
22 Ağustos 2019 18:41

devrem ne kadar da boş ver üzülme desem de üzüleceksin, sana tek bir sey diyecem herşeyi oluruna bırak Allah'a tevekkül et, ihractan sonra eş denen varlık benden ayrıldı.Cok şükür benim çocuğum yok, Allah sana sabır versin, sabır et, Allah sabredenlerle beraberdir.
Celikzade, 5 yıl önce
En sonunda yuvam da yıkıldı çok istedim bozulmasın diye ama çaresiz kaldım. Aynı durum başınıza gelirse sonuna kadar mücadele edin yuvanızdan değerli hiçbirsey yok hayatta... Oğlum anne dediğinde başım öne eğiliyor

Celikzade
Şube Müdürü
22 Ağustos 2019 19:16

Hepiniz sağolun ben sadece başınıza böyle bir iş gelirse yuvanızı muhafaza etmenin yoluna bakın nacizane tavsiye de bulunmak istedim... Zaten iade olacağım Allahın izni ile

KUL67
Aday Memur
22 Ağustos 2019 20:40

Allah yardımcın olsun bu hale getirenler utansın geçmiş olsun.
Celikzade, 5 yıl önce

KUL67
Aday Memur
22 Ağustos 2019 20:51

sana katılıyorum kardeş benimde kodum SAY idi beraat ettim sende İnşallah beraat edersin fişleme anayasal bir suç ama ne hikmetse bizi hukuk dışı fişleme ile yaktılar Allah yardımcımız olsun bizi yakanları Allah iki cihanda yaksın İnşallah.
ramann, 5 yıl önce
Umitvar olunuz.En büyük planı Allah yapar.tuzağa düşürenleri de tuzağa düşürür. ekmeğimiz, nasibimiz kaldıysa meslekte Allah bir şekilde döndürür işimize.
22 Ağustos 2019 21:03

yarın olsada sisteme kararkar yüklense belki bizimkide aciklanir red se red kabulsa kabul en azindan bira kafamiz rahatlar komisyon sadece zaman kaybi

kartalangara
Aday Memur
22 Ağustos 2019 22:11

Arkadaşlar bu sd kart ı kim hazırladı bilmiyorum ama kılıf iyi hazırlanmış mahkemede delil olarak geçiyor benim kanaatim bu emniyetin işi sabri uzunda demişti 3 aylık emniyet istihbaratin saha çalışması diye

Eymencikkk
Aday Memur
23 Ağustos 2019 06:59

arkadaslar hayirli gunler adli idari henuz bir

sey yasamamis komisyondan cevap bekleyen 26 nisanci bir kader arkadasinizim. Esimin

tayini nedeni ile urfa ilindeyim ne yazik ki ev sahibi henuz 3 ay olmasina evi sattim diyerek magdur etti. akabe toki yada karakopru tarafindan ev bakiyorum hem ev hemde evden eve nakliye konusunda bilgi ve gorus

lerinize ihtiyacim var . yardimci olursaniz

sevinirim ozelden donus yapabilirsiniz

herkese hayirli cumalar rabbim herkesin bu surecte yardimcisi olsun.

Vatan2732
Aday Memur
23 Ağustos 2019 08:42

komisyon kararını şimdi aldım say kodlaması vardı. zaten red geleceğini tahmin ediyordum. yaşattıklarını yaşamadan ölmesinler başka da bir şey demiyorum.eğer ben hain veya terörist isem Allah benim belamı versin değilsem de Allah onların belasını versin

se2424
Genel Müdür
23 Ağustos 2019 09:07

Devre fişlemen varsa ea ve üstüyse red bilgin olsun
yarın olsada sisteme kararkar yüklense belki bizimkide aciklanir red se red kabulsa kabul en azindan bira kafamiz rahatlar komisyon sadece zaman kaybi

Bahadırg
Memur
23 Ağustos 2019 13:57

evet daha sonra sabri uzun fetöden tutuklandı düşmez kalkmaz bir allah işte...

kartalangara, 5 yıl önce

Arkadaşlar bu sd kart ı kim hazırladı bilmiyorum ama kılıf iyi hazırlanmış mahkemede delil olarak geçiyor benim kanaatim bu emniyetin işi sabri uzunda demişti 3 aylık emniyet istihbaratin saha çalışması diye

desparados01
Aday Memur
23 Ağustos 2019 14:37

devrem bende 4ay once esim tarafindan terk edildim dahasida ustune yaptigim arabayi aldi goturdu. tek guzel tarafida cocuk olmamasi
Celikzade, 5 yıl önce

Hamiltonyen
Memur
23 Ağustos 2019 18:37

yok be devrem sahip olunmuyor.benimkiler 1.5 aydır yoklar. kayınpeder gelip alı veriyor eşini çocuğunu. sebep malum bu sorunlar ve işsizlik. iş bulacakmışım.1 ay kaldı askerliğe iş veren yok.anlican olmuyor devrem sahip olunamıyor.
Celikzade, 5 yıl önce
Hepiniz sağolun ben sadece başınıza böyle bir iş gelirse yuvanızı muhafaza etmenin yoluna bakın nacizane tavsiye de bulunmak istedim... Zaten iade olacağım Allahın izni ile

efdanem
Aday Memur
23 Ağustos 2019 19:51

Kardeş üzülme. Hayırlısı böyle imiş de yoluna devam et. Çocuğuna sahip çık. Ben de boşandım bir oğlum var velayeti annesinde dört yıl sonra bir evlilik daha yaptım bir kızım oldu. sonuç herkes mutlu....
Celikzade, 5 yıl önce
Toplam 102884 mesaj
«474847494750475147524753475447554756475747584759»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi