Editörler : ayşegül bgm

onuralp1071
Yasaklı
28 Eylül 2021 13:16

Özelden yazsana olm hesaplarının isimlerini ben nerden bileyim. Anlaşma devam. Küfrünü de repliyim bunda da yazama bir süre.

Burakcınar, 3 yıl önce
Yo malum tayfadan değilim :D herşey güllik gülüstanlık değil ortaya atılan sayılar birbirinden bagımsız kısılerden duydugum yakın sayılar güvendıgım kısılerde var . Buna istinaden yazıyorım siz malum negatif olan herşeyi gerçek kabul eden bi güruhsunuz onurcum ayrıca seni tebrik ediyorum üstüne olmayan her ... atlaman ısminin hakkını verip vermedıgın konuda beni şüpheye düşürüyor :)

Burakcınar
Aday Memur
28 Eylül 2021 13:18

Ağlama guzum
onuralp1071, 3 yıl önce

Özelden yazsana olm hesaplarının isimlerini ben nerden bileyim. Anlaşma devam. Küfrünü de repliyim bunda da yazama bir süre.

onuralp1071
Yasaklı
28 Eylül 2021 13:23

Kimin olumsuz yorumları görünce ağladığı belli, 50-60 k gelmeyince senin ağlamanı izleyeceğim ben. Havlama yok al.

Burakcınar, 3 yıl önce
Ağlama guzum

onuralp1071
Yasaklı
28 Eylül 2021 13:25

Sen aras ali fanısın zaten buradan beyinsiz olduğunu biliyoruz zaten. gg

Burakcınar
Aday Memur
28 Eylül 2021 13:27

Çıtayı 50-60 k ya cıkarım 30 ve üstü gelirse 50-60 a kadar ben haklı olayım diyorsun ama yemezler göricez bakalım eğer sizin savundugunuz gibi 18-20 k mı gelecek . Bızım beklentımız 50-60 k değil zaten onur . Ayrıca öyle bişey oluraa gelip havlarım bu dilden anlıyorsun demekki :d
onuralp1071, 3 yıl önce

Kimin olumsuz yorumları görünce ağladığı belli, 50-60 k gelmeyince senin ağlamanı izleyeceğim ben. Havlama yok al.

Burakcınar
Aday Memur
28 Eylül 2021 13:29

Yo değilim insanlara kafanızda kurduğunuz profili yüklemeye çalışmayın . Her pozitif konusan size göre aras fanı dimi . Toplumda sizin gibi insanlarla nasıl anlaşabiliyorlar merak ediyorum. Ön yargı değil sizinki önden insana bir profil yüklemek . Neyse aksama yaş mama alıcam sana söz
onuralp1071, 3 yıl önce

Sen aras ali fanısın zaten buradan beyinsiz olduğunu biliyoruz zaten. gg

onuralp1071
Yasaklı
28 Eylül 2021 13:31

Sen ağzın açık kalıcak dedin adama, o anca 50-60k ile olur. Ama istiyorsan 30k falan. Ona da okeyim ben. Zaten havlıyorsun burada, senin gibi 10larca kişi vardı hepsi çekti gitti, hayal dünyanda yaşa. Gerçeklik diye bir şey var, belki hayal dünyandan çıkarsan görürsün.

Burakcınar, 3 yıl önce
Çıtayı 50-60 k ya cıkarım 30 ve üstü gelirse 50-60 a kadar ben haklı olayım diyorsun ama yemezler göricez bakalım eğer sizin savundugunuz gibi 18-20 k mı gelecek . Bızım beklentımız 50-60 k değil zaten onur . Ayrıca öyle bişey oluraa gelip havlarım bu dilden anlıyorsun demekki :d

Burakcınar
Aday Memur
28 Eylül 2021 13:34

Aynen herkes hayal dünyasında birtek sen ve senin gürühun gerçeklik dünyasında yaşıyor
onuralp1071, 3 yıl önce

Sen ağzın açık kalıcak dedin adama, o anca 50-60k ile olur. Ama istiyorsan 30k falan. Ona da okeyim ben. Zaten havlıyorsun burada, senin gibi 10larca kişi vardı hepsi çekti gitti, hayal dünyanda yaşa. Gerçeklik diye bir şey var, belki hayal dünyandan çıkarsan görürsün.

onuralp1071
Yasaklı
28 Eylül 2021 13:37

Öyle görünüyor, çünkü 10 aydır, atamandır, ankara kulisidir, arastır, sağlık mevzuattır, employmenttir diye insanlara inanıp; ünilere girmeyenler, askerliklerini yapmayanlar var. Bu adamlara güvenen adama ben ne diyim. Her dedikleri patladı.

Burakcınar, 3 yıl önce
Aynen herkes hayal dünyasında birtek sen ve senin gürühun gerçeklik dünyasında yaşıyor

Burakcınar
Aday Memur
28 Eylül 2021 13:39

Herkes inanmak istedıgınde özgür buna bu kadar karşı olman niye bırak insanlar inansın sonunda üzüleceksede üzülsün sen insanların hayatına bu kadar karısma dedıklerınızı herkes biliyor görüyor okuyor adam hala inanıyorsa buna ne yapabılceksın hiçbirşey .
onuralp1071, 3 yıl önce

Öyle görünüyor, çünkü 10 aydır, atamandır, ankara kulisidir, arastır, sağlık mevzuattır, employmenttir diye insanlara inanıp; ünilere girmeyenler, askerliklerini yapmayanlar var. Bu adamlara güvenen adama ben ne diyim. Her dedikleri patladı.

onuralp1071
Yasaklı
28 Eylül 2021 13:41

Herkes inanmakta özgür buna bende bir şey demiyorum, ama ben o adam yalancı veya mantıksız dediğimde, bana küfürler ettiler geçmişte. Ben kendi inancımı söylediğimde bana bunu diyenler şimdi burada değiller, kuyruklarını kıstırıp gittiler. Sorunu bende arama, sorun fanatiklerde.

Burakcınar, 3 yıl önce
Herkes inanmak istedıgınde özgür buna bu kadar karşı olman niye bırak insanlar inansın sonunda üzüleceksede üzülsün sen insanların hayatına bu kadar karısma dedıklerınızı herkes biliyor görüyor okuyor adam hala inanıyorsa buna ne yapabılceksın hiçbirşey .

Burakcınar
Aday Memur
28 Eylül 2021 13:44

Sana küfürler ettiker ve ortalıkta yoklar bu yüzden gekdın baktın kim burak yazmıs pozitif yazmıs biraz suna akıl vereyim hayal dünyasında yasıyor dedın bana yazdın . Yaptığın sey bu baska bısı değil ama yakında görürüz neyin ne oldugunu
onuralp1071, 3 yıl önce

Herkes inanmakta özgür buna bende bir şey demiyorum, ama ben o adam yalancı veya mantıksız dediğimde, bana küfürler ettiler geçmişte. Ben kendi inancımı söylediğimde bana bunu diyenler şimdi burada değiller, kuyruklarını kıstırıp gittiler. Sorunu bende arama, sorun fanatiklerde.

onuralp1071
Yasaklı
28 Eylül 2021 13:48

Senin greddtye yazdığın şey beni de kapsıyor, o yüzden seni bile değil, o arkadaşı alıntılayarak, ona söylediğim sadece. İnanılan şeylere saygıdan bahsedip, düşük atama olacağına inanan birine saldırmanda büyük çelişki zaten. Kendi kendine takıl burada, senle konuşacağım bir şey kalmadı bu çelişkinden sonra.

Burakcınar, 3 yıl önce
Sana küfürler ettiker ve ortalıkta yoklar bu yüzden gekdın baktın kim burak yazmıs pozitif yazmıs biraz suna akıl vereyim hayal dünyasında yasıyor dedın bana yazdın . Yaptığın sey bu baska bısı değil ama yakında görürüz neyin ne oldugunu

Burakcınar
Aday Memur
28 Eylül 2021 13:56

Ben ordakı masal inanan var mı dedıklerıne yazdım adam senın benım fikrimi umursmaıyor . Ayrıxa ben orda sadece 18 k dedıgıne mı yazmısım paşam kesin kesin konusmasına cevao yazmısım kendımle celıstıgım yok bende kendi fikrimi beyan edıyorım sonuc olarak . Herkes burada kendıyle celısır o zaman senjn dedıgıne göre . Neyse fazla görmşcem bunu sana sen haklısın sayın paşa hazretlerı
onuralp1071, 3 yıl önce

Senin greddtye yazdığın şey beni de kapsıyor, o yüzden seni bile değil, o arkadaşı alıntılayarak, ona söylediğim sadece. İnanılan şeylere saygıdan bahsedip, düşük atama olacağına inanan birine saldırmanda büyük çelişki zaten. Kendi kendine takıl burada, senle konuşacağım bir şey kalmadı bu çelişkinden sonra.

Greddy25
Aday Memur
28 Eylül 2021 19:29

Bilmukabele trolcüm

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi