Editörler : F16 Gökçen
«57585960616263646566676869

imntss
Aday Memur
21 Eylül 2019 14:06

muhendislik grubu arkadaslarin hepsine tanışma dendi sanırım. ibf ye eleme denmiş o yuzden bende anlayamadım bana da tanışma dendi
ghnss, 5 yıl önce

Arkadaşlar makine mühendisiyim dün arandım 2. Mulakat icin Ankara'ya. Bana ilk mülakatimda tanisma olacak şefinle demişlerdi elemeden bahsedilmedi herhangi bir eleme aşaması olacak mı yoksa bu olumlu olduğu için bir tanışma mı bilen yazarsa sevinirim.

Musta.ffa
Aday Memur
21 Eylül 2019 14:25

Ben de iibf mezunuyum ilk mulakatta bana da tanışma denmişti.Ama bence herkes tanışmayı farklı yorumladı sorun burdan kaynaklanıyor.
imntss, 5 yıl önce
muhendislik grubu arkadaslarin hepsine tanışma dendi sanırım. ibf ye eleme denmiş o yuzden bende anlayamadım bana da tanışma dendi

imntss
Aday Memur
21 Eylül 2019 14:28

çünkü sürecin icinde zaten 2. mulakat falan yazmıyor internette baktığımız zaman
Musta.ffa, 5 yıl önce
Ben de iibf mezunuyum ilk mulakatta bana da tanışma denmişti.Ama bence herkes tanışmayı farklı yorumladı sorun burdan kaynaklanıyor.

Musta.ffa
Aday Memur
21 Eylül 2019 14:30

Geçen 2 senenin yorumlarını okuduysanız süreç herkesde kafa karışıklığı yaratmış.Geçen senelerde de bu konu tartışılmış eleme mi tanışma mı diye.Ama tüm konuşmaları okuduğum ve anladığım kadarı ile her ilin ve her birimin ayrı bir prosedürü var.Mesela geçen sene bursa ve izmir için başvuranları 2. Görüşmeye bile çağarmadan işe almışlar,Ankara ve istanbul tercihi yapanları ise 2. Görüşmeye tanışma diye çağarmışlar.Çünkü anlara istanbul daha çok rağbet gördüğü için 2. Elemede tanışma adı altında bir nitelik değerlendirmesi yapmışlar fakat izmir ve bursa için tercih az olduğundan bir elemeye ihtiyaç duymamışlar ik nın onayından geçenleri direk işe almışlar.Bunları sadece eski konuşmaları okuyarak çözdüm arkadaşlar herhangi bir yetkiliden aldığım bir bilgi değil.

Musta.ffa
Aday Memur
21 Eylül 2019 14:33

Evet internetteki süreci ben de okudum yüzyüze mulakatlar sonucunda aramıza katılmayı bekle diyor.Ama o mülakatLAR çoğul olarak 1. Ve 2. Mülakatlar olarak mı yazılmış yoksa 1. Mülakatı genel olarak mülakatlar olarak mı yazmışlar orası da meçhul.
imntss, 5 yıl önce
çünkü sürecin icinde zaten 2. mulakat falan yazmıyor internette baktığımız zaman

imntss
Aday Memur
21 Eylül 2019 14:37

son adım olan yüzyüze mülakatlar diyor onun tarihi de 13 eylul ama konuma göre farklılık göstermiş evet. Ankara ve istanbul santiyelerine de mülakat olmadi sadece merkez ofislerde bazi kişilere olmuş
Musta.ffa, 5 yıl önce
Evet internetteki süreci ben de okudum yüzyüze mulakatlar sonucunda aramıza katılmayı bekle diyor.Ama o mülakatLAR çoğul olarak 1. Ve 2. Mülakatlar olarak mı yazılmış yoksa 1. Mülakatı genel olarak mülakatlar olarak mı yazmışlar orası da meçhul.

sinembozdogan
Aday Memur
21 Eylül 2019 16:58

Hangi tarihte ilk mülakata girmiştiniz ?

ghnss, 5 yıl önce

Arkadaşlar makine mühendisiyim dün arandım 2. Mulakat icin Ankara'ya. Bana ilk mülakatimda tanisma olacak şefinle demişlerdi elemeden bahsedilmedi herhangi bir eleme aşaması olacak mı yoksa bu olumlu olduğu için bir tanışma mı bilen yazarsa sevinirim.

imntss
Aday Memur
23 Eylül 2019 10:16

bugün mülakata gidecek olan var mi?

tugba0000
Aday Memur
23 Eylül 2019 11:16

Ben geçen hafta perşembe günü ikinci mülakata girdim bilgisayar mühendisiyim.(İlk mülakat tarihim 31 temmuz)İlk mülakatta birimleri anlatıp 2 tercih yapmamı istemişlerdi sistem istediğimi söylemiştim. İkinci mülakatta öncelikle cv üzerinden yaptıklarımla ilgili konuştuk sonrasında teknik bir soru sorulup bölüme uygunluğumu ölçmek istediler sanırım. Görüşme sonunda da değerlendirme yapacaklarını ve ekim ayı içinde bilgi vereceklerini söylediler bu da bir tanışma değil eleme mülakatı olduğunu gösteriyor

ahmetabdul
Aday Memur
23 Eylül 2019 11:25

bugün aranan oldu mu ?

Aliiak
Aday Memur
23 Eylül 2019 11:37

Arkadaşlar ben arandım, aramalar bu hafta da devam eder bence çünkü yarına tarih verildi benim için

Leememur
Aday Memur
23 Eylül 2019 11:39

Pardon bugün mü arandınız acaba ?

Ben aranmadım da bekliyorum o yüzden

Aliiak, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben arandım, aramalar bu hafta da devam eder bence çünkü yarına tarih verildi benim için

imntss
Aday Memur
23 Eylül 2019 11:53

Mulkata ankarada mi girdiniz ve kaç kisi vardı mülakatta? bir de kaç dakika sürdü görüşme?
tugba0000, 5 yıl önce

Ben geçen hafta perşembe günü ikinci mülakata girdim bilgisayar mühendisiyim.(İlk mülakat tarihim 31 temmuz)İlk mülakatta birimleri anlatıp 2 tercih yapmamı istemişlerdi sistem istediğimi söylemiştim. İkinci mülakatta öncelikle cv üzerinden yaptıklarımla ilgili konuştuk sonrasında teknik bir soru sorulup bölüme uygunluğumu ölçmek istediler sanırım. Görüşme sonunda da değerlendirme yapacaklarını ve ekim ayı içinde bilgi vereceklerini söylediler bu da bir tanışma değil eleme mülakatı olduğunu gösteriyor

Aliiak
Aday Memur
23 Eylül 2019 11:57

Evet bugün arandım

Leememur, 5 yıl önce

Pardon bugün mü arandınız acaba ?

Ben aranmadım da bekliyorum o yüzden

Leememur
Aday Memur
23 Eylül 2019 11:59

Kardeşim benim bunu duyduğuma ne kadar sevindim bilemezsin :D

Peki seni bugün arayıp yarın nasıl çağırabiliyorlar ? Ankarada mı ikamet ediyorsun ?

Aliiak, 5 yıl önce

Evet bugün arandım

ahmetabdul
Aday Memur
23 Eylül 2019 12:27

dostum hayırlı olsun ilk mülakata ne zaman girmiştin

Aliiak, 5 yıl önce

Evet bugün arandım

imntss
Aday Memur
23 Eylül 2019 12:46

sizin bölümünüz nedir ve ankarada mi gireceksiniz görüşmeye ?
Aliiak, 5 yıl önce

Evet bugün arandım

Aliiak
Aday Memur
23 Eylül 2019 12:48

Sağ ol kardeşim hayırlısıysa eğer sana da iyi bir dönüş yapılır başarılar, bu arada evet Ankara?da ikamet ediyorum yarın 3 buçuğa çağrıldım

Leememur, 5 yıl önce

Kardeşim benim bunu duyduğuma ne kadar sevindim bilemezsin :D

Peki seni bugün arayıp yarın nasıl çağırabiliyorlar ? Ankarada mı ikamet ediyorsun ?

imntss
Aday Memur
23 Eylül 2019 12:48

bölümünüz nedir?
Aliiak, 5 yıl önce

Sağ ol kardeşim hayırlısıysa eğer sana da iyi bir dönüş yapılır başarılar, bu arada evet Ankara?da ikamet ediyorum yarın 3 buçuğa çağrıldım

Aliiak
Aday Memur
23 Eylül 2019 12:59

Sağ olun arkadaşlar Ankara?da ikamet ediyorum ondan dolayı Ankara?da gireceğim mülakata bölümüm uluslararası ilişkiler iibfliyim hepimize başarılar

Toplam 1364 mesaj
«57585960616263646566676869

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi