Editörler : Pangaea

13 Eylül 2017 16:45

70 Puanla atanamayan iibf lilerin ağlaması, sağa sola cemkirmesi

70 puanla atanamadıkları için sağa sola saldırıyorlar..eee devlet o kadar kadro verirse iibflilere o zaman 60-70 puanlı iibfliler de hani bize hani bize der..suç onlarda değil asıl suçlu diğer bölümleri vermesi gereken kadroları iibflilere veren devlette..

ne muhasebe bilirler ne matematik bilirler..ingilizce bilmezler, kitap falan da okumazlar..özel de tezgahtar, kasiyer olarak bile iş bulamazlar sonra 2 sene kpss çalışırlar onda da 70 puan alıp "kadroğ istiyoz biz kadroğğğ" derler..

devletin artık bu işe yaramayan iiflilere kadro vermemesi lazım..iibf fakültesi diye bir şey bile olmaması lazım..öğrenmeleri gereken tek şey muhasebe onu da öğrenemiyorlar zaten..bomboş adamlar bomboşşş..

iibflilere açılan her kadro sınava girmiş diğer lisans, önlisans ve ortaöğretim mezunlarına hakarettir..

Alper kamu
Şef
13 Eylül 2017 17:33

Senin gibiler yüzünden 20 gündür mülakat listesi bekliyoruz. Koskoca basvurabilecek bölümler yazipta bölüm dışı başvuran gerizekalilar memur olacak öyle mi? Sen madem bu kadar PTT de görev almak istiyordun neden mühendislik okudun? Hayır trolsun onu biliyoruz artık fakat günümüz trolusun o da artık meslek oldu sana güzel bir kadro verirler güzel kardeşim.

kamucu27
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:58

Sözüm on kendince sacmalamissin ama bos konuşmaktadır öteye gidememissin ne yazık ki zeka mağduriyeti üst düzeyde. Bu alkislanir iste, hic kimse bu kadarini yapamazdı. ??????

13 Eylül 2017 23:15

işte.. bu adamda luca hakkında suç duyurusunda bulunacak güya. yorumlarında geçen dallama gerizekalı gibi laflarla kaç kişiye hakaret ettiğinin farkında bile değilsin. memurlar net lucanin yanında senin gibi sığ, iki lafı bi araya getiremeyince hakaretler yağdıranların hesaplarını da kapatmalı, hatta IP yasağı getirmeli artık.

Alper kamu, 7 yıl önce

Senin gibiler yüzünden 20 gündür mülakat listesi bekliyoruz. Koskoca basvurabilecek bölümler yazipta bölüm dışı başvuran gerizekalilar memur olacak öyle mi? Sen madem bu kadar PTT de görev almak istiyordun neden mühendislik okudun? Hayır trolsun onu biliyoruz artık fakat günümüz trolusun o da artık meslek oldu sana güzel bir kadro verirler güzel kardeşim.

Geomatician
Memur
14 Eylül 2017 10:55

Memurlar.Net itin köpeğin yeri olmuş Luca blight ve ona destek veren senin gibiler gibi.. Memurlar.Net insanların annelerine hakaret eden buradaki kadınlara sapık derecesinde karşılık veren bir hayvandan hallice akıllı varlığın yaninda ise demek ki buradaki editörler annelerine küfürü kaldırabilecek kadar genişler.. Burada milletin annesine hakaret eden bu ucubeyi sende savunuyorsan demek ki sende namusunla ilgili problemlemin yok salmışsın gitmiş..

Burada Davalık muhabbet diyorsan bu adamı sende şikayet et o zaman çok bi haltmıssın gibi burada bu konuyu açan adama bak der gibi laflar etmek senin boyunun işleri değil.

Sen memur olma zaten sen ve luca gibiler keşke bu ülkeden defolup gitseniz.

daha memur olamadim, 7 yıl önce

işte.. bu adamda luca hakkında suç duyurusunda bulunacak güya. yorumlarında geçen dallama gerizekalı gibi laflarla kaç kişiye hakaret ettiğinin farkında bile değilsin. memurlar net lucanin yanında senin gibi sığ, iki lafı bi araya getiremeyince hakaretler yağdıranların hesaplarını da kapatmalı, hatta IP yasağı getirmeli artık.

Geomatician
Memur
14 Eylül 2017 10:57

Şimdi Luca fake hesaplarıyla gelip küfretmeye başlar 3.. 2.. 1..

Geomatician
Memur
14 Eylül 2017 10:58

Ve Memurlar.Net uyarı vereceğine direk hesabı kapat zaten bir halta yaramayan bir çöplük oldu forumların keşke gelmeseydik buralara okuduklarımıza tahammül edemiyoruz.. çok yazık böyle insanların yaşaması..

14 Eylül 2017 14:32

bak yaa al birini vur ötekine... kardeşim benim anlatmak istediğimi anlasanız zaten böyle cevap yazmazsınız... luca ya destek falan da vermiyorum. luca yla siz de troll oluyorsunuz onu demek istiyorum. adamla aynı seviyeye düşünce ondan farkınız kalmıyor ki.

ve sen hiç kimsenin namusuna karar veremezsin ahlaksız terbiyesiz. sensin o geniş...

Geomatician, 7 yıl önce

Memurlar.Net itin köpeğin yeri olmuş Luca blight ve ona destek veren senin gibiler gibi.. Memurlar.Net insanların annelerine hakaret eden buradaki kadınlara sapık derecesinde karşılık veren bir hayvandan hallice akıllı varlığın yaninda ise demek ki buradaki editörler annelerine küfürü kaldırabilecek kadar genişler.. Burada milletin annesine hakaret eden bu ucubeyi sende savunuyorsan demek ki sende namusunla ilgili problemlemin yok salmışsın gitmiş..

Burada Davalık muhabbet diyorsan bu adamı sende şikayet et o zaman çok bi haltmıssın gibi burada bu konuyu açan adama bak der gibi laflar etmek senin boyunun işleri değil.

14 Eylül 2017 14:34

la milletteki egoya bak ya. en çok ben bilirim en iyi üni den ben mezun oldum en doğru ben konuşurum...

BOŞSUN BOŞ.. senin gibiler yüzünden gelişmiyor bu ülke. kısa dönem askerlik için üni okuyup geliyor adam burda şöyle eğitim aldım ben memur olacam diye konuşuyor.

Geomatician, 7 yıl önce

Ve Memurlar.Net uyarı vereceğine direk hesabı kapat zaten bir halta yaramayan bir çöplük oldu forumların keşke gelmeseydik buralara okuduklarımıza tahammül edemiyoruz.. çok yazık böyle insanların yaşaması..

14 Eylül 2017 14:42

ayrıca yorumunda geçen o hakaretleri aynen sana iade ediyorum. it köpek falan... iki lafı bi araya getiremeyince neden böyle hakaret ediyorsunuz ki.. çünkü medeni insanlar değilsiniz. anca milletin namusuna laf atın falan sen kimsin ulan. sen kimsin benim namusuma onuruma laf atıyorsun haysiyetsiz adam. önce ne yazdığımı güzelce anla. ben lucayla uğraşırken onun seviyesine düşmeyin demek istiyorum senin gibi medeniyet dışı yaratıklarda onu desteklediğimi sanıyor işte..

daha okuduğunu anlamıyorsun dostum sen o kafayı kapat git. milletin namusuyla falan da uğraşma yedirirler o lafları sana

Geomatician, 7 yıl önce

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi