Editörler : F16 Gökçen

hasyaren.6
Yasaklı
11 Mayıs 2019 22:24

Kaliteli ve ismi olan iyi bir dershaneye gittiyseniz ne mutlu size....Hakkınızda hayırlısı olsun....Gittiğiniz dershaneyi ve sistemini çok iyi takip etmenizi öneririm.

nilceylin34, 5 yıl önce

Dgs için bende erken kaydımı olmuştum ne kadar doğru karar verdiğimi herkes onayladı ve vicdanım çok rahat.Birçok arkadaşım fırsat bulupta daha dershaneye uğrayamadılar.

karacauzmez
Yasaklı
12 Mayıs 2019 21:42

Bende sizin gibi birebir dershaneye giderek DGS hazırlanmanızı tavsiye ederim.Kuzey Akademiye giderken birebir etüt Hocalarımla matematik ve türkçe netlerimi 15 net arttırdığımı çok iyi bilirim.

damlaberen57, 5 yıl önce

Benimde size tavsiyem arkadaşımızın da belirttiği gibi dershaneye birebir giderek,sınıfta,etüt hocalarıyla soru çözerek,çalışma salonunda ders çalışarak,arkadaşlarınızla iyi ililşkilerle kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim,İnternet uzem sistemi iyidir ama yeterli değildir bence.

karacauzmez
Yasaklı
13 Mayıs 2019 22:13

Kuzey Akademi gibi DGS'de sstemli bir dershane tanımadım,şimdiden hayırlısı olsun Nilceylin Hanım.2020 yılı siz ve sizin gibi DGS sürecinde emek verecek bütün arkadaşlarımıza başarılar getirsin.

nilceylin34, 5 yıl önce

Dgs için bende erken kaydımı olmuştum ne kadar doğru karar verdiğimi herkes onayladı ve vicdanım çok rahat.Birçok arkadaşım fırsat bulupta daha dershaneye uğrayamadılar.

nilceylin34
Yasaklı
13 Mayıs 2019 22:23

Ben kararımı verdim ve erken kaydımı şükür oldum.Kafamda vicdanımda çok çok rahat,şimdiden matematik temelimi yavaştan,kendimi sıkmadan,bunaltmadan başladım.

karacauzmez, 5 yıl önce

Kuzey Akademi gibi DGS'de sstemli bir dershane tanımadım,şimdiden hayırlısı olsun Nilceylin Hanım.2020 yılı siz ve sizin gibi DGS sürecinde emek verecek bütün arkadaşlarımıza başarılar getirsin.

poyrazadaliii
Yasaklı
14 Mayıs 2019 22:02

İstanbu2u bilmem ama Ankara için kesinlikle disiplinli ve sistemli bir dershaneyi tercih etmenizi öneririim.

poyrazadaliii, 5 yıl önce

Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde yaşayanlar için DGS uzaktan eğitimi asla tavsiye etmem.Benim bütün arkadaşlarım dershaneye giderek hazırlandı ve başarıyı yakaladı.

poyrazadaliii
Yasaklı
14 Mayıs 2019 22:08

Sizin nezdinizde bende gittikleri ve yazılacakları DGS dershanesinde herkese başarılar dilerim.İyi bir dershanenin etkisi öğrencininde gücüyle ve emeğiyle birleşirse başarı kaçınılmazdır.

karacauzmez, 5 yıl önce

Bende sizin gibi birebir dershaneye giderek DGS hazırlanmanızı tavsiye ederim.Kuzey Akademiye giderken birebir etüt Hocalarımla matematik ve türkçe netlerimi 15 net arttırdığımı çok iyi bilirim.

16 Mayıs 2019 21:18

Herkese Hayırlı Ramazanlar,güzel oruç zamanları diliyorum.Bence iyi bir puan ve motivasyonumuz için Hoca,yayın,dershane çok önemli.Benim Kuzey'deki derslerim başlayınca dershane programı ile sistemli çalışıp,günlük tekrar ve soru çözümleri,etüt hocası ile çalışmalarımı yoğunlaştıracağım.

Sizin nezdinizde bende gittikleri ve yazılacakları DGS dershanesinde herkese başarılar dilerim.İyi bir dershanenin etkisi öğrencininde gücüyle ve emeğiyle birleşirse başarı kaçınılmazdır.

nilceylin34
Yasaklı
19 Mayıs 2019 23:06

Hepimize DGS çalışmalarımızda Allah kolaylıklar versin:) Bende yavaştan temel matematiğe ve sözel türkçe mantık sorularına yavaştan başladım gibi,zihnimi çok yormadan tadımlık tabi ki:)

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

Herkese Hayırlı Ramazanlar,güzel oruç zamanları diliyorum.Bence iyi bir puan ve motivasyonumuz için Hoca,yayın,dershane çok önemli.Benim Kuzey'deki derslerim başlayınca dershane programı ile sistemli çalışıp,günlük tekrar ve soru çözümleri,etüt hocası ile çalışmalarımı yoğunlaştıracağım.

mesuttkt06
Yasaklı
21 Mayıs 2019 21:21

Bende 2017-2018 sezonunda Kuzey Akademinin öğrencisiydim ve sizinde belirttğiniz gibi disiplinli sistemi bizi başarıyı tanımıştı.Dershane çok önemli bunu lütfen unutmayın.

karacauzmez, 5 yıl önce

mesuttkt06
Yasaklı
21 Mayıs 2019 21:26

Kuzey Akademiye kaydınız hayırlı olur inşallah kardeşim.Yaz döneminde kendinizi çok sıkmadan ön hazırlık yapabilirsiniz ama dersleriniz başlayınca dershanenizin sistemi ile birlikte çalışmalarınız yürütmenizi tavsiye ederim.

poyrazadaliii
Yasaklı
22 Mayıs 2019 22:24

Kesinlikle Ankara için dershaneyi gitmenizi tavsiye ederim,disiplinli bir dershaneye gidince sınıf havasını alınca,bazı arkadaşlarla görüşünce dershanenin şart olduğunu anladım.

Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde yaşayanlar için DGS uzaktan eğitimi asla tavsiye etmem.Benim bütün arkadaşlarım dershaneye giderek hazırlandı ve başarıyı yakaladı.

hasyaren.6
Yasaklı
24 Mayıs 2019 21:57

Matematikteki seviyeni tam bilemiyorum ama çok iyi değilseniz KOLAY YAYINLARININ ÇOK KOLAY MATEMATİK kitabını önerebilirim.

nilceylin34, 5 yıl önce

Ben kararımı verdim ve erken kaydımı şükür oldum.Kafamda vicdanımda çok çok rahat,şimdiden matematik temelimi yavaştan,kendimi sıkmadan,bunaltmadan başladım.

zelihaeren7771
Yasaklı
24 Mayıs 2019 22:10

Sizin gibi bende Kuzey Akademiye erken kaydımı oldum:) Matematik temelimi yazın ara ara kendimi bunaltmadan test edip geliştireceğim benim kendime ve dershaneme güvenim tam,inşallah iyi bir puanla atlatırız.

zelihaeren7771
Yasaklı
24 Mayıs 2019 22:18

Ankara'da için DGS'ye hazırlanacak arkadaşlarım Uzaktan eğitimi zaten dershaneler veriyormuş,benim nacizane tavsiyem sistemli bir dershanede çalışmalarınızı sürdürmek ve sınava hazırlanmanız.

Kesinlikle Ankara için dershaneyi gitmenizi tavsiye ederim,disiplinli bir dershaneye gidince sınıf havasını alınca,bazı arkadaşlarla görüşünce dershanenin şart olduğunu anladım.

hasyaren.6
Yasaklı
25 Mayıs 2019 21:30

Ankara'da hazırlanacağım ve kesinlikle dershanede Hocalarımla,etüt hocalarımla soru çözümü,çalışma salonunda kendim ve arkadaşımla DGS çalışmalarımı yürüteceğim benimde tavsiyem dershane ve disiplin.

zelihaeren7771, 5 yıl önce

Ankara'da için DGS'ye hazırlanacak arkadaşlarım Uzaktan eğitimi zaten dershaneler veriyormuş,benim nacizane tavsiyem sistemli bir dershanede çalışmalarınızı sürdürmek ve sınava hazırlanmanız.

mesuttkt06
Yasaklı
25 Mayıs 2019 21:41

Kardeşim bence en doğrusunu yapmışsın ve çok iyi bir karar vermişsin.Dershanede hazırlanmanız sizi disiplin eder ve netlerinizi artıracaktır emin olun.

hasyaren.6, 5 yıl önce

Ankara'da hazırlanacağım ve kesinlikle dershanede Hocalarımla,etüt hocalarımla soru çözümü,çalışma salonunda kendim ve arkadaşımla DGS çalışmalarımı yürüteceğim benimde tavsiyem dershane ve disiplin.

zelihaeren7771
Yasaklı
27 Mayıs 2019 19:40

Bende Ankara'da Kuzey Akademiye erken kaydımı oldum ve dershaneme,kendime güvenim çok.Derslerim başlayınca çalışma programımı dershanemle uyumlu hele getirip inşallah istediğim neti çıkaracağım.

hasyaren.6, 5 yıl önce

karacauzmez
Yasaklı
28 Mayıs 2019 20:25

Hedefiniz 100 neti yakalamak olsun ve o şevkle inançla ders çalışın,ders hanenize gidip hocalarınızı dinleyin inşallah.Kuzey Akademi DGS için en kaliteli ekibe ve disipline sahip.

zelihaeren7771, 5 yıl önce

Bende Ankara'da Kuzey Akademiye erken kaydımı oldum ve dershaneme,kendime güvenim çok.Derslerim başlayınca çalışma programımı dershanemle uyumlu hele getirip inşallah istediğim neti çıkaracağım.

nilceylin34
Yasaklı
18 Haziran 2019 19:17

Sayfada bazı arkadaşlarımız uzaktan eğitim demiş özellikle Ankara'da hazırlanacak arkadaşlarım için dershaneye birebir giderek hazırlanmalarını öneririm....Sınav öncesi sayısal hedef belirlemek zihnimizi diri tutar ve çalışma azmimizi arttırır:)

karacauzmez, 5 yıl önce

Hedefiniz 100 neti yakalamak olsun ve o şevkle inançla ders çalışın,ders hanenize gidip hocalarınızı dinleyin inşallah.Kuzey Akademi DGS için en kaliteli ekibe ve disipline sahip.

22 Mart 2020 02:55

Kesinlikle Önermem

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi