Editörler : swat3410
«430431432433434435436437438439440441»

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
23 Mayıs 2020 01:39

Geçmiş olsun kardeşim... Ohal komisyonu belliki bu hafta Red çalışması yapmış, üzülme diyeceğim ama koyuyor be insana... Valla bu paylaşımları görünce moral olarak çöktüm sanki şu Red kararını ben almış gibiyim ... Rızkımıza mevlam kefil amenna 3 yıldır nasıl temin ediyorsak yine ederiz şüphe yok..... Velhasıl şu lekenin yapışıp kalması ve lekeyi silecek bir şey bulamamak çok daha ağır.... Rabbim sabır sınavını bitirmemiş, sen yine de mücadeleyi bırakma itirazlarını yap

Boruk, 4 yıl önce
679 kriter yok kodlama bilmiyorum adli yok bugün red

Boruk
Aday Memur
23 Mayıs 2020 02:07

Sağol devrem İnşallah 679 dan son Red benimki olur. Arkadaşlar isterlerse gelişmeleri buradan paylaşırım
Yaktın06ocak, 4 yıl önce

Geçmiş olsun kardeşim... Ohal komisyonu belliki bu hafta Red çalışması yapmış, üzülme diyeceğim ama koyuyor be insana... Valla bu paylaşımları görünce moral olarak çöktüm sanki şu Red kararını ben almış gibiyim ... Rızkımıza mevlam kefil amenna 3 yıldır nasıl temin ediyorsak yine ederiz şüphe yok..... Velhasıl şu lekenin yapışıp kalması ve lekeyi silecek bir şey bulamamak çok daha ağır.... Rabbim sabır sınavını bitirmemiş, sen yine de mücadeleyi bırakma itirazlarını yap

standartüye
Aday Memur
23 Mayıs 2020 03:17

KHK 679 takipsizlikte hiçbirşey yazmayınca adliyeden dosyama baktım kodlama yoktu

hasan1722
Aday Memur
23 Mayıs 2020 08:38

tebligat elime geldikten 60 gun icinde vasvurmam gerekiyor dimi..60 gun smdi baslamiyor yani

joak06
Daire Başkanı
23 Mayıs 2020 13:09

öncelikle geçmiş olsun ret olayına kafanı takma diyecem ama ister istemez üzülüyorsun karar sana tebliğ edildikten sonra 60 gün içinde başvurman lazım.

hasan1722, 4 yıl önce
tebligat elime geldikten 60 gun icinde vasvurmam gerekiyor dimi..60 gun smdi baslamiyor yani

Alkeas
Aday Memur
23 Mayıs 2020 17:42

Söyleyecek birşey bulamıyorum, red alan arkadaşlar çok geçmiş olsun.

standartüye
Aday Memur
23 Mayıs 2020 18:10

meslek başlangıç 2014

Ezan Bayrak, 4 yıl önce
üstad geçmiş olsun. kaç mezunusunuz. kodlama olmadığından emin misiniz

ÖzelHarekat_61
Kapalı
23 Mayıs 2020 18:26

Ad kodu olanlara bile ret vermeye başladılar egmde hiçbir kararda bi tutar yok hepsi birbirinden farklı kararlar.Bir kişi aynı kriter ve koddan hatta aynı khkdan kabul alırken diğeri aynı şeylerden red alıyor egmde kriter nedir ?neye göre kabul red veriliyor?Özellikle bu haftaki kararlar çok enteresan ad kodlu takipsizlik alana red verildi.sc scd kodlu 672 den takipsizlik alıp red alanlar oldu.Daha önce sc scd kodundan 672-679 çok kabul gördük.Bildiğim birşey varsa o da yazık oluyor geçen yıllarımıza

PolisEmre0934
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 19:08

Ad kodu alıp Red alan arkadaşlar güncel listedeki kodunu bilmiyor dün kyok alıp Red alan arkadaşta 50 ayrıntısı var mesela emsal konulara baktım o 50 konusu himmete yorulmuş. O yüzden her iki kodu ad olan veya ad nin yanında olumlu kodu olup da Red alan kimse yok. O yüzden karamsarlığa düşmemek lazım
ÖzelHarekat_61, 4 yıl önce
Ad kodu olanlara bile ret vermeye başladılar egmde hiçbir kararda bi tutar yok hepsi birbirinden farklı kararlar.Bir kişi aynı kriter ve koddan hatta aynı khkdan kabul alırken diğeri aynı şeylerden red alıyor egmde kriter nedir ?neye göre kabul red veriliyor?Özellikle bu haftaki kararlar çok enteresan ad kodlu takipsizlik alana red verildi.sc scd kodlu 672 den takipsizlik alıp red alanlar oldu.Daha önce sc scd kodundan 672-679 çok kabul gördük.Bildiğim birşey varsa o da yazık oluyor geçen yıllarımıza

PolisEmre0934
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 19:11

Ayrıca mesela adamın kodu ad ve ea bu adam kararını açıklarken ea dan hiç bahsetmiyor ben bizzat biliyorum. Ayrıca Bi arkadaş da ad den Red aldım yazmıştı. O arkadaşın da sgk kaydı var. Yani demek istediğim zaten emniyetten kimseyi döndürmek istemiyorlar kodun olumlu olsa bile yan koduna veya ufacık birşeyine bakıp Red veriyorlar
PolisEmre0934, 4 yıl önce
Ad kodu alıp Red alan arkadaşlar güncel listedeki kodunu bilmiyor dün kyok alıp Red alan arkadaşta 50 ayrıntısı var mesela emsal konulara baktım o 50 konusu himmete yorulmuş. O yüzden her iki kodu ad olan veya ad nin yanında olumlu kodu olup da Red alan kimse yok. O yüzden karamsarlığa düşmemek lazım

se2424
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 20:19

Aynen kanki seninde bilmediğin yan kriter yok değilmi
Ayrıca mesela adamın kodu ad ve ea bu adam kararını açıklarken ea dan hiç bahsetmiyor ben bizzat biliyorum. Ayrıca Bi arkadaş da ad den Red aldım yazmıştı. O arkadaşın da sgk kaydı var. Yani demek istediğim zaten emniyetten kimseyi döndürmek istemiyorlar kodun olumlu olsa bile yan koduna veya ufacık birşeyine bakıp Red veriyorlar

ÖzelHarekat_61
Kapalı
23 Mayıs 2020 20:42

Seninde inceleme devam mı kardeşim?senin khk kaçtı?

PolisEmre0934
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 20:59

İncelemeye devam 670 khksı 2 ay sonra 4 yıl olacak ihraç olalı
ÖzelHarekat_61, 4 yıl önce
Seninde inceleme devam mı kardeşim?senin khk kaçtı?

PolisEmre0934
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 21:00

Senin kod neydi baba
se2424, 4 yıl önce
Aynen kanki seninde bilmediğin yan kriter yok değilmi

Bulutkseec
Şube Müdürü
23 Mayıs 2020 21:10

Ad kodu olup sgk kaydi olan ihraç arkadaş kabul kararı aldı 3 önce yine sgk ve ad kodu olan açık bir arkadasda göreve başladı bizzat tanıdığım kişiler bunlar ayrıca geçen gün sc ve scd kodundan beraat almış İstinaf a tasinmis açık bir kişide iade oldum yazdı forumda.

PolisEmre0934
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 22:05

Benim özetle demek istediğim şu kodum ad yazıyor adam Red aldım diyor. Bende diyorum ki bu adamların illaki Red alacak kıyıdan köşeden birşeylerini bulmuşlardır
Bulutkseec, 4 yıl önce
Ad kodu olup sgk kaydi olan ihraç arkadaş kabul kararı aldı 3 önce yine sgk ve ad kodu olan açık bir arkadasda göreve başladı bizzat tanıdığım kişiler bunlar ayrıca geçen gün sc ve scd kodundan beraat almış İstinaf a tasinmis açık bir kişide iade oldum yazdı forumda.

Reco54
Şube Müdürü
23 Mayıs 2020 22:11

guncel liste ve tum listede kodu ad olan edl olan kimse red almadi 2 tana kod var bir tanesi ad diyer ea veya aleyhe kod olursa red. adli makamlar tum listedeki kod 17 25 aralik oncesi aleyhe olsa bile berat takipsizlik verilebilir. idare ohal komisyonu bunu dikkata almiyor. iki kod olumlu olucak. polis emre sen kabul alicaksin.. senin iki kodun olumlu. bunu burda yaziyorum. rahat ol

PolisEmre0934
Genel Müdür
23 Mayıs 2020 23:44

Eyw devrem hakkımızda hayırlısı olsun. İade oldum gün haykıracağım tüm sayfalara. İnşallah senin için de herşey güzel olur
Reco54, 4 yıl önce
guncel liste ve tum listede kodu ad olan edl olan kimse red almadi 2 tana kod var bir tanesi ad diyer ea veya aleyhe kod olursa red. adli makamlar tum listedeki kod 17 25 aralik oncesi aleyhe olsa bile berat takipsizlik verilebilir. idare ohal komisyonu bunu dikkata almiyor. iki kod olumlu olucak. polis emre sen kabul alicaksin.. senin iki kodun olumlu. bunu burda yaziyorum. rahat ol

magdur2124
Şef
24 Mayıs 2020 01:39

Ben de beklemedeyim.677 khk.kod AD.2018 de beraat etmistim.başka kod var mi bilmiyorum.2006-2012 banka ve 2004-2009 sgk kaydi var.Allahtan tüm sucsuzlarin geri iade edilmesini temmenni ediyorum

Yaktın06ocak
Şube Müdürü
24 Mayıs 2020 05:55

Hayırlı bayramlar kardeşler bayramız mübarek olsun.. Bazı yorumları okudum tuhaf geldi adamın suçu yok suçu... Kod nedir Allah aşkına birileri çıkıp beni fişleyecek suç işlemeden sen suçlusun yada olabilirsin diyecek hayatımı alt üst edecek bu beni fişleyen adam kim miş benimle yatağamı girmiş, ruhumu mu okumuş görmüş mü yazık adalet böyle komik olmamalı...

Belki bekleyen arkadaşlar kıstas yapmak istiyor anlıyorum ama vicdanım bas bas bağırıyor... Böyle olmamalı diye....

Neyse bayram günü konuşacak çok şey varda konuşsam tesiri yok sussam gönül razı olmuyor...

Rabbim Sonumuzu Hayır eylesin

Toplam 9325 mesaj
«430431432433434435436437438439440441»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi