Editörler : "eskiyara"Pangaea
16 Ekim 2020 14:29

Memurlar.net öğretmen düşmanlarını engelle artık!

Biz bu forumu öğretmenler arası bilgi paylaşımı için kullanmak istiyoruz. Öğretmen düşmanlarının hakaretlerine, tacizlerine maruz kalmak için değil. Her gün birileri gelip öğretmenler aleyhinde hakaretvari başlık açıyor. Canı sıkılan gelip öğretmen forumunda öğretmenlere ağzına geleni saydırıp gidiyor. Site yönetimi ise bu konuda hiçbir şey yapmıyor. Şuraya foruma çekidüzen verecek, öğretmen düşmanlarını sayfadan uzaklaştıracak, hakaret edenleri engelleyecek doğru düzgün öğretmen bir editör koyun artık. Gerekirse ben bile seve seve yaparım bu görevi. Yeter artık. Öğretmenler kimsenin şamar oğlanı, günah keçisi değildir!

Deniz Kum Güneş
Şube Müdürü
16 Ekim 2020 16:56

aynen katılıyorum. hele bir tane hemşire mi ne bir adam var. bomboş bir insan.

16 Ekim 2020 17:37

Forum o kadar boş bırakıldı ki hemşireler bile gelip öğretmenlere akıl verir oldu. Forumun gidişatı hiç iyi değil.

16 Ekim 2020 17:47

Tck 125 ,126 ya göre suç teşkil edecek yorumlar görüyorum ben de. Ama öğretmenlere hakaret ediliyor tamam da öğretmenler arasında da birbirine hakaret edenler var. Özellikle biz pdr cilere demediğini bırakmamışlar bazı sayfalarda. Tamam eleştiriye açığız ama belli bir meslek grubuna genel hakaret suç diye biliyorum.

16 Ekim 2020 17:48

Keşke kimse birbirine hakaret etmeden medeni bir şekilde tartışsa....

psk danışman chn, 4 yıl önce

Tck 125 ,126 ya göre suç teşkil edecek yorumlar görüyorum ben de. Ama öğretmenlere hakaret ediliyor tamam da öğretmenler arasında da birbirine hakaret edenler var. Özellikle biz pdr cilere demediğini bırakmamışlar bazı sayfalarda. Tamam eleştiriye açığız ama belli bir meslek grubuna genel hakaret suç diye biliyorum.

16 Ekim 2020 17:52

Sanırım bu cümlede anlatım bozukluğu yaptım. Düzeltemedim kusura bakmayın 🙂

psk danışman chn, 4 yıl önce

Keşke kimse birbirine hakaret etmeden medeni bir şekilde tartışsa....

Ahmet Kaleli
Şube Müdürü
16 Ekim 2020 18:22

öğretmen düşmanlar banlansın

16 Ekim 2020 19:21

Öyle bir hâl aldı ki ipini koparan öğretmenlere zehir kusuyor ve buna sistematik olarak göz yumuluyor maalesef. Eskiden bu kadar değildi. Kasıtlı bir dezenforme amacı güdüldüğü, yandaş medyanın öğretmenleri yalnızlaştırdığı soucunu tesillenmiş bir hakikattir.

Sözümün özü: daha öncesinden de ilettiğim gibi

Forumun bu bölümü için moderatörlüğe talibim arkadaşlar. Editör Cihan Hoca'mız yardımcı olun.

Lütfen...

16 Ekim 2020 19:27

Düzeltiyorum: "..Kasıtlı bir dezenforme amacı güdülerek yandaş medyanın öğretmenleri yalnızlaştırdığı sonucu, ne yazık ki tesillenmiş bir hakikattir..."

Belirttiğim gibi; gayet ölçülü, tarafsız, ilkeli bir forum yönetimi adına Editörlüğe talibim veslm.

16 Ekim 2020 19:42

Tescillenmiş bir hakikattir.

Bu daha fazla böyle gitmez ! Cihan Hocam yardımcı olacağınız fikrindeyim. Sizce de münasipse buradan veya özel p. msj'dan teferruatı iletmeniz kafidir. Saygılarımla.

TozluTebeşirKokusu, 4 yıl önce

Düzeltiyorum: "..Kasıtlı bir dezenforme amacı güdülerek yandaş medyanın öğretmenleri yalnızlaştırdığı sonucu, ne yazık ki tesillenmiş bir hakikattir..."

Belirttiğim gibi; gayet ölçülü, tarafsız, ilkeli bir forum yönetimi adına Editörlüğe talibim veslm.

Teknososyal
Yasaklı
16 Ekim 2020 20:35

Konu sahibine destek. Öğretmen bir editör şart. tozlutebeşirkokusu'nu destekliyorum. İlaveten para pul almadan bu işi gönüllü şekilde yapacağımın da bilinmesinden yanayım. Yürümüyor yoksa..

16 Ekim 2020 21:01

Kesinlikle öğretmenlere yönelik bir itibarsızlaştırma çalışması var ve bu forumda da alenen uygulanıyor. Elin hemşiresi bile gelip öğretmenlere akıl verir oldu ya hayret.

sakaya.fırat
Yasaklı
16 Ekim 2020 21:25

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Çok boşsunuz

Eğitime kafa yorun .. bırakın bu işleri

16 Ekim 2020 21:44

Demek "Öğrencisi velisi puanlasın öğretmeni" (!) Editör olursam sizi yasaklamasam namertim . .

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Çok boşsunuz

xyz14
Memur
16 Ekim 2020 21:51

sen kimsin ya hep öğretmene laf sokmalar falan. ne iş kafan basmadı öğretmen olamadın mı? boş yapma git iş ara kendine.

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Çok boşsunuz

16 Ekim 2020 22:01

Soru ve sorun 1- Fetö müsünüz (çünkü iyi bilinmektedir ki eğitime musallat olan güruh ortada)

Soru ve sorun 2- Eğitim düşmani kiralik yandaş kalem misin

Soru ve sorun 3- Boş gezenin boş kalfasi misiniz

Soru ve sorun 4- Vakti zamanda öğretmeninden çok mu sopa yedin

Soru ve sorun 5- Öğretmen bir kıza tutuldun da:) yüz mü vermedi

Soru ve sorun 6- Ailevi problemlerinden dolayi mi yapiyorsun

Soru ve sorun 7- Kendini gerçekleştiremiş topluma kabül ettirememiş (ÇOLPA) birisi misin

Soru ve sorun 8- Paran mi yok, işin mi tatminkar değil yoksa cinsel yaşamin mi sorunlu

Soru ve sorun 9- Eğitimi düşündüğünü varsayarak en son eğitim adina ne yaptin mesela

Soru ve sorun 10- Acilen Psikolojik tibbi destek almaniz gerekiyor...

şeklinde uzuyor...

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Çok boşsunuz

16 Ekim 2020 22:29

Eğitim hakkında hiçbir bilgi birikimi ve tecrübesi olmayan vasıfsızların gelip burada öğretmenlere akıl vermeye çalışması yıllarını eğitime vermiş öğretmenlere yapılacak en büyük hakarettir. Editörlerin bir an önce buna bir çözüm bulmaları gerekiyor.

EricContana
Yasaklı
16 Ekim 2020 23:23

Diyene bakar misiniz?

Öyle bir hâl aldı ki ipini koparan öğretmenlere zehir kusuyor ve buna sistematik olarak göz yumuluyor maalesef. Eskiden bu kadar değildi. Kasıtlı bir dezenforme amacı güdüldüğü, yandaş medyanın öğretmenleri yalnızlaştırdığı soucunu tesillenmiş bir hakikattir.

Sözümün özü: daha öncesinden de ilettiğim gibi

Forumun bu bölümü için moderatörlüğe talibim arkadaşlar. Editör Cihan Hoca'mız yardımcı olun.

Lütfen...

ashil13
Genel Müdür
17 Ekim 2020 00:56

destekliyorum. kamuran editör olsun :)

bulaşıkkk
Yasaklı
17 Ekim 2020 09:14

Kamuran editör olursa seyreyle gümbürtüyü :)) Öğretmen düşmanlarından önce seni beni engeller ilk başta

ashil13, 4 yıl önce

destekliyorum. kamuran editör olsun :)

EGN-
Daire Başkanı
17 Ekim 2020 10:14

Bu zihniyeti değil sanal bir ortamda editör yapmak, iddia ettiği gibi devletin okulunda öğretmenlik yapıyorsa, vay orada okuyan öğrencilerin haline!

Demek ki,

Bu şahsın istediği gibi bir öğrenci hareket etmedikten sonra, bu şahıs öğrencisine kin de besler, nefrette besler, alttan alttan işte çevirir!

Böylesi sanal bir ortamda, şahısların düşüncelerine tahammül olamayan insan, nefsinin, kibrinin ve menfaatin istediği gibi hareket eden bir insandır ki, bu insandan fayda değil, zarar gelir, geliyor da...

Hem belli ki bu şahsın,

Çocuklara vereceği eğitim, yapacağı planlar ve programlar olmadığından olsa gerek, enerjisini ve birikimini çocuklara ve Türkiye'nin yarın ki geleceğine değil, sanal bir ortamda editörlüğe utanmadan, sıkılmadan talep etmekten de çekinmiyor.

Buradaki yüzünü gösterdiğin gibi, bugün ki öğretmen atamalarından önce mülakata girsen ve bu yüzünü göstersen, değil seni öğretmen olarak atamaları, okulun bahçe girişinden bile girmene müsaade etmezler.

Demek "Öğrencisi velisi puanlasın öğretmeni" (!) Editör olursam sizi yasaklamasam namertim . .

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi