Editörler : ayşegül bgm

aisezreal
Genel Müdür
16 Eylül 2021 17:40

italyone, ben atama bekleyore, duyumcuları şakşaklıyore, belki branşımdan 200-300 fazla alıyore, bu sporu yapıyoreee

gluk glukkk glukkk yapıyoreeee, gurur bende yok diyoree

Jagro
Yasaklı
16 Eylül 2021 17:46

Tebrikler,Bakırköy ruh sağlıgı ve sinir hastaliklari hastanesine atandınız.
aisezreal, 3 yıl önce

italyone, ben atama bekleyore, duyumcuları şakşaklıyore, belki branşımdan 200-300 fazla alıyore, bu sporu yapıyoreee

gluk glukkk glukkk yapıyoreeee, gurur bende yok diyoree

silver27
Aday Memur
17 Eylül 2021 12:58

Toplantı saat kaçta bilen varmı

Lisanshemşire12345
Aday Memur
17 Eylül 2021 21:47

elindeki sayıyı neden almamış şimdiye kadar 10 aydır milleti boş yere bekletti ortaöğretim arkadaşları neden beklemediler sınav sonuçlarını aralık alımında teknikerlerin taşeron sorununu neden çözmüyorlar. neyine uğraşacak sayı arttırmada kim inanır buna

employment, 3 yıl önce
Sevgili kardeşim geçen yazımda da yazmıştım denk gelmemiş olabilirsin fakat bakan gerçekten üzerinde durmuş. Benim geçen ay duyduğum sayı buydu, inşallah daha da artmıştır da 30 bin olmuştur. Sayı alındıktan sonra üzerine eklenebilir. Öğretmen ataması ile kıyas yaparsanız farkedersiniz. Bakan gerçekten çok uğraşmış benim duyduğum şey bu.

does it matter
Yasaklı
17 Eylül 2021 22:04

Kadir İnanır

Lisanshemşire12345, 3 yıl önce

elindeki sayıyı neden almamış şimdiye kadar 10 aydır milleti boş yere bekletti ortaöğretim arkadaşları neden beklemediler sınav sonuçlarını aralık alımında teknikerlerin taşeron sorununu neden çözmüyorlar. neyine uğraşacak sayı arttırmada kim inanır buna

20 Eylül 2021 10:01

Son 10 gün bakalım bakan sözünde duracak mı Alım alım var diyenler haklı mı çıkacak Zaman çok güzel dersler veriyor

cnkclp
Aday Memur
29 Eylül 2021 12:27

Eylül'de bitti ama halen hiç bir ses yok

does it matter
Yasaklı
29 Eylül 2021 12:37

Keyifler hiç yerinde değil valla, yılın bitmesine son 3 ay kaldı hâlâ ocak-şubatta gibiyiz. Bu yıl atama olacağına dair inancımı kaybetmeme az kaldı.

zserkan.sahin
Kapalı
29 Eylül 2021 13:53

can sıkıntısından sende pasife gelecek başlıkları tekrar aktif ediyorsun be mübarek

does it matter, 3 yıl önce

Keyifler hiç yerinde değil valla, yılın bitmesine son 3 ay kaldı hâlâ ocak-şubatta gibiyiz. Bu yıl atama olacağına dair inancımı kaybetmeme az kaldı.

29 Eylül 2021 16:26

Keyifler yerinde mi kardeşlerim hahahahhaha keyif mi bıraktılar millette

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
29 Eylül 2021 21:45

Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. - https://forum.memurlar.net/konu/2469931

gelisimci53
Kapalı
05 Ekim 2021 16:50

Acayip yerinde uçuyorum mutluluktan.Cebimde 1 kuruş para kalmadı bugün kafe fabrika gezip iş aradım.90 puanla aylardır bekletenlere ve senin gibi insanları umutlandıranlara hakkım haram zıkkım olsun.Sürüm sürüm sürünün insallah.

Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi