Editörler : Pangaea
01 Kasım 2007 18:40

beden eğitimi öğretmenleri tören ve kutlamalar_bando takımı

Arkadaşlar bizim zamanımızda yani 98 2002 arası beden eğitimi bölümlerinde tören ve kutlamalr dersi yoktu .Neticesinde atamamız oldu ve bizden bando takımı çıkartmamız istendi ve ben çıkartmam dedim çünkü bununla ilgili bir ders almadım dedim.Tabi biraz salladılar ama

sorun değil..Şuan durum nedir yada bunu değiştirmek için ne yapabiliriz..

gazibesyo@
Memur
01 Kasım 2007 19:14

arkadaşım

bizim derslerimizdede yoktu.hiç bir okulda böle bir drs yok sanırım.sadece ritim eğitimi ve dans dersi aldık heralde

ona istinaden bizden böle birşey isteniyor.bide bando çalıştırmak bizim görevimiz deil.eğer okulda müzik öğretmeni varsa o sorumlu bundan.yoksa sen ilgilenirsin.

bende bilmiyordum.okula geldiğimde eski bondoda yoktiki devam ettireyim.ben okula geldim yeni bando geldi.bana dediler 23 nisanda çıkacak.1,5 aylık bir süre var bende dedim nasıl yapacaz felan ama..

sonra çocukları ritim duygusu ii olanları istekli olanlardan seçtim.sonra bando marşlarını çevreden ordan burdan duyduklarımla birasda kendim yazarak yaptım.ortaya karışık çok güzel bişe çıktı valla

sende dene yapamassan bu konuda yardımcı olurum..

eğitmici311
Yasaklı
01 Kasım 2007 19:17

ben niğde mezunuyum bizde hem ritim eğitimi hemde bando vardı her üniversitede yok sanırım ama zaten müzik öğretmenleride bu işle uğraşıyor normalde onlarda yapabilir.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi