Editörler : E.Kayı Han
04 Aralık 2022 19:46

Bölge idare Mahkemesi

İdare mahkemesini kazandım konu memuriyet ihraç idi. Bölge idare süreci nasıl ilerliyor konu hakkında Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim ( Ankara bölge idare Mahkemesi)

Jamyo201511
Aday Memur
04 Aralık 2022 21:11

Gerçekten şu süreci bilen arkadaşlar bilgi paylaşırsa çok memnun olacağız. İade kararını aldıktan sonra dönüş oluyor mu ? Eğer oluyorsa kurum kaç gün sonra arıyor ve ne diyor, kaç gün sonra başlatıyor, parasal ve özlük hakların iadesini nasıl yapıyor ? İlla ki dönen ve bu süreci yaşayan ve bu forumu gören arkadaşlar var. Lütfen bilgilendirme yapın.

Jamyo201511
Aday Memur
04 Aralık 2022 21:12

Kardeşim özelden yazar mısın ben yazamadım sana.

immosmi
Aday Memur
05 Aralık 2022 02:47

Herkese iyi günler bende ilk olarak idare mahkemsini kazanmistim gerekceli karar uyapa dustukten 2 hafta sonra sanirim kurum beni aradi meslege iade icin gittin katilisimi yaptim ve basladin ustunden 2 veya 3 ay sonrada acikta kaldigin maaslari yatirdilar bolge idarei mahkemesi 15 ayda karar verdi benim islem disiplin sucu idi feto sorusturmalarinda isleyis biraz daha farkliymis bu arada ben bölgeyi kaybettim sonrasinda ama danistayi kazandin kusura bakmayin msj biraz karman corman olmus olabilir ozelin acik sorma istediginiz bir konus var tam 4 mahkeme gordum elimden geldigince yardim ederim...

Jamyo201511
Aday Memur
05 Aralık 2022 16:23

Hocam merhaba 1-kurum neydi ? 2-derece/kademe/rütbe ilerlemesi yapıldı mı ? 3-parasal hakların içinde neler vardı ? Banka promosyon felan var mıydı ?
immosmi, 1 yıl önce

Herkese iyi günler bende ilk olarak idare mahkemsini kazanmistim gerekceli karar uyapa dustukten 2 hafta sonra sanirim kurum beni aradi meslege iade icin gittin katilisimi yaptim ve basladin ustunden 2 veya 3 ay sonrada acikta kaldigin maaslari yatirdilar bolge idarei mahkemesi 15 ayda karar verdi benim islem disiplin sucu idi feto sorusturmalarinda isleyis biraz daha farkliymis bu arada ben bölgeyi kaybettim sonrasinda ama danistayi kazandin kusura bakmayin msj biraz karman corman olmus olabilir ozelin acik sorma istediginiz bir konus var tam 4 mahkeme gordum elimden geldigince yardim ederim...

magdurkatip12111
Aday Memur
07 Aralık 2022 01:27

dostum merhaba bana özelden ulaşabilir misin?

immosmi
Aday Memur
07 Aralık 2022 01:56

Jamyo201511 sizede ozelden msj attim konuyla ilgili burayada yazayim derce kadem hepsini verdiler parasal konuda bir toplu para aldim lakin icinde banka promosyon parasi yoktu ve oyak daki acik olan aylarida kendi cebimden verdim onuda kurumun odemesi gerekiyormus bunuda yeni ogrendim

ışılkoç
Aday Memur
10 Aralık 2022 08:37

Erzurum bölge idarede davası olan yada sonuçlanan varsa ne kadar sürdüğünü yazabilir mi

Jamyo201511
Aday Memur
10 Aralık 2022 12:12

6 ay
ışılkoç, 1 yıl önce

Erzurum bölge idarede davası olan yada sonuçlanan varsa ne kadar sürdüğünü yazabilir mi

Corking
Aday Memur
10 Aralık 2022 13:38

2 yıldır bekliyorum daha karar çıkmadı.
ışılkoç, 1 yıl önce

Avnenenn
Aday Memur
10 Aralık 2022 13:58

Ankara bölge idare mahkemesi varmı peki. İdare mahkemesi olumlu sonuçlandı şimdi istinat kaç aç sürer sizce

Corking, 1 yıl önce
2 yıldır bekliyorum daha karar çıkmadı.
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi