Editörler : swat3410E.Kayı Han

Milletimizvarolsun
Aday Memur
16 Ekim 2018 13:32

Allah razı olsun kardeşim
rstemre93, 6 yıl önce

Valla çok üzüldüm kardeşim ben yeni mezun oldum paeme girdim pomeme de giricem ama inanın ki sizin yaşadıklarınızı okudukça mesleğe saygım kalmadı.Bu ülke nasıl bu hale geldi kardeşim gerçekten inanılır gibi değil.YÜCE ALLAH herkesin yar ve yardımcısı olsun.Allah'tan hiç şüphem yoktur ki bu haksızlıkların acısını çıkartmasın!!!.Sabır kardeşim sabır.Dua edicem senin ve senin gibi mağdur kardeşlerimiz için.

murat788
Daire Başkanı
17 Ekim 2018 16:48

tekrar pomeme başvurma durumunuz nedir

yasin2626
Aday Memur
03 Mayıs 2019 14:42

tekrar başvuramıyorsunuz ki keşke başvursak polislikten geçtim bekçi bile olsam bile olur keşke böyle ulu orta boş bırakılmamış olsaydık hayatımızı elimizden sebepsiz yere aldılar siyaset kurbanı olduk. ülkede adalet diye bir şey kalmadı elimde olsa başka ülkede yaşayıp oranın vatandaşı olmayı tercih ederdim

murat788
Daire Başkanı
03 Mayıs 2019 17:59

denediniz mi hocam nasıl bir engel çıkıyor ki karşınıza ?

yasin2626, 5 yıl önce

tekrar başvuramıyorsunuz ki keşke başvursak polislikten geçtim bekçi bile olsam bile olur keşke böyle ulu orta boş bırakılmamış olsaydık hayatımızı elimizden sebepsiz yere aldılar siyaset kurbanı olduk. ülkede adalet diye bir şey kalmadı elimde olsa başka ülkede yaşayıp oranın vatandaşı olmayı tercih ederdim

hsyn60-
Aday Memur
03 Mayıs 2019 18:52

Eğitim sonu sınavından başarısız olduğunuz için mi yoksa yaştan dolayı mı başvuramıyorsunuz ?
yasin2626, 5 yıl önce

Afario
Memur
03 Mayıs 2019 19:39

Kalkacaksa mülakat olayı kökten kalksın o zaman. sınava başvuran adaylarda daha mesleğe adım atamadan 30 saniyelik mulakatlarla heba ediliyor. bence ülkede sınav sistemi olarak varlığını sürdüren mülakat olayı kökünden kalksın daha adil bir sistem getirilsin herkesin bilek gücünü ve zihin gücünu kullanarak başarı elde edebildiği bir sistem gelsin. hepimiz heba oluyoruz sınava ilk girende mülakatta heba ediliyor girip kazanıp sene sonu mülakat saçmalıgına tabi tutulanda heba oluyor

04 Mayıs 2019 02:37

İlgili yönetmelik maddesini inşallah Danıştay iptal ederse bakalım. Bekliyoruz sabırla.

Afario, 5 yıl önce

Kalkacaksa mülakat olayı kökten kalksın o zaman. sınava başvuran adaylarda daha mesleğe adım atamadan 30 saniyelik mulakatlarla heba ediliyor. bence ülkede sınav sistemi olarak varlığını sürdüren mülakat olayı kökünden kalksın daha adil bir sistem getirilsin herkesin bilek gücünü ve zihin gücünu kullanarak başarı elde edebildiği bir sistem gelsin. hepimiz heba oluyoruz sınava ilk girende mülakatta heba ediliyor girip kazanıp sene sonu mülakat saçmalıgına tabi tutulanda heba oluyor

asdf77100
Daire Başkanı
04 Mayıs 2019 15:11

bitirme mülakatlarının kaldırılması için dava mı açtınız

tahirsubasi1991, 5 yıl önce

İlgili yönetmelik maddesini inşallah Danıştay iptal ederse bakalım. Bekliyoruz sabırla.

04 Mayıs 2019 22:42

Açılan dava çok

asdf77100, 5 yıl önce

murat788
Daire Başkanı
04 Mayıs 2019 23:17

tahir sen pomeme başvurdun mu hiç elendikten sonra ?

04 Mayıs 2019 23:20

Başvurmadım

murat788, 5 yıl önce

tahir sen pomeme başvurdun mu hiç elendikten sonra ?

yasin2626
Aday Memur
14 Mayıs 2019 12:48

SINAV YÖNETMELİĞİNDE SAĞLIK SEBEBİYLE POMEMDEN ÇIKARTILMAMAK ŞARTI VAR

murat788, 5 yıl önce

denediniz mi hocam nasıl bir engel çıkıyor ki karşınıza ?

yasin2626
Aday Memur
14 Mayıs 2019 12:52

Eğer iptal olursa dava açılanlar tekrar atanma durumu olur mu yoksa kararın geçtiği zaman ki pomem de okuyan kişileri mi kapsar

asdf77100, 5 yıl önce

14 Mayıs 2019 13:47

Yönetmelik maddesinin ilk çıktığı tarihten itibaren mağdur olan herkesi kapsar.

yasin2626, 5 yıl önce

Eğer iptal olursa dava açılanlar tekrar atanma durumu olur mu yoksa kararın geçtiği zaman ki pomem de okuyan kişileri mi kapsar

ümmühankutay
Aday Memur
04 Nisan 2021 18:24

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

esstoplan
Aday Memur
27 Mayıs 2021 17:02

Arkadaşlar bu sınavın kaldırılması için sesimizi duyurmalıyız bunun için bir kampanya başlattık sizde imzalayıp paylaşarak destek olabilirsiniz.

https://www.change.org/polis-okulu

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi