Editörler : E.Kayı Han

Zeh83
Aday Memur
20 Haziran 2019 15:53

Son görev yerinizde idare mahkemesinde 60 gün içinde itiraz etmeniz gerekiyor.Eğer farklı bir şehirde ikamet ediyorsanız bulunduğunuz ilden son görev yaptınız il idare mahkemesine gönderilmek üzere dilekçe vererek ihraç kararına itiraz edebilirsiniz.

39Seawolf
Aday Memur
20 Haziran 2019 19:12

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Umarım hak yerini bulur. Tekrar teşekkürler.

Zeh83, 5 yıl önce
Son görev yerinizde idare mahkemesinde 60 gün içinde itiraz etmeniz gerekiyor.Eğer farklı bir şehirde ikamet ediyorsanız bulunduğunuz ilden son görev yaptınız il idare mahkemesine gönderilmek üzere dilekçe vererek ihraç kararına itiraz edebilirsiniz.

navynavy
Aday Memur
29 Haziran 2019 09:49

Selamlar. Allah hepimize sabırlar versin.

Ben de benzer durumda GGU'dayım ve birkaç hafta evvel savunmam alındı. Bende adli hiçbir unsur, tutuklanma gözaltı açılmış dava, telefon banka okul kurs dershane aklınıza ne gelirse hiçbiri yok. Eşimde veya çocuklarımda en ufak bir temas yok. Savunmada yazan kardeşlerimin ve babamın hesapları, benim yüksek sicilim ve yurt dışı görevlerim. Suçsuz olduğumu adım gibi biliyorum ama bu ortamda maalesef pek umudum yok. Allah tüm suçsuzlara sabırlar versin.

Biz de kendimizi kötüsüne hazırlamaya çalışıyoruz. Ankara'da veya İstanbul'da bu davalarda tecrübeli bildiğiniz avukat var mı? Ne kadar ücret talep ediyorlar? Mahkeme aşamaları nelerdir? İdare mahkemesi ne kadar sürüyor, oradan sonuç alamazsak bir sonraki mahkeme İstinaf mı?

Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Herkese tekrar çok geçmiş olsun.

39Seawolf
Aday Memur
10 Temmuz 2019 22:29

Avukat KGÇ İptali için hazırladığı dosya/ dilekçe de" disiplin cezası iptali "demiş doğru mudur? Biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

39Seawolf, 5 yıl önce

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Umarım hak yerini bulur. Tekrar teşekkürler.

bera0
Memur
02 Eylül 2019 16:30

Biz idare mahkemesine yazılan dilekçe için facebookta "dilek hukuk" isimli hesaptan yardımcı olan eski bir hakime hanımdan yardım aldık. Çok ilgilendi devamındaki süreç için de bizden haber beklediğini söyledi. Allah yardımcınız, yardımcımız olsun inşallah.

navynavy, 5 yıl önce

Selamlar. Allah hepimize sabırlar versin.

Ben de benzer durumda GGU'dayım ve birkaç hafta evvel savunmam alındı. Bende adli hiçbir unsur, tutuklanma gözaltı açılmış dava, telefon banka okul kurs dershane aklınıza ne gelirse hiçbiri yok. Eşimde veya çocuklarımda en ufak bir temas yok. Savunmada yazan kardeşlerimin ve babamın hesapları, benim yüksek sicilim ve yurt dışı görevlerim. Suçsuz olduğumu adım gibi biliyorum ama bu ortamda maalesef pek umudum yok. Allah tüm suçsuzlara sabırlar versin.

Biz de kendimizi kötüsüne hazırlamaya çalışıyoruz. Ankara'da veya İstanbul'da bu davalarda tecrübeli bildiğiniz avukat var mı? Ne kadar ücret talep ediyorlar? Mahkeme aşamaları nelerdir? İdare mahkemesi ne kadar sürüyor, oradan sonuç alamazsak bir sonraki mahkeme İstinaf mı?

Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Herkese tekrar çok geçmiş olsun.

Dancer203
Aday Memur
25 Nisan 2022 06:11

Kimse yok mu?

Göreve iade olupta asker olarak başlayan var mı acaba?

Bende Ağustos ayında ihraç oldum takipsizlik kararı olmasına rağmen

bera0
Memur
17 Mayıs 2022 15:56

Ekim 2020'de buradan bir arkadaşın eşi iade olmuştu asker olarak.

Sonra ne oldu bilemiyorum, ulaşamadım hiç.

Dancer203, 2 yıl önce

Kimse yok mu?

Göreve iade olupta asker olarak başlayan var mı acaba?

Bende Ağustos ayında ihraç oldum takipsizlik kararı olmasına rağmen

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi