Editörler : oto-danisman-expert

johnsmithh
Aday Memur
08 Haziran 2020 15:01

Evet geçerliymiş. Bu arada az önce SMS olarak da geldi duyurunun bildirimi, soran arkadaş için.

mühffat, 4 yıl önce
Eskiden yaptığımız noter taahhütnameleri geçerli mi arkadaşlar

Gakgos2338
Aday Memur
08 Haziran 2020 15:03

Eyv kardeşim aynen geldi sms
johnsmithh, 4 yıl önce

Evet geçerliymiş. Bu arada az önce SMS olarak da geldi duyurunun bildirimi, soran arkadaş için.

defkaaaaaa
Aday Memur
08 Haziran 2020 15:08

Bundan Haftalar Önce Size Söylemiştim Arkadaşlar Tarihler Konusunda Bilgi vermiştim. Bugün verdiğim bilgilerin doğruluğunu sorgulayanlar, yok yalan söylüyorsun vs diyenler utanır umarım. Herkese hayırlı olsun şimdiden.

Hrb-61
Aday Memur
08 Haziran 2020 15:13

Wahatshap grubu varmı yedekler için?

Punisher684
Aday Memur
08 Haziran 2020 16:42

Kesin mi arayıp mı öğrendiniz

johnsmithh, 4 yıl önce

Hk5835
Aday Memur
08 Haziran 2020 19:41

Ben öğrenci işlerini arayıp sorduım sorun olmaz zaten katılış yapamama sebıbınız pandemı oldugu ıcın eskı tahutler kabul edılecek dedı

Punisher684, 4 yıl önce

Kesin mi arayıp mı öğrendiniz

S.cclr1
Aday Memur
12 Temmuz 2020 22:30

İyi akşamlar size bir şey sormak istiyorum bu sene astasaklara intibak sonrasında izin verirler mi ya da çarşı izni verirler mi? Pandemiden dolayı herşey değişti bir bileğiniz var mı?
Mka1907, 4 yıl önce

8 Haziran'da duyuru yayınlanma tarihi yedekten kazanıp da kayda gidemeyenler için 15-16-17 Haziran kayıt tarihi. 18 Haziran-3 Temmuz telefon aramaları için verilen tarih.

Tarihler kesin arkadaşlar. "Acaba"ya mahal yok.

Piyade sırası 1200 ün altında olanlar telefonun başından ayrılmasın. Gün içinde duşa, çekmeyen yerlere vs gitmemeye özen gösterin.

Toplam 88 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi