Editörler : E.Kayı Han
«244245246247248249250251252253254255»

Hakç
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 00:26

Kpss ile tüm 4bli memurlar kadro bekliyor adaletsizlik nereye kadar gider. Merkezi alım olmadığı için 4bli atandık aileler ayrı yavrular ayrı tayin hakkı yok görevde yükselme yok. Belli süreyi dolduran herkese kadro gelmeli sadece öğretmenler yok sağlıkçı yok diyanet bile artık 4bli belli süreyi dolduran herkese kadro verecek 4+2 ye göre az alım yapacak. Diğer bakanlıklarda çalışan sonu bile belli olmayan 4bli memurlar ne olacak ey hükümet cumhur başkanı niye duyarsız sınız yeter artik yapamayacaksanız bırakın gidin yazık günah

Nozdormu
Daire Başkanı
23 Mayıs 2019 09:02

Kardeşlerim birbirinizi yemeyin.

Sorunumuz birbirimizle değil, sendikalar ve hükümet ile. Elbet bizim de elimizde bir şey var. İstanbul seçiminde görüşürüz.

xalym
Memur
23 Mayıs 2019 12:11

Artık bu saatten sonra hala daha bizi görmezden gelmeye devam edeceklerse oy-moy beklemesinler. Kimse de bana vatan millet sakarya demesin. Hep bize mi vatan millet sakarya kardeşim. O millet de vatan da benim zaten. Birazda siyasiler vatanı milleti düşünecek artık kimsede sabır kalmadı.

mehmet3103
Kapalı
23 Mayıs 2019 13:29

seçime kaldı 30 gün hiçbir yetkili ağız bizden bahsetmiyor.yazık.

burak0644
Memur
23 Mayıs 2019 13:32

kardeşim, Ebebeyn haklı, biz 6 senedir sözleşmeli çalışıyoruz, ve ömür boyu sözleşmeliyiz. Empati kurun, 4+2 yi şikayet ediyosun ama, bizi o begenmediğin 663 45/A 'ya bile almıyolar.

adam haklı olarak söylemiş, madem kadro gelmıcek, bari 4+2 ye alsınlar eşime çocuğuma kavuşayım, diyor

bide şimdi yazcagım sözlerim Öğretmenler için,

öyle bi pankart veya slogan yazmışlar ki, sanki sanarsın bu Ülkede sadece ögretmenler sözleşmeli, eğer gruplaşma olursa ve herkes bencilce dusunup kendi mesleğinin pankartını hazırlarsa, kimse bi halt kazanamaz, eğer hakkımızı kazanmak istiyorsak, el ele mücadele etmeliyiz.

Msbrdl63, 5 yıl önce

Ebebeyn sen Nasıl bir salaksın hala çözemedim. Durup durup bizi de 4+2 li yapın diyorsun. He tamam bakanlarda sendikalarda burdalar senin yazdığını okuyorlar. Git kardeşim cimere Sağlık Bakanlığına yaz. Ben 4+2 liyim sağlık mazereti becayiş falan yok 4 yıl hiç bir şey yok . Allah için bi daha yazma....

burak0644
Memur
23 Mayıs 2019 13:41

Sözleşmeli personele kadroyu verenedir oylar. Kadro sözü verene değil !

Seçimden önce verdiler verdiler, yoksa oy moy beklemesinler, vatandaş keriz değil artık "seçimden sonra halledicez" vaatleriyle kandıramazlar artık

https://www.youtube.com/watch?v=9w6QrkE_dyY

23 Mayıs 2019 13:49

Bunlar kadroyu verene kadar bizim sözleşmelerin fesh olucak bunları artık Allah havale ediyorum ekmeğimizle oynuyorlar

pinar776
Şef
23 Mayıs 2019 14:11

Zaten ülkede sürekli seçim gündemi var. seçim yapmaktan iş yapmaya zamanları kalmıyor.
burak0644, 5 yıl önce

Sözleşmeli personele kadroyu verenedir oylar. Kadro sözü verene değil !

Seçimden önce verdiler verdiler, yoksa oy moy beklemesinler, vatandaş keriz değil artık "seçimden sonra halledicez" vaatleriyle kandıramazlar artık

https://www.youtube.com/watch?v=9w6QrkE_dyY

23 Mayıs 2019 18:11

Birde şöyle bir durum var mesela bnde 4+2 atanmadan önce sözleşmeliydim ama 4+2 başlayınca önceki dönemler bu 6yıla sayılmıyo bu saatten sonra bide 6 yıl daha beklemek var bişeyler verilecekse bari direk kadro olsun diye uğraşalım

burak0644, 5 yıl önce

kardeşim, Ebebeyn haklı, biz 6 senedir sözleşmeli çalışıyoruz, ve ömür boyu sözleşmeliyiz. Empati kurun, 4+2 yi şikayet ediyosun ama, bizi o begenmediğin 663 45/A 'ya bile almıyolar.

adam haklı olarak söylemiş, madem kadro gelmıcek, bari 4+2 ye alsınlar eşime çocuğuma kavuşayım, diyor

bide şimdi yazcagım sözlerim Öğretmenler için,

öyle bi pankart veya slogan yazmışlar ki, sanki sanarsın bu Ülkede sadece ögretmenler sözleşmeli, eğer gruplaşma olursa ve herkes bencilce dusunup kendi mesleğinin pankartını hazırlarsa, kimse bi halt kazanamaz, eğer hakkımızı kazanmak istiyorsak, el ele mücadele etmeliyiz.

Diyetisyen45
Memur
23 Mayıs 2019 18:55

Geçtiğimiz yılların sayılması gerekiyor yani herkes zaten geçtiğimiz yıllar sayılacak diye 4+2 olsun bari diyorlar

23 Mayıs 2019 19:16

Bnce bi garantisi yok bizde önceki yollar yıllık izin hesaplanırken sayıldı ama kadro için bu 4+2 ye sayılmadı

Diyetisyen45, 5 yıl önce

Geçtiğimiz yılların sayılması gerekiyor yani herkes zaten geçtiğimiz yıllar sayılacak diye 4+2 olsun bari diyorlar

Diyetisyen45
Memur
23 Mayıs 2019 19:33

Ben anlamadım siz 4+2ye mi dahilsiniz ? Yani evet Türkiye?de zaten hiçbir şeyin garantisi yok ama mantıklı olan dahil edilmesi. Sonuçta ben 3 yıldır çalışıyorum benden sonra 4+2 ile atananlardan daha şanssız bir duruma düşmemeliyim. Biz bu mantıkla bari 4+2 olsun diyoruz

hayri kırk
Kapalı
23 Mayıs 2019 22:17

Öğretmenlere 3+1 de geldi. Böyle bişey olamaz. Sadece onlar yüzünden başa bela oldu bu 4b. Biz sonsuza kadar devam heralde
23 Mayıs 2019 22:25

Evet geçen Nisan atamasında 4+2 ebe olarak atandım daha öncede sözleşmeliydim

Diyetisyen45, 5 yıl önce

Ben anlamadım siz 4+2ye mi dahilsiniz ? Yani evet Türkiye?de zaten hiçbir şeyin garantisi yok ama mantıklı olan dahil edilmesi. Sonuçta ben 3 yıldır çalışıyorum benden sonra 4+2 ile atananlardan daha şanssız bir duruma düşmemeliyim. Biz bu mantıkla bari 4+2 olsun diyoruz

ZM25
Kapalı
23 Mayıs 2019 22:44

Hala Ak Partiden kadro bekleyeniniz var mı? 6 yıldır kaç seçim geçti, vermediler de...

24 Mayıs 2019 00:15

kardeşim eğer bu hükümet kendi istikrarının devamını istiyorsa mağdur olan tüm kesimlerin mağduriyetlerini gidermek zorundadır. eğerki seçimi kaybetmek istiyorlarsa buyursun vermesinler kadro. imamoğlu gümbür gümbür geliyor bilmiyorum farkındamısınız. hükümetin buna dur demesi için mağdur olan tüm kesimlerin mağduriyetlerinin giderilerek onların gönüllerinin alınması lazım. eğer ki böyle giderse 2023 de bu hükümetin ayakta kalması çok zor...

ZM25, 5 yıl önce

Hala Ak Partiden kadro bekleyeniniz var mı? 6 yıldır kaç seçim geçti, vermediler de...

pinar776
Şef
24 Mayıs 2019 08:31

İstanbul seçiminden sonra erken seçimi konuşmaya başlarlar.2020 de de seçim olur gene. Adalet sadece partilerinin isminde var. Yazık...

creatine monohydrate, 5 yıl önce

kardeşim eğer bu hükümet kendi istikrarının devamını istiyorsa mağdur olan tüm kesimlerin mağduriyetlerini gidermek zorundadır. eğerki seçimi kaybetmek istiyorlarsa buyursun vermesinler kadro. imamoğlu gümbür gümbür geliyor bilmiyorum farkındamısınız. hükümetin buna dur demesi için mağdur olan tüm kesimlerin mağduriyetlerinin giderilerek onların gönüllerinin alınması lazım. eğer ki böyle giderse 2023 de bu hükümetin ayakta kalması çok zor...

dreamtheatre82
Aday Memur
24 Mayıs 2019 10:42

Sadece hakkımız olan kadroyu istiyoruz.

Diyetisyen45
Memur
24 Mayıs 2019 10:55

Ya ben böyle saçmalık görmedim ! Sözleşmeliler bile denk değil. Öğretmenin uğradığı mağduriyete diğerleri uğramıyor sanki. Kimin sesi çok çıkarsa ya da kim oy potansiyeliyse ona göre muamele. Adaletsizlikten başka bi şey değiller

harrykewell01
Aday Memur
24 Mayıs 2019 10:56

Aralık ayına kadar Kadroyu vermezlerse tayin hakkı tanınmayan,ağır mobbinge uğrayan ve aynı işi yaptığı kadrolu memurdan daha az maaş alan tüm sözleşmeliler bir tarafa özellikle belediyede çalışan sözleşmeli personellerin ciddi bir kısmı işlerinden olabilirler. İstanbul seçimi öncesi yapılması için en azından Twitter etkinliklerine devam edilmeli...
Toplam 15990 mesaj
«244245246247248249250251252253254255»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi