Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
05 Mayıs 2008 17:39

Başbakan ve vali arasında geçtiğini düşündüğüm telefon konuşması:))

BAŞBAKAN, İSTANBUL VALİSİNİ ARIYOR?.. ? SAYIN VALİM NASILSIN?? - SAĞLIĞINIZA DUACIYIM SAYIN BAŞBAKANIM? - VALİM GÖREVİNİ ÇOK İYİ YAPTIN , SENDEN ÇOK MEMNUNUM.. YALNIZ POLİSLERİ BİRAZ DAHA İYİ MOTİVE EDEBİLİRDİN. BUNDAN SONRA SENDEN DAHA İYİ PERFORMANS BEKLİYORUM.. BAKIYORUM DA, YARALANAN İŞÇİLERE 3 ? 30 GÜN ARASINDA RAPOR ALMIŞLAR. UNUTMA ! EN İYİ İŞÇİ ÖLÜ İŞÇİ?DİR. ZATEN AYAK TAKIMI BUNLAR ! ? SAYIN BAŞBAKAN?ım MERAK ETMEYİN, SİZDEN ALDIĞIM BU GAZ?la, SİZ BENİ BUNDAN SONRA GÖRÜN. SAYIN BAŞBAKAN?ım SİZE BİRŞEY ARZETMEK İSTİYORUM. - SAYIN VALİM ÇEKİNME SÖYLE, DÜKKAN SENİN. - SİZ DEVAMLI İSTANBUL?a GELİYORSUNUZ YAAAA?. - EEEEEEE?.. - BEN DEVAMLI SİZİ KARŞILIYORUM YAAA?.. KARŞILAMA KONSEPTİNİ DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM?. ? İYİ OLUR, PEKİ NE DÜŞÜNÜYORSUN?? - ŞEY?. BAŞBAKAN?ım, SİZİN GEÇTİĞİNİZ TÜM YOLLARA GÜL YAĞDIRIP GÜL DÖKECEĞİM. MALUM, BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA?. - GÜZEL SEVDİM BU KONSEPTİ, TAMAM BUNDAN SONRA BÖYLE YAPALIM?. DİĞER KONUYA GELİNCE? EN İYİ İŞÇİ NASIL OLUR, UNUTMA !

BAŞBAKAN, İŞÇİLERE BOYALI SU SIKAN POLİSLE KONUŞUYOR. - MEMURUM NASILSIN?? - SAĞOLUN SAYIN BAŞBAKAN?ım??. - MEMURUM BİRŞEYİ MERAK ETTİM ? ACABA O TAYZİK?i DAHA ARTTIRAMAZMIYDIK ? - NASIL YANİ BAŞBAKAN?ım?? - GÖRDÜĞÜM KADAR ile SU ELBİSELERİ SADECE ISLATTI ve KİRLETTİ?? HALBUKİ SU ADAMI DELMELİ EN AZINDAN BUNDAN SONRA BÖYLE OLSUN? - EMREDERSİNİZ SAYIN BAŞBAKAN?ım. SİZ BUNDAN SONRA GÖRÜN BENİ?. ADAMLARI DELECEEEMMMM?

BAŞBAKAN, HASTANEYE BİBER GAZI ATAN POLİSLE KONUŞUYOR. - ALOOO MEMURUM MERHABA, BEN BAŞBAKAN ?? - AHHH SİZ, TAYYİP ERDOĞAN?.. BAŞBAKAN?? - EVET BEN BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN, NASILSIN ? - SAĞOLUN BAŞBAKANIM, SİZ NASILSINIZ ? YENGEM NASIL ? ÇOLUK ÇOCUK TORUNLAR İYİLERDİR İNŞALLAH ! - SAĞOL SAĞOL CANIM İYİLERDİR.YENGEN?inde SELAMI VAR ! SENİ NİYE ARADIM ? - EMREDİN BAŞBAKAN?ım ! - BU GAZI SIKACAĞINA ŞÖYLE KELLİ FELLİ BİR DİNAMİT ATAMAZMIYDIN ? ATSAYDIN BİNA ZATEN ESKİ, YIKILIRDI?.. SONRA DA ARAZİYİ, DOSTLARA HALLEDERDİK. EKONOMİYİ DÜŞÜNMEMİŞSİN ! BUNDAN SONRA EKONOMİYİ DÜŞÜN ! BEN ZATEN VALİME HERŞEYİ ANLATTIM. - ŞEYYY ÖZÜR DİLERİM SAYIN BAŞBAKANIM, BİR FIRSAT DAHA ÇIKARSA SİZ GÖRÜN BENİ?.. BAŞBAKAN?ım SİZİN ÇOĞUNLUĞUNUZ VAR YAA?.. İSTERSENİZ TAKVİMİ İLERİ SARIN 1 MAYIS HEMEN OLSUN ?.

BAŞBAKAN, YERDE GAZDAN SERSEMLEMİŞ KIZIN SURATINA TEKME ATAN POLİSLE KONUŞUYOR. - ALOO MEMURUM SELAM BEN BAŞBAKAN. - SELAM SAYIN BAŞBAKAN?ım , EMRİNİZDEYİM SİZİ DİNLİYORUM. - BEN SENİN VURMA TEKNİĞİNİ BİRAZ EKSİK GÖRDÜM. BİLİYORSUN BEN ESKİDEN TOP OYNADIM. DUYMUŞSUNDUR, TOPLARA ÇOK İYİ VURURDUM. SEN O KIZIN SURATINA VURURKEN DİREK ÖNDEN GELDİN! HALBUKİ, BİRAZ KAVİSLİ GELSEYDİN ÇOK DAHA İYİ VURURDUN. ANLATABİLDİM Mİ ? - EMREDERSİNİZ KOMTANIMMM??ŞEYYY PARDONNN BAŞBAKAN?ım. ŞEYY BAŞBAKAN?ım, BİZİM CERRAH MÜDÜRÜMLE KONUŞSANIZDA. ACABA BİR KURS AÇTIRSANIZ, DAHA İYİ OLUR KANISINDAYIM. - TAMAM TAMAM BEN HALLEDERİM. ZATEN HERŞEYİN EN İYİSİNİ, İLKİNİ BİZ YAPIYORUZ. ZATEN ÇOĞUNLUK DA BİZDE, KURS?un ADI DA BELLİ?. İNSAN YÜZÜNE EN İYİ TEKME NASIL ATILIR ?

bizkimiz?
Kapalı
05 Mayıs 2008 17:42

çoğu işçi değildi bunu sende iyi biliyorsun

kuyruk acısı

es-en
Kapalı
05 Mayıs 2008 17:43

İşçi ve emkçi bayramı,

Türkiye'de yaşamak bile emkçi olmak demektir,

tabi bankamatik memurları değil...

İZMİRCE
Şef
05 Mayıs 2008 17:44

esen biber gazı krizi başlamış:)yerine pul biber de sıkılmaya başlanabilirmiş:))kriz geçene kadar:))kal sağlıcakla...

es-en
Kapalı
05 Mayıs 2008 17:48

:))

isot gazı alsınlar:))

*hattaboğlu*
Kapalı
05 Mayıs 2008 17:54

bu gaz bana başka gazı hatırlattı..

her şey hayal etmekle başlarmış.

umut solcu nun ekmeği.ekmekte pahalı.

naparsın.

(JK)
Yasaklı
05 Mayıs 2008 18:00

Şöylede Demiştir:

Bunların Hiçbiri işçi değil %99'u Atatürkçü ve demokrat .

Vurun ağzını burnunu dağıtın bu muhaliflerimizin.

es-en
Kapalı
05 Mayıs 2008 18:02

(JK)

öyle dememiştir,

ölü yokki :))

*hattaboğlu*
Kapalı
05 Mayıs 2008 18:03

tamam çü yü anladık atatürk ticaretinden dolayıda

demokrat çok komik olmuş oraya.:=)

(JK)
Yasaklı
05 Mayıs 2008 18:06

Bu İş Din Ticaretine benzemez.

*hattaboğlu*
Kapalı
05 Mayıs 2008 18:06

evet daha karlı değilmi ?

her naneye de limon oluyor nede olsa..

es-en
Kapalı
05 Mayıs 2008 18:08

hııı,

sibel bana kızacak,

yazı bağırıyor bana diyecek yine:))

büyük yazmışım yine,

afedersin sibel, kızma:))

19 Haziran 2008 21:17

güncel

sarper__
Genel Müdür
19 Haziran 2008 22:43

para babalarını koruyun tersane işçilerine olum de demiştir.dinsiz imansız komunistlere vurun demiştir gecmişteki elini ayagını optugu hocaları gibi

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi