Editörler : swat3410
«151617181920212223242526»

ogrenciyim
Kapalı
11 Mayıs 2019 15:22

Benim totemim 17 Mayıs o. Geçen aydan beri 17 Mayıs'ta açıklanır diyerek kendimi avuttum . Cuma'ya kadar bu düşünce ile devam ederim . Açıklanmazsa Mayıs sonunu düşünürüm, çünkü meyil ve orda başlama yapmayı da hesaba katarak 15 inden önce başlarız düşüncesindeyim . Hayırlısı olsun diyelim

Reizz
Aday Memur
11 Mayıs 2019 15:26

Mantıklı.
ogrenciyim, 5 yıl önce
Benim totemim 17 Mayıs o. Geçen aydan beri 17 Mayıs'ta açıklanır diyerek kendimi avuttum . Cuma'ya kadar bu düşünce ile devam ederim . Açıklanmazsa Mayıs sonunu düşünürüm, çünkü meyil ve orda başlama yapmayı da hesaba katarak 15 inden önce başlarız düşüncesindeyim . Hayırlısı olsun diyelim

karakol38
Yasaklı
11 Mayıs 2019 15:50

Güzel düşünmüşsün devrem.muhtelemen 17 mayıs gibi tayinleri açıklarlar ıstanbulda ilişiği seçimden sonra keserler.Secimlere eksi ya da artı etkisi olmaması icin 17 mayıs güzel tarih
ogrenciyim, 5 yıl önce
Geçen senede ay o olay oldu bir bakıma . Son gün açıklanmıştı , hatta son saat . Bu sene herşey hazırdır kesinlikle ama seçim olayı çıktı yine . Tarihin 23 Haziran olması yine haziranının son haftası açıklanmasına neden olacak . İstanbul'da bir dünya polis var . Kimseyi oy kullandırmadan göndermezler. Ben hep 17 Mayıs olarak düşünüyordum . Ama seçim tekrarı piyangodan çıktı sanki .

Hacı Reco
Kapalı
11 Mayıs 2019 16:01

spontane..demek istedin sanırım canım devrem............

Reizz, 5 yıl önce
Devrem anlattıklarının hepsinde mutabıkız hatta 17 mayıs güzel bir tarih fakat şunları göz önünde bulundurursak yine önümüzdeki hafta açıklanma ihtimali var birincisi seçim Türkiye geneli değil İstanbul geç ilişki keser olur biter öncesinde benzer durumlar spontele gelişen olaylar olmuş ve bazı iller geç ilişki kesmişlerdir ikincisi geçen sene atamalar ile ilgili herşey seçim öncesine kadar tamamlanmamıştı bu yıl herşeyin tamam olduğunu ikimiz de biliyoruz üçüncüsü geçen yıl erken seçim haberin akabinde aynı gün personel daire başkanlığını aradım ve bizzat kendileri büyük ihtimalle seçimden sonraya kalır dediler Fakat şu anda kendim konuşamadım ama konuşmuş arkadaşlarım söylediklerini söylüyorum seçim işinin Şu an için bir şey değiştirmediğini Mayıs sonunda Batı Doğu doğu-batı atamalarının ve haziranın 2. haftası ise batı batı atamalarının yapılacağını Daha doğrusu yapılma ihtimalinin olduğu, İstanbul'un ise geç ilişki kesecebiliceğini ve bunun kesin olmadığını öğrendim fakat olurda bu hafta aksi bir karar alınır atamalar Seçimden sonra açıklanır derlerse buna bir şey diyemem Fakat şu anki görünen süreç bu Önümüzdeki 2 haftanın çok önemli olduğu Hatta dediğin gibi 17 Mayıs tarihi sürekli aklımda olan bir tarih ve Ayrıca diğer duyduğum bir şey bayram izninde personelinin meyil izninde denk getirilmesi konusu bunlara düşünürsek dediğim gibi Mayıs ayının son 2 haftası açıklama ihtimalle Yine de var

Reizz
Aday Memur
11 Mayıs 2019 16:04

şimdi tamam oldu.
Hacı Reco, 5 yıl önce

spontane..demek istedin sanırım canım devrem............

haci recep
Kapalı
11 Mayıs 2019 16:06

kardeş meyil.'' eğilim demek'' mehil' dir doğrusu..bilgin olsun lütfen böyle kullan.

ogrenciyim, 5 yıl önce

ogrenciyim
Kapalı
11 Mayıs 2019 16:07

:). O değilde baya sabırsızlanmışsın devrem
Reizz, 5 yıl önce
şimdi tamam oldu.

save001
Daire Başkanı
11 Mayıs 2019 16:08

Jandarma bu hafta açıklayacakmış, jandarma arkadaşım kesin olduğunu ifade etti. Kolluk görevlisi olmak ne kadar zor, herşey seni etkiliyor(!)

ogrenciyim
Kapalı
11 Mayıs 2019 16:31

Kardeşim öncelikle seni bu forumda en iyi başlığı açarak her intiharda tek tek yazmandan ve öğretmen forumunda geçen sene polis düşmanlarına söylemiş olduğun laftan dolayı tebrik ederim . Jandarma geçen sene ve daha önce ki senelerdede tarih vererek iş yapıyordu . Yine geleneğini bozmadı . Biz böyle bir sisteme geçeriz umarım . Mantık olarak bizdede tayin tarihleri yazıyor ama 60 gün gibi bir esneme ile :)
save001, 5 yıl önce
Jandarma bu hafta açıklayacakmış, jandarma arkadaşım kesin olduğunu ifade etti. Kolluk görevlisi olmak ne kadar zor, herşey seni etkiliyor(!)

ogrenciyim
Kapalı
11 Mayıs 2019 16:32

Teşekkür ederim :)
haci recep, 5 yıl önce

kardeş meyil.'' eğilim demek'' mehil' dir doğrusu..bilgin olsun lütfen böyle kullan.

l.donovan
Aday Memur
11 Mayıs 2019 21:00

Arkadaşlar açıklansın da ben İstanbul polisi olarak geç ilişik kesmeye de razıyım. Öyle bir şey ki bu belirsizlik her şeyi daha zor hale getiriyor ne gideceğine tam eminsin ne kalacağına ve bu düşünceler içerisinde günlerin geçmesini beklemek bunaltıyor insanı. İnşallah dediğiniz gibi 17 mayıs olur açıklama tarihi ya da o olmazsa mayıs sonu

ogrenciyim
Kapalı
11 Mayıs 2019 21:25

Geçen sene 25 Mayıs'ta jandarma açıklandı , bir ay sonra EGM açıkladı . Bu yıl umarım öyle bir şey olmaz .

Reizz
Aday Memur
11 Mayıs 2019 21:56

jandarma açıkladı ama personele seçimden sonra ilişki kesilecektir diye yazı gönderdi bu hafta muhtemelen açıklar ve personele seçimden sonra ilişki kesilmesine yönelik yazı gönderirse egm seçimden sonraya bırakır ama jandarma açıklar ve hemen ilişki kestirirse sıkıntı yok demektir egm de mayısta açıklayıp gönderir
ogrenciyim, 5 yıl önce
Geçen sene 25 Mayıs'ta jandarma açıklandı , bir ay sonra EGM açıkladı . Bu yıl umarım öyle bir şey olmaz .

kabus2550
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:06

hazirandan once umutlanmamak gerek.

azizpetrus
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:10

ilişik kesme tarihini seçimden sonrayabırakırlar.bu cuma açıklanır.personel daire mayıs bitmeden açı

azizpetrus
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:11

klanacak diyor bu hafta beklenti yüksek

azizpetrus
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:26

istanbulda sadece polısmı yaşıyor.jandarmada yaşıyor

azizpetrus
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:27

onlarda oy kullanacak görev alacak.ama 17 sınde açıklayacaklar

azizpetrus
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:28

bizim kurum ıcınde bır sıkıntı yok bu cumayı beklesın herkes

Spe58
Aday Memur
11 Mayıs 2019 22:52

Bu söylediklerin varsayım mi yoksa ciddi bir duyum mu var.
azizpetrus, 5 yıl önce

bizim kurum ıcınde bır sıkıntı yok bu cumayı beklesın herkes

Toplam 13769 mesaj
«151617181920212223242526»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi