Editörler : Pangaea
30 Ocak 2019 10:08

Dhmi hakkında her şey (Ana Konu)

sorusturmalar basladi.Sonuc alanlar ve süreç takibi bu başlıktan yapılsın. Herkes icin hayirli sonuclanir umarim.

Editörün Notu : "Dhmi güvenlik soruşturması" başlıklı konunuz Dhmi ana konusu olarak belirlenmiştir.

Editörün Notu : Dhmi hakkında açılan diğer konular yazmaya kapatılmış ve bu konuya bağlantı verilmiştir.

Pasgor
Aday Memur
30 Ocak 2019 11:39

Son zamanlarda yapılan sorusturmaları esas alınca Ortalama 45-50 gun ıcınde sonuçlar gelmeye başlar diye düşünüyorum.

integralfxdx
Memur
30 Ocak 2019 11:58

Evraklar gönderilmiş mi ?

Tzana
Aday Memur
30 Ocak 2019 12:06

Tahmini olarak 70 gün sonra ilk liste açıklanır. Daha önceki alımlara baktığımda ortalama bu süre içerisinde ilkini açıklamışlar sonra 1-2 hafta arayla diğerleri açıklanmış. İnşallah yanılırım da erken biter (seçim öncesi) ve başlarız .

BenAfk
Memur
04 Şubat 2019 17:39

yok mu gelişme +

BenAfk
Memur
12 Şubat 2019 18:01

ne aşamada oldugunu nereden öğrenebiliriz

integralfxdx
Memur
12 Şubat 2019 19:13

Evraklar valiliklere gönderilmiş diye duydum.

Dilekta
Aday Memur
12 Şubat 2019 19:31

Valilik mi? Güvenlik soruşturması hangi aşamalarda geçiyor acaba?
integralfxdx, 5 yıl önce
Evraklar valiliklere gönderilmiş diye duydum.

dinar12
Memur
12 Şubat 2019 19:44

Geçen hafta bir arkadaşımıza evrakları gönderdik demişler. Ben bu hafta valiliğe sordum evraklar gelmedi dedi. Emniyette de bir arkadaşa sordurdum evrakları gelmedi demişler. Bazı kurumlarda iş başı yapanlar varken bizim güvenlik soruşturması başlamamış daha.

integralfxdx
Memur
12 Şubat 2019 20:50

Önce valiliklere gönderiliyor, valilik emniyete gönderiyor emniyette soruşturma tamamlanınca valiliğe tekrar geliyor. Sonra oradan kuruma geliyor. Kurumda belli bir sayıya ulaşınca liste yayınlıyor.
Dilekta, 5 yıl önce
Valilik mi? Güvenlik soruşturması hangi aşamalarda geçiyor acaba?

Dilekta
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:53

Bilgi için teşekkürler. Ben aslında farklı bir kurumu kazandım. Geçen hafta ilçe emniyeti aradım, Ocak ayında dosyanızı biz il emniyete gönderdik dedi. Demek ordan da valiliğe gidecek sonra kurum
integralfxdx, 5 yıl önce
Önce valiliklere gönderiliyor, valilik emniyete gönderiyor emniyette soruşturma tamamlanınca valiliğe tekrar geliyor. Sonra oradan kuruma geliyor. Kurumda belli bir sayıya ulaşınca liste yayınlıyor.

Pasgor
Aday Memur
12 Şubat 2019 22:14

Valilik arayınca bilgi veriyormu siz hangı ıl için aradınız

dinar12, 5 yıl önce

Geçen hafta bir arkadaşımıza evrakları gönderdik demişler. Ben bu hafta valiliğe sordum evraklar gelmedi dedi. Emniyette de bir arkadaşa sordurdum evrakları gelmedi demişler. Bazı kurumlarda iş başı yapanlar varken bizim güvenlik soruşturması başlamamış daha.

dinar12
Memur
12 Şubat 2019 22:50

Bizim tanıdık vardı o vesile ile sorduk
Pasgor, 5 yıl önce

Valilik arayınca bilgi veriyormu siz hangı ıl için aradınız

Pasgor
Aday Memur
12 Şubat 2019 23:12

12.iş günü bügün itibariyle bitti.

Şu sıralar evraklar emniyet müdürlüklerine gönderilmiştir diye tahmin ediyorum

dinar12
Memur
13 Şubat 2019 17:09

Benim pek ümidim yok ama umarın öyledir. Hiç bilgi de alamıyoruz. Bu gün aradım evrakları gönderdiniz mi diye sordum, bilgi vermiyoruz dediler.

Pasgor, 5 yıl önce

12.iş günü bügün itibariyle bitti.

Şu sıralar evraklar emniyet müdürlüklerine gönderilmiştir diye tahmin ediyorum

siyasune
Aday Memur
13 Şubat 2019 23:58

Arkadaslar sevmedigimiz insanlar bizi sikayet ederse herhangi bir iftira atarlarsa bu sorun olurmu guvrnlik sorusturmasi icin

aybige
Aday Memur
14 Şubat 2019 12:35

soruşturmanın sonucuna bağlı

siyasune, 5 yıl önce

Arkadaslar sevmedigimiz insanlar bizi sikayet ederse herhangi bir iftira atarlarsa bu sorun olurmu guvrnlik sorusturmasi icin

makineteknikeri01
Aday Memur
14 Şubat 2019 13:59

Beni dün il emniyet müd. güvenlik şubeden polis memuru aradı emniyete gelir misiniz dedi bende gittim. Benden önce bir kişi daha vardı o da memurluğu kazanmış(gazi yakını olarak). önce ona sorular sordular, ondan sonra da bana aynı soruları sordular adımı-soyadımı, mesleğimi,ana-baba adı, meslekleri, eşimin mesleği, kardeşlerimin nerede oturduklarını sordular. Hayırlı olsun dediler. Ben memur olarak çalışıyorum başka kurumda, oradaki polis memuru tanıdık çıktı ona ne zamana kadar emniyette işlemler biter dedim o da yaklaşık 15 gün içerisinde emniyetteki işler biter dedi. Başka kimseyi böyle çağırdılar mı? Ya da telefon falan geldi mi?

Pasgor
Aday Memur
14 Şubat 2019 14:29

Bizde daha herhangi bi haber yok sizin hangi il

makineteknikeri01
Aday Memur
14 Şubat 2019 14:35

Niğde

Pasgor, 5 yıl önce

Bizde daha herhangi bi haber yok sizin hangi il

shu55
Aday Memur
14 Şubat 2019 14:47

hayırlı olsun hocam, ne olarak atanmıştınız
makineteknikeri01, 5 yıl önce

Beni dün il emniyet müd. güvenlik şubeden polis memuru aradı emniyete gelir misiniz dedi bende gittim. Benden önce bir kişi daha vardı o da memurluğu kazanmış(gazi yakını olarak). önce ona sorular sordular, ondan sonra da bana aynı soruları sordular adımı-soyadımı, mesleğimi,ana-baba adı, meslekleri, eşimin mesleği, kardeşlerimin nerede oturduklarını sordular. Hayırlı olsun dediler. Ben memur olarak çalışıyorum başka kurumda, oradaki polis memuru tanıdık çıktı ona ne zamana kadar emniyette işlemler biter dedim o da yaklaşık 15 gün içerisinde emniyetteki işler biter dedi. Başka kimseyi böyle çağırdılar mı? Ya da telefon falan geldi mi?

Toplam 364 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi