Editörler : crops35
21 Ocak 2017 17:58

Gölcük Tersane

Arkadaşlar tekne onarımcı olarak gölcük tersane alımlarını beklemekteyim.Haberi olan arkadaşlar birbirimizi bilgilendirelim.Ne zaman alım olur acaba

yasinsezan
Aday Memur
23 Ocak 2017 03:28

il dışından alım yapılıyor mu ??

4128tornaci
Aday Memur
23 Ocak 2017 03:44

alim olmucak özellesıcek tersane

kmürsel
Memur
23 Ocak 2017 09:05

Tornaci4128 ; her yerde her zaman şerefsizlik yapıyon bilader .! Ne demek alım olmucak ne özelleşmesidevletin kaç tane tersanesi var milleti caydırmaya calısma ! İtirazın varsa bu dediklerime mulakat günü B kapısında görüşürüz..!

Sehit dısından alım yapıyormu dıyen arkadasa ithafende izmit ve ilçeleri istiyor kardeşim. Dışarıdan gelen her sene olfugu gibi sahilde 2 çay içip döner malesef bu böyle..

karakan41
Aday Memur
23 Ocak 2017 10:33

tornacı4128 bende duydum tersane özelleşmesini fakat o iş olmaz.Devlet kendi savunma sanayisini özelleştirmeye vermesi çok mantıksız.hem özelleşse bile bu tersanede illa çalışan olacak kadro illa açılır yani.

1,5 senedir alım yapmadı tersane daha bu ay 112 kişi emekli oldu.Acaba ne zaman alım ilan edilir ?

memur işçi 41
Aday Memur
23 Ocak 2017 17:33

Beyler tershane özelleşecek evet fakat bu içerdeki askeri personelle ilgili bir durum içerdeki yetkililer sivil memur ve mühendisler olacak büyük ihtimal benim duyumum bu yönde buda alım olmayacak demek değil bende gölcükde oturmakdayım bölüm kaynak bende alım bekliyorum alım olursa puanlarınızı bölümünüzü yazında konuşalım..?

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 15:42

karamulselllıı bekle gor , bu arada duz gun konus , ozellısecek tersane alım olmucak bunu kucuk beyn

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 15:46

karamulsellı kaç puanın varda kapıda goruselım dıyosun , alımlar turkıye genelınde artık sıralamya

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 15:48

sahılde ca ıcıp donerlermısler , yalan ınanmayın karamulsellıye eger adam alınırsa basvur kardesım i

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 15:53

karmamusleelı duz konuss , sen daha cok beklersın tersaneye gırmek ıcın , atı alan uskudarı geçtı artık alımlar turkıye genelınde , kapıda goruselım demısın , kaç puanın varda kapaıda gorusucez , herkez başvursun alımlar turkıye genelınde , karamulseelı cok cay ıcmıss ordan bılıyoo , bu arada alımda olmucak , tersane kusulu tosorana verıcekler , karumulseelı sen bekle omrunun sonuna kadar tersaneye gırmyı...

karakan41
Aday Memur
24 Ocak 2017 15:54

4128 hocam bu kadar bilgiyi sen kimden öğrendin ? ve hem alım olmucak diyosun hemde alımlar ülke geneli olcak diyosun anlayamadım

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 16:00

golcuklu degılmısın kardesım , gıt sendıkaya soylesınler sana , bunu herkez bıylıyo

karakan41, 7 yıl önce

4128 hocam bu kadar bilgiyi sen kimden öğrendin ? ve hem alım olmucak diyosun hemde alımlar ülke geneli olcak diyosun anlayamadım

karakan41
Aday Memur
24 Ocak 2017 16:07

gölcüklüyüm söylenenleri bende duydum.Fakat tersane ülkenin savunma sanayisinden bir kurum vermezzler taşerona gibime geliyor.Hem verseler bile emekli olanların yerini doldurmaları için illa alım yapılması lazım

4128tornaci, 7 yıl önce

karmamusleelı duz konuss , sen daha cok beklersın tersaneye gırmek ıcın , atı alan uskudarı geçtı artık alımlar turkıye genelınde , kapıda goruselım demısın , kaç puanın varda kapaıda gorusucez , herkez başvursun alımlar turkıye genelınde , karamulseelı cok cay ıcmıss ordan bılıyoo , bu arada alımda olmucak , tersane kusulu tosorana verıcekler , karumulseelı sen bekle omrunun sonuna kadar tersaneye gırmyı...

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 16:10

evet hakılısın kardesım bu konuda ama , soylenenler bunlar yapıcak bısey yok malasef oyle,,,

karakan41, 7 yıl önce

gölcüklüyüm söylenenleri bende duydum.Fakat tersane ülkenin savunma sanayisinden bir kurum vermezzler taşerona gibime geliyor.Hem verseler bile emekli olanların yerini doldurmaları için illa alım yapılması lazım

kmürsel
Memur
24 Ocak 2017 16:11

Puana bakmıyor bu işler kütüğü bakıyor sen hala ayıkamamışın. 78 puanım var listeye gırecegıme emin ol önüne gececegimede ;) geçen sene 131 kısıde 19 makınacı aldı kardesım 75 le girdiben 70 le lıste dısı kaldım 71.80 de kapadı şimdi gorusurz özelden yaz gostereyım kmurselliyi akıllı ol akıllı konus tamammı abisi 600 kişi istendi 350 400 une onay gelecek hazırana kadarda os bası yapacakşar burda mılletı caydırmaya calısma asabımı bozma nasıbı olan girer ..! Sen inşallah giremezsin burda bısı yazdıgını gormeyeyim ilan cıktıgında.

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 16:15

ooo karmulsellii , senı ıyı keklemısler , saf oldugun belı oluyodu zaten , hadı bakalım alım olursa inşallah olur bunu bende ıstıyorum , gorusuruz kapıda , ıstersen gel golcuğe orada sana gazoz ısmarlığım... caydan bıkmısındır sen

kmürsel
Memur
24 Ocak 2017 16:16

Sade ocak ayında 300 emekli oldu hırbo hala alım yok dıo tr geneli olsa ne olur mke de tr genelıydı makına 69 da kapadı ;) 25 senedir tersane ozellesvek muhabbeti var :) sen hıcbısı bılmıon acemısın daha ben oyak renaultta makina bakımcıyım sen rahat ol olmasada olur benım ış. Hayatımı memlekette sürdürmek ıstıyom o kadar tammmı agaa.. Bak bakımcı olmamda senın 1 adım onune gecmeme yettı bıle devletın denız altı projesı var kaç tane adam eksık bu hala ozellescekdıo he ya he attırma benım Boşnak damarımı.

kmürsel
Memur
24 Ocak 2017 16:20

alım olcagına ınanmıyo ısrarla olmucak dıyor sonra inş olur bende beklıyorum dıyor sen nasıl bı kamilsin izmitin ekmegini sana yedirmezler;) biz yicez o ekmegi unutma bunu :) sen kütükten ksybettin sana puanım -1 :)

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 16:22

karmaulsellı 300 emeklımı oldu :)))), nakadar yalancı oldugun herkez oğrenmıs oldu, gıt sen kendını kadır kendını oyle tatmın et...

kmürsel
Memur
24 Ocak 2017 16:23

Tornaci2841 butun medya ve forumlarda donanmadan sogutma adına provake yapıyor ve bı dediği bi dedıgını tutmuor . Bır yerdede 6 ay olmadı daha inş yakında ılan cıkcaz benım ıcın cok ıyı olur. Dıyecek kadar ınsanları saf yerıne koyuyor :) memlekete kuş bitti martılara abanıyor :) cıkarcı kendini dusunen vasıfsız adam seni :)

4128tornaci
Aday Memur
24 Ocak 2017 16:25

sen nakar kucuk begınlı bı ınsansın , ben duydukları soyluyorum , alım olmasını bende ısterım , sen anlama ozuluğusen ben napıyım..

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi