Editörler : Pangaea
«737475767778798081828384»

amorfati1
Aday Memur
05 Eylül 2017 14:29

Merhaba arkadaşlar,

KPSS Lisansa hazırlanmaya başladım. Bu süreçte yardımlaşmak adına bir Whatsapp grubumuz olsa iyi olur diye düşündüm. Bu sayede yapamadığımız sorularda birbirimize yardımcı olabiliriz. Eğer bir grubunuz varsa veya oluşturmak istiyorsanız beni de dahil ederseniz çok sevinirim.

mkeee
Memur
05 Eylül 2017 14:42

2018 kpss ye hazırlanacam bende bayadır niyetleniyorum bayram falan baslayamadım. bu haftadan itibaren baslayacam. hedefim 90 üzeri. yanı dhmi maras malatya ve cevresi iller için hazırlanacam. pegem konu anlatım almayı düşünüyorum farklı kaynak tavsıye edeniniz vaarmı acaba

kpssmagduru28
Aday Memur
05 Eylül 2017 14:42

Ben de istiyorum

amorfati1, 7 yıl önce

Merhaba arkadaşlar,

KPSS Lisansa hazırlanmaya başladım. Bu süreçte yardımlaşmak adına bir Whatsapp grubumuz olsa iyi olur diye düşündüm. Bu sayede yapamadığımız sorularda birbirimize yardımcı olabiliriz. Eğer bir grubunuz varsa veya oluşturmak istiyorsanız beni de dahil ederseniz çok sevinirim.

sslow1
Aday Memur
05 Eylül 2017 14:55

Bende kitaptan çalışınca sıkılıyorum. O yüzden Ramazan Yetkin Hocanın videoları ile çalışmaya çalışıyorum. Tarihi konu içinde farklı olaylar anlattığı için eğlenceli oluyor video veya konu nasıl

bitiyor anlamıyorum. Sende bu şekilde bir dene istersen. Tarih notlarımı da videodan takip ederek çıkartıyorum.

Afiliherdem, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende 1 haftadır ders çalışıyorum.Yalnız büyük bir sikintim var sizlerden fikir almak istiyorum.Tarih çalışınca sıkılıyorum zevk almıyorum.Diğer derslerde böyle bir sıkıntım yok.Bu engeli nasıl asabilirim:( defalarca okuyorum ama kafaya girmiyor sorularda hata oranim yüksek :/

Afiliherdem
Aday Memur
05 Eylül 2017 15:00

Teşekkür ederim.Baktım az önce videoya dediğiniz gibi yapcm.INŞALLH verim alırız bu seruvende burda biter

sslow1, 7 yıl önce

Bende kitaptan çalışınca sıkılıyorum. O yüzden Ramazan Yetkin Hocanın videoları ile çalışmaya çalışıyorum. Tarihi konu içinde farklı olaylar anlattığı için eğlenceli oluyor video veya konu nasıl

bitiyor anlamıyorum. Sende bu şekilde bir dene istersen. Tarih notlarımı da videodan takip ederek çıkartıyorum.

sslow1
Aday Memur
05 Eylül 2017 15:07

Eğer videolar uzun gelirse hızlandırıp da izleyebilirsin :) Bazı videolar fazla uzun oluyor vakitten

de kazanmış olursun .

Afiliherdem, 7 yıl önce

Teşekkür ederim.Baktım az önce videoya dediğiniz gibi yapcm.INŞALLH verim alırız bu seruvende burda biter

Afiliherdem
Aday Memur
05 Eylül 2017 15:10

Onu nasıl yapcam.Anlamadım :)

sslow1, 7 yıl önce

Eğer videolar uzun gelirse hızlandırıp da izleyebilirsin :) Bazı videolar fazla uzun oluyor vakitten

de kazanmış olursun .

sslow1
Aday Memur
05 Eylül 2017 15:12

Youtube dan izlersen altta ayarlar kısmından hızı değiştirebilirsin. 1.25 yada 1.5 yapabilirsin :)

Afiliherdem, 7 yıl önce

Onu nasıl yapcam.Anlamadım :)

Afiliherdem
Aday Memur
05 Eylül 2017 15:15

Oke..Teşekkür ediyorum

sslow1, 7 yıl önce

Youtube dan izlersen altta ayarlar kısmından hızı değiştirebilirsin. 1.25 yada 1.5 yapabilirsin :)

dmlcem
Şef
05 Eylül 2017 16:14

Arkadaslar bende 1 haftadir calisiyorum ama böyle 8 saat falan degil.4 saat falan oluyor.ilk etap icin yeterli degil midir?

mkeee
Memur
05 Eylül 2017 16:17

kişi vardır 4 saat yeter kişi vardır 8 saat yetmez. sen kendini bilirsin hocam. ama su var 90 alır atanırsın 89 alır sınırda kalırsın onun için su yeter bu yeter değil calısabıldığının en fazlasını çalışmak için gayret et. veya 88 alırsın zor atanırsın istemedğin yer olur 95 alırsın istediğin sehir istediğin kurum olur. işin özü calısabildiğinin en fazlasını calıs. bu bi yarış.

dmlcem, 7 yıl önce

Arkadaslar bende 1 haftadir calisiyorum ama böyle 8 saat falan degil.4 saat falan oluyor.ilk etap icin yeterli degil midir?

dmlcem
Şef
05 Eylül 2017 16:19

Haklisin arkadasim.gecen bi arkadas dedi ki ilk baslarda cok bogarsaniz kendinizi sonradan bunaliyorsunuz dedi tecrube olarak acaba gittikce mi calismayi arttirmak dogru olur bilemedim

mkeee, 7 yıl önce

kişi vardır 4 saat yeter kişi vardır 8 saat yetmez. sen kendini bilirsin hocam. ama su var 90 alır atanırsın 89 alır sınırda kalırsın onun için su yeter bu yeter değil calısabıldığının en fazlasını çalışmak için gayret et. veya 88 alırsın zor atanırsın istemedğin yer olur 95 alırsın istediğin sehir istediğin kurum olur. işin özü calısabildiğinin en fazlasını calıs. bu bi yarış.

05 Eylül 2017 17:51

Ewt bende işi bırakmayı düşünüyordum ama bırakmamaya karar werdim :)

gy-gk, 7 yıl önce

arkadaşlar merhaba, kimi arkadaşlar kpss'ye daha iyi hazırlanabilmek için işten çıkmayı planlıyor ama bence yanlış. birincisi günde 10 saat zaten çalışamazsın, çalıssan da verimli bir çalışma olmaz bu. bardak dolar dolar boşalır yani.

o yüzden ideal olan 3-4 saat çalışma yetecektir. çalışmak, işe gitmek biraz kafa dagıtacağı için sıkılmadan şu 8 ayı atlatabilirsiniz. bence işi bırakmayın arkadaşlar. 1 sene çok iyi çalışıp sınavda bakakalması da var.

mrvvv123
Aday Memur
05 Eylül 2017 21:53

herkese merhaba bu yıl ben de hazırlanmayı düşünüyorum İstanbul avrupa yakasında dersane önerisi yapabilecek olan var mı?

veteriner0990
Aday Memur
06 Eylül 2017 00:38

Tarihin pusulasi 2018 soru bankasi cikmis arkadaslar bekleyenler varsa

imalatmuh84
Memur
06 Eylül 2017 08:00

2016 ile 2018 arasındaki farkı nedir?

veteriner0990, 7 yıl önce

Tarihin pusulasi 2018 soru bankasi cikmis arkadaslar bekleyenler varsa

kpssmagduru28
Aday Memur
06 Eylül 2017 08:42

Ben de bırakmıyorum diğer türlü daha çok dikkatim dağılıyor ve en önemlisi özel sektörün çilesini gördükçe daha çok asılıyorum :)

Sule8770, 7 yıl önce

Ewt bende işi bırakmayı düşünüyordum ama bırakmamaya karar werdim :)

Erada
Daire Başkanı
06 Eylül 2017 09:22

murat açıköğreti kesinlikle çok iyi avcılar şubesi ama tarih hocası süper ötesiydi keza coğrafya hocasıda öyle

mrvvv123, 7 yıl önce

herkese merhaba bu yıl ben de hazırlanmayı düşünüyorum İstanbul avrupa yakasında dersane önerisi yapabilecek olan var mı?

imalatmuh84
Memur
06 Eylül 2017 09:24

arkadaşlar YDS'ye hazırlanan var mı aramızda?

Erada
Daire Başkanı
06 Eylül 2017 09:27

2016 kpss tarihten 24 net yapmış biri olarak şunu söyleyeyim tarihi sevmiyorsanız anlamanız mümkün değil,ezberleyeceksiniz oda unutuluyor,tarihi yaşayın hocam olayları gözünüzde canlandırmaya çalışın,o dönemleri,savaşları insanların yaşadıklarını biraz hayal etmeye çalışın ve kendizine ilginç şeyler yaratın aklınızda kalması için,özlelikle atatürk dönemi çok güzeldir,atatürkün bir partiye yeniçeri kostümü ile katılması,ismet inönüye gücenip gizlice kurun gazetesinde asım us kimliğiyleyazılar yazması,yine nuh gizli adıyla dolaşması..yani bunlar çok ilginç şeyler içine girdikçe güzel şeyler çıkıyor tarihin,ve biriktirmeyin hergün tekrar edin ve bu bizim tarihimiz hocam bunu bilmem gerekir,osmanlı dönemi bile aslında çok güzeldir sevmeye çalışın derim,birde karikatürlerle anlatım vardı youtubedan çok işinize yarayacağını düşünüyorum bi göz atın

https://www.youtube.com/watch?v=kAmsuv8rlwQ&list=PLFR7P9u5A7qvyp1vTSXXEdNZW6UiBPyKb

sslow1, 7 yıl önce

Toplam 5746 mesaj
«737475767778798081828384»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi