Editörler : F16 Gökçen
«891011121314151617181920

Arif1234.
Aday Memur
13 Ekim 2019 02:33

Abdullah kardeşim 15 ekimden itibaren eğitim başlıyor abdi ibrahimi arayıp sor bence

isasbesiktas
Aday Memur
13 Ekim 2019 21:57

ayni durumdayiz seninle kardesim:)
Abdullah253, 5 yıl önce

Arkadaşlar bana ne olumlu ne de olumsuz bir mail gelmedi sürüş testine girdim gayet güzel de sürüşü tamamladım ancak hiçbir cevap yok istenmeyen kutuma da sürekli bakıyorum olumsuz olduğunu bildiriyorlar diye biliyorum benim gibi muammada kalan kimse var mı acaba ?

Abdullah253
Aday Memur
14 Ekim 2019 01:35

Valla hocam burada verilen bir numara vardı orayı geçen hafta aradım Cuma?ya kadar haber gelir dendi cuma bitti diğer hafta başladı tekrar aradım yine aynı şeyi söyledi Cuma?ya kadar haber gelir insan kaynakları bize bilgi verdiği ölçüde bizde size bilgi veriyoruz ama Cuma?ya kadar kesin dedi şimdi yine cuma bitti ve aynı numarayı hafta içi tekrar arayacağım dün de mail yoluyla Abdiibrahim e durumumu açıkladım bakalım artık ama çok garip bir durum.

isasbesiktas
Aday Memur
14 Ekim 2019 17:54

anladim kardesim gecen hafta bende aramistim. bu hafta ici ararsan haberdar edermisin ne dediklerini
Abdullah253, 5 yıl önce

Valla hocam burada verilen bir numara vardı orayı geçen hafta aradım Cuma?ya kadar haber gelir dendi cuma bitti diğer hafta başladı tekrar aradım yine aynı şeyi söyledi Cuma?ya kadar haber gelir insan kaynakları bize bilgi verdiği ölçüde bizde size bilgi veriyoruz ama Cuma?ya kadar kesin dedi şimdi yine cuma bitti ve aynı numarayı hafta içi tekrar arayacağım dün de mail yoluyla Abdiibrahim e durumumu açıkladım bakalım artık ama çok garip bir durum.

14 Ekim 2019 22:24

Merhaba İsa bana haber geldi bu akşam olumsuz olarak. Umarım siz daha şanslıdırsınız.

isasbesiktas, 5 yıl önce
anladim kardesim gecen hafta bende aramistim. bu hafta ici ararsan haberdar edermisin ne dediklerini

isasbesiktas
Aday Memur
14 Ekim 2019 22:52

kardesim maalesef banada olumsuz yanit geldi sadece güldüm bizler gibi butun asamalari gecen arkadaslarin eksigi ne idi hakikaten cok merak ediyorum.. hayir yani olumsuz yanit vereceklerdi neden sürüşe kadar test etme geregi hissettiler? ve neden bu tarihe kadar elimizi kolumuzu baglayip beklettiler ki basli basina soru isaretleri hepsi neyse hayirlisi olsun bakalim
eryigitozcn, 5 yıl önce

Merhaba İsa bana haber geldi bu akşam olumsuz olarak. Umarım siz daha şanslıdırsınız.

gkhnshn61
Aday Memur
15 Ekim 2019 11:58

Arkadaşlar merhaba. Bursa'dan başvurup eğitim daveti alan var mı öncelikle bunu sorayım?

gkhnshn61
Aday Memur
15 Ekim 2019 12:02

Eğitim daveti alan arkadaşlara bugün içerisinde ders tanımlamaları yapılacak, mail kutularımızı kontrol edelim.

Olumsuz yanıt alan arkadaşlara da çok geçmiş olsun. Umarım Allah güzel kapılar açar sizlere de. Hayırlısı olsun herkes için..

arslanalicann
Aday Memur
16 Ekim 2019 10:44

Arkadaşlar merhaba.Dün akşam üzeri online eğitimler tanımlandı.Nasıl gidiyor uzaktan eğitim çalışmaları ?

İbrahim açıkgöz
Aday Memur
30 Ekim 2019 23:20

Arkadaşlar eğitimleri tamamladım ancak gerekli evrakların olduğu mail silindi. Rica etsem biri mailime gönderebilir mi? Şimdiden teşekkğr ederim.

[email protected]

arslanalicann
Aday Memur
31 Ekim 2019 12:01

ben aynı maili tekrar ilettim sana kardeşim
İbrahim açıkgöz, 4 yıl önce

Arkadaşlar eğitimleri tamamladım ancak gerekli evrakların olduğu mail silindi. Rica etsem biri mailime gönderebilir mi? Şimdiden teşekkğr ederim.

[email protected]

12 Ocak 2021 17:58

Kazanan arkadaşlar bir sorum olacak siz çalışan olarak şartlar nasıl artı ve eksileri hakkında bilgi verebilecek olan var mıdır acaba

Toplam 392 mesaj
«891011121314151617181920

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi