Editörler : crops35
26 Haziran 2018 10:47

Mhp'nin seçim beyannamesi

Değerli arkadaşlarım, bildiğiniz üzere daha önce MHP milletvekili sayın İsmail Faruk AKSU yardımcı hizmetlerin kaldırılması hakkında yasa teklifinde bulunmuştu. Son seçimlerde MHP nin seçim beyannamesinde yardımcı hizmetlerin kaldırılması yer almıştır. Mecliste eli güçlenen MHP nin bu yasayı meclisten geçirebileceğine inanıyorum. Bu vesile ile MHP milletvekili sayın İsmail Faruk AKSU'ya yoğun bir şekilde mesaj çekmemiz gerektiğini ve mesajımızda MHP nin seçim beyannamesine atıfta bulunmamız gerektiği düşünmekteyim. Bu fırsatı değerlendirmek bizim elimizde. Herkesin sayın vekile en 1 mesaj göndererek üstüne düşeni yapması gerekmekte.

börü92
Aday Memur
26 Haziran 2018 14:17

Katılıyorum.

yolcuu83
Aday Memur
26 Haziran 2018 15:30

Gündemde tutmak gerekiyor

tumer23
Aday Memur
27 Haziran 2018 14:02

++

Mr.Kowalski
Kapalı
27 Haziran 2018 23:33

++

mehmed1903
Memur
28 Haziran 2018 09:12

Herkesi tweettera gelsin o zaman, en etkili yer orası...

akca3460
Aday Memur
28 Haziran 2018 09:35

https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tasari_teklif_sd.onerge_bilgileri?kanunlar_sira_no=218755

akca3460
Aday Memur
28 Haziran 2018 09:40

Vekilimizin vermiş olduğu kanun teklifinin şu anda komisyonda olduğu görülüyor.

18 Temmuz 2018 14:35

Hacı Bekir Kınacı

Aday Memur

"Kamuda sayısı yaklaşık 110 bin olan Yardımcı Hizmetler Sınıfı personeli eğitim ve kendini

geliştirme noktasında başarı sağlamış olmasına rağmen kurumların değişik

görevde yükselme ve unvan değişikliği yöntemlerinden dolayı kariyer imkânı

bulamamıştır.Yardımcı Hizmetli başladın Yardımcı Hizmetli emekli olacaksın mantığı geleceğe umutla bakılmasına engel oluyor verimli çalışmaya sekte vuruyor. Yaklaşık 1 milyon taşeron işçi Yardımcı Hizmetler Sınıfının yapması gereken işlerde görev yaparken kadrolu işçi statüsüne geçirildi, bu durum bizleri daha çok umutlandırdı. Çünkü 110 bin kişi atıl vaziyette kalmak, çay taşıyarak kişiye hizmet etmek yerine devlete daha faydalı olacak görevlerde çalışmak istiyor.

SHÇK? den işe başlayan hizmetlilere öğrenimine göre sınavsız görevde yükselme hakkı, görevlendirme alıp şoförlük yapan hizmetliye sınavsız görevde yükselme hakkı veriliyor. MEB?de çalışan engelli hizmetlilere, yardımcı hizmetlilere ve görevlendirme alıp memurluk yapan hizmetlilere neden verilmiyor.

2005 yılı toplu görüşme mutabakat metninde yer almasına rağmen tozlu raflardan bir türlü inmek bilmeyen Yardımcı Hizmetler Sınıfının eğitim durumlarına göre diğer hizmet sınıflarına geçirilme maddesinin hayata geçmesine Milliyetçi Hareket Partisinin seçim beyannamesin de yer aldığımızda daha fazla yaklaştığımızı hissediyoruz. Umutlarımız arttı artık gelecekten Umutluyuz.

Bu konunun Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Devlet Bahçeli'ye iletilerek, ailelerimizle birlikte yaklaşık 500 bin kişi müjde bekliyoruz."

Bu metini bütün sendikalara mektup olarak yazdım ve postaladım. Bakalım ne cevap gelecek.

Ayrıca bunu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlığına da yazacağım.

geceyolcusu06
Aday Memur
19 Temmuz 2018 19:12

eline sağlık hocam
Hacı Bekir Kınacı, 6 yıl önce

Hacı Bekir Kınacı

Aday Memur

"Kamuda sayısı yaklaşık 110 bin olan Yardımcı Hizmetler Sınıfı personeli eğitim ve kendini

geliştirme noktasında başarı sağlamış olmasına rağmen kurumların değişik

görevde yükselme ve unvan değişikliği yöntemlerinden dolayı kariyer imkânı

bulamamıştır.Yardımcı Hizmetli başladın Yardımcı Hizmetli emekli olacaksın mantığı geleceğe umutla bakılmasına engel oluyor verimli çalışmaya sekte vuruyor. Yaklaşık 1 milyon taşeron işçi Yardımcı Hizmetler Sınıfının yapması gereken işlerde görev yaparken kadrolu işçi statüsüne geçirildi, bu durum bizleri daha çok umutlandırdı. Çünkü 110 bin kişi atıl vaziyette kalmak, çay taşıyarak kişiye hizmet etmek yerine devlete daha faydalı olacak görevlerde çalışmak istiyor.

SHÇK? den işe başlayan hizmetlilere öğrenimine göre sınavsız görevde yükselme hakkı, görevlendirme alıp şoförlük yapan hizmetliye sınavsız görevde yükselme hakkı veriliyor. MEB?de çalışan engelli hizmetlilere, yardımcı hizmetlilere ve görevlendirme alıp memurluk yapan hizmetlilere neden verilmiyor.

2005 yılı toplu görüşme mutabakat metninde yer almasına rağmen tozlu raflardan bir türlü inmek bilmeyen Yardımcı Hizmetler Sınıfının eğitim durumlarına göre diğer hizmet sınıflarına geçirilme maddesinin hayata geçmesine Milliyetçi Hareket Partisinin seçim beyannamesin de yer aldığımızda daha fazla yaklaştığımızı hissediyoruz. Umutlarımız arttı artık gelecekten Umutluyuz.

Bu konunun Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Devlet Bahçeli'ye iletilerek, ailelerimizle birlikte yaklaşık 500 bin kişi müjde bekliyoruz."

Bu metini bütün sendikalara mektup olarak yazdım ve postaladım. Bakalım ne cevap gelecek.

Ayrıca bunu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlığına da yazacağım.

yusuf5588
Aday Memur
25 Temmuz 2018 09:34

mhp nin sitesinden bize ulaşın kısmından yazın gönderin

izinli21
Aday Memur
26 Temmuz 2018 22:08

Arkadaslar 2009 da atandim ongun bugun hersey yazilip cizildi hatta ilk yillarda biz burda kaldirilsin bilmem ne yapilsin diye yirtinirken benim yazdiklarimin aynisini biri yazmisti ki emekliligi yaklasan biri kendinizo paralamayin degismez diye bakin aradan 9 yil gecti biraey degismedi dusunun artik.

Mr.Kowalski
Kapalı
27 Temmuz 2018 00:43

Benim 20 yıl oldu hala aynı

izinli21, 6 yıl önce

Arkadaslar 2009 da atandim ongun bugun hersey yazilip cizildi hatta ilk yillarda biz burda kaldirilsin bilmem ne yapilsin diye yirtinirken benim yazdiklarimin aynisini biri yazmisti ki emekliligi yaklasan biri kendinizo paralamayin degismez diye bakin aradan 9 yil gecti biraey degismedi dusunun artik.

Yusufhuzun
Aday Memur
27 Temmuz 2018 11:09

Bir kaç departmana ve bazı Mhp milletvekillerine mail attım. Seçim beyannamesini hatırlattım. Lütfen iletişim formu göndermeyen, mail atmayan arkadaşlar varsa onlarda yollasınlar. Sayımız çoğalsın sesimiz duyulsun İnşallah.

yusuf5588, 6 yıl önce

mhp nin sitesinden bize ulaşın kısmından yazın gönderin

musaon123
Memur
27 Temmuz 2018 15:25

beyler destek atin ci̇merden sessi̇z kalmayalim

N.MERCAN
Daire Başkanı
03 Ağustos 2018 16:16

HİZMETLİ KADROSU EĞİTİM DURUMUNA GÖRE BİR DEFAYA MAHSUS KALDIRILSIN

N.MERCAN
Daire Başkanı
24 Eylül 2018 11:43

siyasi parti iletişim merkezlerine,milletvekillerimize,sendikalara,sendika başkanlarına tbmm

dilekçe komisyonuna,sitelere hep beraber yazalım yorum yapalım hakkımızı arayalım arkadaşlar inşallah çözüm bulacağız.

hizmetli kadrosu eğitim durumuna göre bir defaya mahsus kaldırılsın.

N.MERCAN
Daire Başkanı
24 Eylül 2018 12:44

hizmetli kadrosu eğitim durumuna göre bir defaya mahsus kaldırılısın

başar364
Aday Memur
25 Eylül 2018 00:32

Mhp seçim beyanname verdi mi verecek mi versede kabul olacak mı?

Bu konu bir bilgigisi ve ya düşüncesi olan var mı?

Benim düşüncem fazla umutlanmayın derim.

musaon123
Memur
25 Eylül 2018 11:21

UMUT YOK GENÇLER ADAMLARIN BİZİ UMURSADIGI YOK. HAKLIYIZ AMA GÖREN YOK. SESİMİZDE ÇOK ÇIKMIYOR ZATEN

N.MERCAN
Daire Başkanı
25 Eylül 2018 15:33

yhs bir defaya mahsus kaldırılsın ama böyle üç beş kişi ile olmaz sürekli gündemde tutmamız gerekir hani nerede diğer arkadaşlarımız şurada bir başlık atıyoruz üç beş kişi çıkıyor yorum yapıyor ama diğer branşlardaki arkadaşlarımız nokta dahi olsa yorum yapıyor haydi arkadaşlar nokta da olsa yorum yapalım gündemde tutalım olacaksa o sene bu sene yoksa bir daha ümit yok hep beraber

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi