Editörler : crops35
09 Eylül 2019 12:19

OGM şoför alım ilanı

Merhaba,

Arkadaşlar ogm c sınıflı şoför alım ilanına kim kaç puanla başvuracak iyi kötü bir ortalama çıkarabilirmiyiz ben 71,5 le başvuracağım. Rabbim herkese hayırlısını versin.

mehmet-0101
Memur
09 Eylül 2019 17:34

ben önlisanstan başvuracam hangi il iş yoğunlu az maaş durumu ve çalişma şartlri nedir bilgisi olan var mi teşekkurler ?

humkum
Aday Memur
18 Eylül 2019 20:14

ogmde orman muhafaza memurlarının, şoförlerin ve şeflerin mesaileri olmaz şu saatte iş biter diye bir şey yok gece, sabah farketmez, hafta sonunu,bayramları yani tatil yapmayı unut iş hayatın boyunca çalışıyorsun.

İş yükü şoförlerde ağır değil, süreceksin ve arazide bekliceksin, bunun yanında arazide yemek yapımında da şoförlere iş düşüyor,

mehmet-0101, 5 yıl önce

ben önlisanstan başvuracam hangi il iş yoğunlu az maaş durumu ve çalişma şartlri nedir bilgisi olan var mi teşekkurler ?

Asln44
Aday Memur
19 Eylül 2019 17:48

Arkadaşlar bende 81.7 yle başvurdum tek sıkıntı ehliyet b sınıfı kasımda c sınıfını alcm sizce sıkıntı olur mu

mehmet-0101
Memur
20 Eylül 2019 21:21

boşa başvurmuşsun kazansanda almazlar ehliyetin yok

Asln44, 5 yıl önce
Arkadaşlar bende 81.7 yle başvurdum tek sıkıntı ehliyet b sınıfı kasımda c sınıfını alcm sizce sıkıntı olur mu

Asln44
Aday Memur
20 Eylül 2019 23:30

Ehliyet sınavı ekimde en geç kasımın ilk haftası elinde olur diyorlar başvurduk bakalım hayırlısı olsun
mehmet-0101, 5 yıl önce

boşa başvurmuşsun kazansanda almazlar ehliyetin yok

onur3457
Aday Memur
21 Eylül 2019 22:24

Merhabalar ogm çalışma şartları maaş durumu falan bilgisi olan varmı

4BSÖZLEŞMELİ
Aday Memur
11 Mayıs 2021 00:02

ogm memur olarak başvurmayın işçi gibi çalıştırırlar yangın işçiisi olarak girseniz en azından maaşınınz yüksek olur ormancı şef vakitsiz arar hep diken üstünde olursunuz şef değilseniz bu kurumda hiç bir değeriniz yoktur köle muamelesi görebilirsiniz

humkum, 5 yıl önce

ogmde orman muhafaza memurlarının, şoförlerin ve şeflerin mesaileri olmaz şu saatte iş biter diye bir şey yok gece, sabah farketmez, hafta sonunu,bayramları yani tatil yapmayı unut iş hayatın boyunca çalışıyorsun.

İş yükü şoförlerde ağır değil, süreceksin ve arazide bekliceksin, bunun yanında arazide yemek yapımında da şoförlere iş düşüyor,

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi