Editörler : Pangaea

Snnbzncr
Kapalı
08 Temmuz 2019 13:06

Mülakat sonuçları ne zaman açıklanır acaba kuruma soran arkadaş var mı ? İnşallah bu hafta açıklanır da merkezi atamayı etkilemez

08 Temmuz 2019 19:22

İnşaallah

insmuh14
Memur
12 Temmuz 2019 17:44

guvenlik sorusturmasi kagitlari herkes den istendi mi arkadaşlar

Snnbzncr
Kapalı
12 Temmuz 2019 19:08

Ne yani kazananlar belli mi oldu arandılar mı ?

insmuh14
Memur
12 Temmuz 2019 20:01

Yok hocam bugün arayıp güvenlik soruşturma formu gönderdiler mülakata giren herkesi aradılar sanırım
Snnbzncr, 5 yıl önce

Ne yani kazananlar belli mi oldu arandılar mı ?

baAYakgl
Aday Memur
15 Temmuz 2019 21:42

aciklandi mi ki ?? guvenlik sorusturmasi kagidi nasil istiyolar
insmuh14, 5 yıl önce
guvenlik sorusturmasi kagitlari herkes den istendi mi arkadaşlar

baAYakgl
Aday Memur
16 Temmuz 2019 14:41

acaba guvenlik sorusturma formu istenen arkadaslar daha once baska bir kuruma form vermis miydiniz ? yada aranmayan arkadaslar daha once baska bir kuruma form verdiniz mi ? acaba onla mi alakali bu durum cunku herkes aranmamis bildigim kadariyla

insmuh14
Memur
16 Temmuz 2019 15:15

Hocam kaski den arıyoruz dediler asıl ve yedek kazananları aradılar büyük ihtimalle
baAYakgl, 5 yıl önce
acaba guvenlik sorusturma formu istenen arkadaslar daha once baska bir kuruma form vermis miydiniz ? yada aranmayan arkadaslar daha once baska bir kuruma form verdiniz mi ? acaba onla mi alakali bu durum cunku herkes aranmamis bildigim kadariyla

baAYakgl
Aday Memur
16 Temmuz 2019 16:03

daha once baska bir kuruma guvenlik sorusturma formu doldurmus muydunuz .
insmuh14, 5 yıl önce
Hocam kaski den arıyoruz dediler asıl ve yedek kazananları aradılar büyük ihtimalle

insmuh14
Memur
16 Temmuz 2019 18:56

Yok doldurmadım ayrıca kaski marastan arıyoruz bu kağıdı bize ulaştırın dediler
baAYakgl, 5 yıl önce
daha once baska bir kuruma guvenlik sorusturma formu doldurmus muydunuz .

baAYakgl
Aday Memur
16 Temmuz 2019 21:25

daha once hicbir kuruma guvenlik sorusturmasi vermemis olanlar emniyette bilgisi olmayanlardan istenmistir digerlerinin zaten kaydi vardir bsska kurumlara form verdigi icin bu nedenle aranmamistr
insmuh14, 5 yıl önce
Yok doldurmadım ayrıca kaski marastan arıyoruz bu kağıdı bize ulaştırın dediler

insmuh14
Memur
16 Temmuz 2019 22:01

istersen 20 kuruma başvuru yap hepsi senden o kağıdı isteyip tekrar tekrar güvenlik soruşturması yapılıyor
baAYakgl, 5 yıl önce
daha once hicbir kuruma guvenlik sorusturmasi vermemis olanlar emniyette bilgisi olmayanlardan istenmistir digerlerinin zaten kaydi vardir bsska kurumlara form verdigi icin bu nedenle aranmamistr

gülakgül
Aday Memur
17 Temmuz 2019 19:08

Kazananlar kendini zaten baştan beri biliyordur. Çünkü zaten en basından onun için açılmıştır bizim gibileride figuran oyunda yer alır sonrada bahaneler olur ben bir balvuruda sırf bayan oldugu için alınmadıgımı biliyorum bu sonradan konusuluo duyutluyor cimere şikayet ettim ama tabi alım yapılmıştı bunu yapan idareciler lütfen kendi kızlarını düşünsün haksızlık yaparken

turuncu çorap
Aday Memur
01 Ağustos 2019 13:33

Noldu bunun sonuçları bilen var mı? 1 ay olacak neredeyse sitede hala bir açıklama yok.

Snnbzncr
Kapalı
12 Ağustos 2019 00:44

Arkadaşlar bu alımdan sonra ilana çıkan 1 adet sözleşmeli inşaat mühendisi alımı hemen açıklandı ama bizim daimi işçi alımı 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen hala açıklanmadı. Acaba herhangi bir duyum alan var mı ne zaman açıklanacağına dair. Bu da ikinci iski meselesi olmaz umarım

DeruxDerya
Aday Memur
21 Ağustos 2019 17:58

Asil ve yedeklerle toplam 20 kişinin güvenlik soruşturmaları bitmeden sonuçları açıklamazlar arkadaşlar yaklaşık 1.5 ay sürüyor güvenlik soruşturmaları o da en iyi hali yani en erken eylül başı gibi açıklanacağını düşünüyorum.

DeruxDerya
Aday Memur
03 Eylül 2019 11:24

Ewet Eylül geldi bakalım bu hafta sonuçları öğrenebilecek miyiz!!!

Snnbzncr
Kapalı
03 Eylül 2019 13:41

Bu hafta açıklanır inşallah. Soruşturmalar bitmiştir artık. Haftaya ogm nin alımı var en azından bu açıklanırsa ona göre tercih yapıp yapmamayı belirleriz.

castillo
Şube Müdürü
03 Eylül 2019 16:26

Ogm alimi 23 une kadar devam ediyo illa ilk gun tercih yapacaksiniz diye bisey yok zaten internet uzerinden tercih yapilcak bes dakkalik is

Snnbzncr, 5 yıl önce

Bu hafta açıklanır inşallah. Soruşturmalar bitmiştir artık. Haftaya ogm nin alımı var en azından bu açıklanırsa ona göre tercih yapıp yapmamayı belirleriz.

Snnbzncr
Kapalı
03 Eylül 2019 17:33

Sonuna kadar bekleyeceğiz zaten kadro yakmaya niyetimiz yok bu kıtlıkta.

Toplam 121 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi