Editörler : F16 Gökçen

alpinterest
Memur
10 Temmuz 2019 15:17

ve umarım sınava giden ve bu konuda çaba ve emek harcayan arkadaşlar başarılı olurlar, yine torpil yaptılar vs. gibi duyumlar almayız.

alpinterest, 5 yıl önce

Bu ilan İstanbul ve çevresindeki illerde yaşayanlar için uygun Ankara civarı veya daha uzak yerlerden sınava giden adaylar, git gel en az 300-400 lira civarı bir para harcayacaklar, bir sonraki aşamaya kalırlarsa bir o kadar daha, işsiz ve maddi durumu iyi olmayan adaylar için zor bir durum. Buna ek olarak yds puanları belirli bir seviyede olan adayların tekrar böyle çoktan seçmeli sınava katılmaları da bir o kadar tuhaf, bu adayların sözlü mülakat ile sınanmaları gerekir ingilizceyi etkin kullanabiliyorlar mı diye. Bu iki sebepten dolayı şuan ben de gitmekten vazgeçtim, giden arkadaşlara başarılar dilerim.

Elektrikelktromüh
Aday Memur
10 Temmuz 2019 16:39

Bildiğim kadarıyla yanlış doğruyu götürmüyor
Falp, 5 yıl önce

Merhaba

Yanlış doğruyu götürüyor mu ? Bir diğer sorum ise bu sınavı geçebilmek için ne kadarını yapmamız gerekiyor?

Elektrikelktromüh
Aday Memur
10 Temmuz 2019 22:24

Arkadaşlar alım yapıldıktan sonra eğitim mi oluyor eğitim varsa ücret ve koşulları hakkında bilgi verir misiniz

alpinterest
Memur
11 Temmuz 2019 00:52

ben vazgeçtim gitmekten fakat gitmeyi düşündüğüm zamanlarda araştırdım ve detaylı bir bilgi bulamadım, ne maaş konusunda ne de kaç tane sınav var mülakat vs. kriterler nedir ne değildir gibi, mesela yds, toefl öncelikli deniyordu ilanda, herkes çağrılmış gördüğüm kadarıyla ben bir şey anlamadım

Elektrikelktromüh, 5 yıl önce
Arkadaşlar alım yapıldıktan sonra eğitim mi oluyor eğitim varsa ücret ve koşulları hakkında bilgi verir misiniz

Emremech
Aday Memur
11 Temmuz 2019 08:31

3500 4000 civarı maaş 4 ay ikramiye diye biliyorum. İkramiye okayı çift maaş değil bir detayı. az farklıymış sözleşmede yazıyor sanırım

11 Temmuz 2019 09:41

oyle maaş mı olur hocam yeni mezun değil kimse artık

Emremech, 5 yıl önce

3500 4000 civarı maaş 4 ay ikramiye diye biliyorum. İkramiye okayı çift maaş değil bir detayı. az farklıymış sözleşmede yazıyor sanırım

hsngr1
Aday Memur
11 Temmuz 2019 10:09

Arkadaşlar Esenler Otogardan Beyazıt Kampüsüne en kolay nasıl giderim ve kaç dk sürer? Bir de sınava çantayla giremeyiz sanırım çevrede emanet bırakabileceğim yer olur mu, ya da güvenlik alır mı?

Dogax21
Aday Memur
11 Temmuz 2019 11:33

Bir kaç kişi sınavın bilgisayar üzerinden yapıldığını söylemişti bu konuda bilgisi olan var mı? Yanımızda kalem getirmemizi söylediklerine göre klasik test usulu olacak sanırım.

11 Temmuz 2019 13:08

İngilizce ve genel yetenek sınavlarının zorluk derecesi ve/veya soru tiplerini bilen dostlar var mı

flegend07
Aday Memur
11 Temmuz 2019 13:09

Sınav kağıt üstünde olacak. Çantayı kesin bilmiyorum ama telefonla felan girebiliyorsunuz. Çantayla da giriliyor sanırım. Kalemi felan kendiniz getirin. THY maaşları sabittir bu tarz alımlarda. Yeni mezun da olsan 2 yıllık mühendis de olsan aynı parayı teklif ederler. 1 günde 3 oturum oluyor ve amfiler full oluyor. Katılım oranı az felan değil yani. Metro durağı Vezneciler-Istanbul Uni durağında inin rahatça gelirsiniz. Oraya da nasıl gireceğinizi internetten bakın buraya yazmayın artık

11 Temmuz 2019 14:50

Arkadaşlar sadece sınav olur değil mi ? Grup mülakatı falan olmayacak.Kıyafetle falan uğraşmayalım.

darlamalı
Aday Memur
11 Temmuz 2019 15:04

olmaz

phasor, 5 yıl önce

Arkadaşlar sadece sınav olur değil mi ? Grup mülakatı falan olmayacak.Kıyafetle falan uğraşmayalım.

Elektrikelktromüh
Aday Memur
13 Temmuz 2019 12:27

Arkadaşlar sınava bugün girdim. Bu yazıyı gelecek iş ilanlarında başvuru yapacak arkadaşların bilgi edinmesi için yazıyorum. Genel yetenek 40 soru 40 dk ve İngilizce 40 soru 40 dk dan oluşup 2 farklı kitapçık üzerinden gerçekleşti. Sözel mantık ve sayısal mantık kısmı ciddi anlamda hız ölçüyordu. Uğraştırıcı sorular vardı ben kendi adıma 30 tane yaptım. İngilizce kısmına gelince soru tarzı olarak yds formatındaydı.

denixex
Memur
13 Temmuz 2019 15:41

katılım nasıldı hocam , kça kişi alacaklarmış , bundan sonra süreç nasıl ilerliyormuş

Arkadaşlar sınava bugün girdim. Bu yazıyı gelecek iş ilanlarında başvuru yapacak arkadaşların bilgi edinmesi için yazıyorum. Genel yetenek 40 soru 40 dk ve İngilizce 40 soru 40 dk dan oluşup 2 farklı kitapçık üzerinden gerçekleşti. Sözel mantık ve sayısal mantık kısmı ciddi anlamda hız ölçüyordu. Uğraştırıcı sorular vardı ben kendi adıma 30 tane yaptım. İngilizce kısmına gelince soru tarzı olarak yds formatındaydı.

Elektrikelktromüh
Aday Memur
13 Temmuz 2019 16:01

Katılım bayağı çoktu benim tahminimce 4 5 bin kişi vardır belki daha da çok, alım sayısında herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Geçmiş sınavları referans aldığımızda 2 3 hafta içerisinde sınav sonuçları ve mülakatlar için geri dönüş yapacaklardır. 1 ayda mülakat sürse 2.5 3 aya iş başlangıcı olur tahminimce.
denixex, 5 yıl önce

katılım nasıldı hocam , kça kişi alacaklarmış , bundan sonra süreç nasıl ilerliyormuş

denixex
Memur
13 Temmuz 2019 16:28

çok iyimiş hocam ya 200-300 kişi falan alırlar o zaman en az baya katılım olmuş

Katılım bayağı çoktu benim tahminimce 4 5 bin kişi vardır belki daha da çok, alım sayısında herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Geçmiş sınavları referans aldığımızda 2 3 hafta içerisinde sınav sonuçları ve mülakatlar için geri dönüş yapacaklardır. 1 ayda mülakat sürse 2.5 3 aya iş başlangıcı olur tahminimce.

Elektrikelktromüh
Aday Memur
13 Temmuz 2019 19:29

Sınava giren arkadaşlar close testte proceed fiiline hangi prepositionı getirdi acaba

HBDYO
Aday Memur
13 Temmuz 2019 20:31

thy teknik 13 temmuz sayfası açtık orada konuşabiliriz arkadaşlar soruları

HBDYO
Aday Memur
13 Temmuz 2019 20:41

https://chat.whatsapp.com/FLF1YhL0Qr6CIv36vmRnSq

srrr
Aday Memur
04 Eylül 2019 15:15

arkadaşlar arge proje yönetim mühendisliği için dönüş alan oldu mu?

Toplam 120 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi