Editörler : F16 Gökçen

elektrikyok
Memur
14 Ocak 2019 23:23

hahahah hiç güleceğim yoktu.

evlilik şartmış... ne dalyan gibi adamlar gördüm, sevdiğiyle evleniyor hemde. çok değil 1 yıl sonra tığ gibi zayıf, kafada saç kalmamış, depresif, göçük, yaşama sevincini yitirmiş, tek amacı eve ekmek götürmek. sonra o ekmeği yiyip, yeniden ekmek götürmeye enerji toplamak...

ben size bekar olarak yaşantımı söyleyeyim. yaş 26. güzel bir mesleğim, düzenli gelirim var. 3-4 yıldır vucüt geliştiriyorum. işten arta kalan zamanda canım ne isterse onu yapıyorum. sorumluluğum yok. hesap soran yok, karışan yok görüşen yok. statü ve vucüt olunca ve biraz da tip olunca tahmin edersiniz ki ilişki bakımından seçilen değil seçenim.

ee ne eksiğim var benim evli adamdan? çocuk mu? :) yalnızlığınızı evlenerek gidermeye çalışmak nedir allah aşkına?

evlilik bir kaç arkadaşın dediği gibi fakir eğlencesi. beyaz yaka (orta direk diyelim hadi) olupta 30'undan önce evlenen adama sabır diliyorum başka bir şey değil.

bu laflarım genel içindir tabiki. evlenip hayatı daha iyiye giden, daha mutlu olan insanlar vardır tabiki ama azınlıktalar benim gördüğüm kadarıyla. yeni nesil böyle.

özTÜRK12
Memur
19 Ocak 2019 23:43

14 yıllık evliyim. Evlilik çok sabır istiyor.Erkek olduğum halde Altan ala ala canım çıktı. Evlilik yürüsün diye. Büyük bir imtihan herhalde bizimkisi.
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi