Editörler : Pangaea

İncilayınannesi
Aday Memur
09 Mart 2020 23:34

Bence Gelmesini istediğiniz yerleri yazın sonra da 41 inci tercihinizi açın zaten sıra kayarsa gelir herhangi bir yere atanırsınız. Onca yerin içinde kimin nereyi tercih edeceğini bilemezsiniz o yüzden sonlara doğru kötü yerleri de yazayım da gelme ihtimali artsın deseniz de aynı şey. En iyisi istediğinizi ve orta halli yerleri yazmak sonra da 41i açmak. Zaten açılan yerlerin çoğu da güzel yerler

Yercekimineyenik, 4 yıl önce
En çok antep urfa hatay alıyor ve ben ne yapmalıyım bilmiyorum

Yercekimineyenik
Aday Memur
09 Mart 2020 23:36

Hocam antepe nişanlıyım aslında oranın sınırlarınıtercih etmek istiyorum ama sonrada diyorum hayal mi kuruyorum acaba
İncilayınannesi, 4 yıl önce

Bence Gelmesini istediğiniz yerleri yazın sonra da 41 inci tercihinizi açın zaten sıra kayarsa gelir herhangi bir yere atanırsınız. Onca yerin içinde kimin nereyi tercih edeceğini bilemezsiniz o yüzden sonlara doğru kötü yerleri de yazayım da gelme ihtimali artsın deseniz de aynı şey. En iyisi istediğinizi ve orta halli yerleri yazmak sonra da 41i açmak. Zaten açılan yerlerin çoğu da güzel yerler

İncilayınannesi
Aday Memur
09 Mart 2020 23:47

Ne olur ne olmaz Antep'te istesiğiniz yerleri yazın bence. O zaman antep'in güzel çevrelerini ilk 15 e koyun sonra da diğerlerini yazın. Olaki kayma olur diye de 41 i açın. Yine de siz bilirsiniz.

Hocam antepe nişanlıyım aslında oranın sınırlarınıtercih etmek istiyorum ama sonrada diyorum hayal mi kuruyorum acaba

Yercekimineyenik
Aday Memur
09 Mart 2020 23:48

Tmm hocam sağoln
İncilayınannesi, 4 yıl önce

Ne olur ne olmaz Antep'te istesiğiniz yerleri yazın bence. O zaman antep'in güzel çevrelerini ilk 15 e koyun sonra da diğerlerini yazın. Olaki kayma olur diye de 41 i açın. Yine de siz bilirsiniz.

zamborini
Aday Memur
10 Mart 2020 12:05

Avantaj

Yercekimineyenik
Aday Memur
11 Mart 2020 09:19

Hocalarım 1985 sıralamayla antep yazmam sizce hayal gibi mi olur ?? En çok antep açılmş ve bunun yanında batı açılan yerlerde var

Kbr1071
Aday Memur
18 Mart 2020 19:08

Hocam atandiniz mi

Yercekimineyenik
Aday Memur
18 Mart 2020 21:10

Atandım hocam :) antep karkamış
Kbr1071, 4 yıl önce

Hocam atandiniz mi

figo102009
Daire Başkanı
18 Mart 2020 21:23

Hocam size demiştim :-)

Şimdi lütfen atandınız diye bizlere dua etmeyi ihmal etmeyiniz..)

Dua ediniz...

Atandım hocam :) antep karkamış

Yercekimineyenik
Aday Memur
18 Mart 2020 21:39

Tabiki hocam şüpheniz olmasın rabbim sizlerede nasip etsin tez zamanda :)
figo102009, 4 yıl önce

Hocam size demiştim :-)

Şimdi lütfen atandınız diye bizlere dua etmeyi ihmal etmeyiniz..)

Dua ediniz...

ahmet2001
Aday Memur
18 Mart 2020 22:17

allah gönlüne göre versin arkadaşım. benim çocukda gaziantep şehitkamile atandı.mesajlarını takip ettim .aferinhep yapıcı mesaj verdin. bende2yıl önce imam hatip olarak emekli oldum. allah yolunu açık etsin

Yercekimineyenik
Aday Memur
18 Mart 2020 22:23

Sağolun hocam Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim sizlere de hayırlı olsun inşallah :)
ahmet2001, 4 yıl önce

allah gönlüne göre versin arkadaşım. benim çocukda gaziantep şehitkamile atandı.mesajlarını takip ettim .aferinhep yapıcı mesaj verdin. bende2yıl önce imam hatip olarak emekli oldum. allah yolunu açık etsin

figo102009
Daire Başkanı
18 Mart 2020 23:32

Hocam inşallah...

75 puan var ve 76 ile kapanmış. (0.9 ile kacirdik)

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.

Duanızda lütfen yer ayırmayı unutmayın :-)

Yercekimineyenik
Aday Memur
20 Mart 2020 08:43

Allah razı olsun hocam darısı tez zamanda sizlere inşallah
figo102009, 4 yıl önce

Hocam inşallah...

75 puan var ve 76 ile kapanmış. (0.9 ile kacirdik)

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.

Duanızda lütfen yer ayırmayı unutmayın :-)

Toplam 194 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi