Editörler : "eskiyara"Pangaea
07 Ağustos 2019 09:18

Uyarı cezası
Tecrubel arkadslar cevap yazarsa sevınırım son savummam alındıktan sonra kınama uygun düşünülsede uyarı verılmiştır cezası tebliğ edildi itiraz hakkı sanırım yıne 7 gun kabul edılırse uyarıyı kaldırabılıyor mı

Ozkanozen62
Memur
07 Ağustos 2019 10:28

Okul cezayı verdikten sonra il disiplin kuruluna başvurabilirsiniz.

med_0021
Şef
07 Ağustos 2019 10:42

Tşk
Ozkanozen62, 5 yıl önce

Okul cezayı verdikten sonra il disiplin kuruluna başvurabilirsiniz.

07 Ağustos 2019 22:57

İdare Mahkemesine iptal davası açın. bi çok disiplin cezasi gelisi guzel verildigi icin idare mahkemesi iptal ediyor.

med_0021
Şef
07 Ağustos 2019 23:50

Açaçam hocam hakkımı burakmayacam
Hakkaniyet Alınteri, 5 yıl önce
İdare Mahkemesine iptal davası açın. bi çok disiplin cezasi gelisi guzel verildigi icin idare mahkemesi iptal ediyor.
08 Ağustos 2019 00:17

özel değilse sebebi nedir hocam? ne yaşadınız?

08 Ağustos 2019 08:16

Dava dilekçesi örneğini dilerseniz özelden atabilirim.
med_0021, 5 yıl önce
Açaçam hocam hakkımı burakmayacam

med_0021
Şef
08 Ağustos 2019 16:37

Tşk ederim hocam atarsanız sevinirim
Hakkaniyet Alınteri, 5 yıl önce
Dava dilekçesi örneğini dilerseniz özelden atabilirim.

asrınmücahidesi
Genel Müdür
12 Ağustos 2019 14:35

Bak hocam bu yazdıklarımı iyi oku şimdi!

Ülkenin Güneydoğusunda ücra bir köyde görev yaparken yaşadığım türlü rezillikler, şahsıma yapılan sapıklıklar, terör estirmeler, karşılık alamayınca elindeki yetkiyi kötüye kullanan şeref yoksunu yaratıklar ve daha neler neler... sudan sebeplerle soruşturmalar, o soruşturmalara karşı çıkmam, mahkemeye kadar götürmem, oradan zorunlu hizmetimi tamamlayıp kurtulmam yeni görev yerimde huzurla, mutlulukla görevimi sürdürürken hala sapığın yeni görev yerime iftiralarla dosya göndermesi vs. ama sonuç alamayınca iyice kuduruyor.

Yeni görev yerim medeniyetin, huzurun, namuslu, şerefli insanların olduğu bir yer. Haliyle delilleri gösterince namussuzca uyguladıkları baskıyı anladılar. Mahkemeyi de kazandım. Sapık bunlara tahammül edemiyor tabii. Diyeceğim o ki böylelerine karşı birtakım sünepeler gibi sessiz kalmamak. Hakkınızı aramak. Sana ne yapıldı hocam bilmiyorum ama hakkını sonuna kadar ara. Mahkeme yaptıklarının hukuka uygun olmadığı gerekçesiyle davayı iptal etti. O terör yuvasında neler yaşadığımı bi Rabbim bi de ben bilirim.

asrınmücahidesi
Genel Müdür
12 Ağustos 2019 14:37

Oradan kurtuldum ama hala deliller elimde durur. Bir gün elimdeki diğer kanıtların da lazım olacağını düşünüyorum.

hasan.yuce77
Memur
16 Ağustos 2019 15:16

bana da dava dilekçesi örneği atar mısınız?

asrınmücahidesi, 5 yıl önce

Oradan kurtuldum ama hala deliller elimde durur. Bir gün elimdeki diğer kanıtların da lazım olacağını düşünüyorum.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi