Editörler : supporters.
09 Ağustos 2017 11:40

Ankarada hangi kpss kursu? Lütfen yardım!
Merhaba arkadaşlar Ankarada yaşıyorum ve kpss alan için kursa gitmeyi düşünüyorum bu hafta içinde kaydolacağım. Murat, yargı, pegem, kuzey akademi kurslarını gezdim ve aralarından en kafama yatan kuzey akademi oldu.Başka önerisi olan var mı?

Bu ankete 7 günde, 14 kişi oy kullandı ve 16/08/2017 11:40 tarihinde sona erdi.

Siyasallı71
Aday Memur
09 Ağustos 2017 12:02

Her dersane hakkında yazanlar oldu.reklamcıları görmezden gelirseniz iyi bir fikir elde edebilirsiniz.anketin sonuçlarına anlam yüklemeyin derim

Siyasallı71
Aday Memur
09 Ağustos 2017 12:11

Ankete yeni baktım .yine bir kuzey akademi virali.aklı olan kuzey akademiye gitmez.bu ankete evet veren sadece kuzeyin paralı trolleri

kuzukulagii
Aday Memur
09 Ağustos 2017 12:14

kuzey akademiyle görüştüm ama ankara kariyer ve monopole de bakmamı söyledi bi kaç arkadaş. ankaraya yabancıyım kursların genel olarak başarılı olduğunu biliyortm ama gerçekten kuzey akademiye neden gidilmemeli ya da hangisi daha iyi bilgilendirirseniz nedenleriyle birlikte sevinirim

Siyasallı71, 7 yıl önce

Ankete yeni baktım .yine bir kuzey akademi virali.aklı olan kuzey akademiye gitmez.bu ankete evet veren sadece kuzeyin paralı trolleri

kuzukulagii
Aday Memur
09 Ağustos 2017 12:24

peki themis ve monopol hakkında ne düşünüyosunuz

Siyasallı71, 7 yıl önce

Her dersane hakkında yazanlar oldu.reklamcıları görmezden gelirseniz iyi bir fikir elde edebilirsiniz.anketin sonuçlarına anlam yüklemeyin derim

iktisatkitapları
Aday Memur
09 Ağustos 2017 12:27

kpss kurslarının verilen ücrete karşın çok az faydalı olduğunu düşünüyorum. Ankara da kursa giden arkadaşlarımın derslerine girmiştim fikrim ordan geliyor. İstediğiniz puanı aldırsa bile sonraki kurum sınavlarına yine bireysel çalışma yapmanız gerekecek. Kursa gitmeden KPSS de istediğiniz puanı alabileceğinizi düşünüyorum. En iyi kurs bence milli kütüphane

Siyasallı71
Aday Memur
09 Ağustos 2017 12:30

ben geçen sene themisde idim.uzun bir yazı yazdım 2018 ankara kpss başlığında galiba.pegeme giden arkadaşımda oraya yazdı.açın okuyun.kuzeyi aklınızdan geçiriyorsanız kuzey akademi gerçekleri başlığına bakın.

kuzukulagii, 7 yıl önce

peki themis ve monopol hakkında ne düşünüyosunuz

kuzukulagii
Aday Memur
09 Ağustos 2017 12:32

kursa gitmeden düzenim bi yerde aksayacak daha önce denediğim için biliyorum ondan dolayı düzen kazandırsın diye bi de iktisat muhasebe gibi pek bilgim olmayan derslere katkı sağlasın diye istiyorum açıkçası. yoksa haklısınız zaman kaybı bile olabilir dersane ama diğer türlü yarı dönemde pes edicem biliyorum

iktisatkitapları, 7 yıl önce

kpss kurslarının verilen ücrete karşın çok az faydalı olduğunu düşünüyorum. Ankara da kursa giden arkadaşlarımın derslerine girmiştim fikrim ordan geliyor. İstediğiniz puanı aldırsa bile sonraki kurum sınavlarına yine bireysel çalışma yapmanız gerekecek. Kursa gitmeden KPSS de istediğiniz puanı alabileceğinizi düşünüyorum. En iyi kurs bence milli kütüphane

iktisatkitapları
Aday Memur
09 Ağustos 2017 13:14

evet muhasebe iktisat bilgisi için gerekebilir. kuzey akademinin iktisat kitabı iyiydi bir onu biliyorum. başarılar dilerim. umarım istediğiniz gibi olur

kuzukulagii, 7 yıl önce

kursa gitmeden düzenim bi yerde aksayacak daha önce denediğim için biliyorum ondan dolayı düzen kazandırsın diye bi de iktisat muhasebe gibi pek bilgim olmayan derslere katkı sağlasın diye istiyorum açıkçası. yoksa haklısınız zaman kaybı bile olabilir dersane ama diğer türlü yarı dönemde pes edicem biliyorum

kuzukulagii
Aday Memur
09 Ağustos 2017 14:16

çok teşekkür ederim :)

iktisatkitapları, 7 yıl önce

evet muhasebe iktisat bilgisi için gerekebilir. kuzey akademinin iktisat kitabı iyiydi bir onu biliyorum. başarılar dilerim. umarım istediğiniz gibi olur

elifk8511
Yasaklı
09 Ağustos 2017 15:05

Yazdığınız dershaneleri iyi araştırın...hakkınızda ne hayırlısı ise o olsun prenses...gerçeksen...hepsinin artısı ve eksisi vardır....Benim bildiğim kuzeyDe iktisata Ahmet Demirel hoca girer çok iyidir..kampları vb..başarılar

elifk8511
Yasaklı
09 Ağustos 2017 15:08

KPSS kazanma sürecinde Milli kütüphane +20 net fark ettirir ...

hakanç06
Aday Memur
10 Ağustos 2017 11:16

Gereksiz kıyaslamalara girmenden dolayı amacın belli.Madem ki kuzeyden bu kadar eminsin

kayıt olabilirsin.Gerçekten öğrenci bir kimse bu forumlara bakarak kayıt olmaz.Bizzat gider

dershanelerle görüşür.Sadece o yazıdığın dershanelerle değil bütün hepsi ile görüşür.

Kuzey Akademi denilen dershaneden on kat daha iyi ve daha köklü dershaneler var.Bunları

bulmak çok zor değil.Başarıyla görevini yerine getirebilmişsin.Bir kaç ay sonra da yine farklı

bir başlıkla kuzeye kayıt olursun kısa bir süre sonra atanırsın sonra yine aynı hesapla yorum

yaparak kuzeye kayıt olursun falan filan bu böyle uzaarrr da uzaarr.YALANDAN KİM ÖLMÜŞ Kİ!

kuzukulagii
Aday Memur
10 Ağustos 2017 12:39

evet doğru bu forumdan fikir edinmek gerçekten zor çünkü ne yazılsa zaten bi önyargı var zbam diye yapıştırıyosunuz yok viral yok reklam. o kadar da dikkat ettim ki yazatken reklam algılanmasın diye doğru bişeyler öğreneyim diye ciiddi anlamda bi fikir edinieyim diye kararsızlığımı belirttim ama ne yazık ki burdan bi kazanım elde etmek fikir elde etmek imkansız. reklam olayı o kadar zihinlere işlemiş ki normal bi soru sorup bişeyler öğrenmek hayal olmuş burdan. sorduğuma pişman oldum yine de teşekkürler

hakanç06, 7 yıl önce

Gereksiz kıyaslamalara girmenden dolayı amacın belli.Madem ki kuzeyden bu kadar eminsin

kayıt olabilirsin.Gerçekten öğrenci bir kimse bu forumlara bakarak kayıt olmaz.Bizzat gider

dershanelerle görüşür.Sadece o yazıdığın dershanelerle değil bütün hepsi ile görüşür.

Kuzey Akademi denilen dershaneden on kat daha iyi ve daha köklü dershaneler var.Bunları

bulmak çok zor değil.Başarıyla görevini yerine getirebilmişsin.Bir kaç ay sonra da yine farklı

bir başlıkla kuzeye kayıt olursun kısa bir süre sonra atanırsın sonra yine aynı hesapla yorum

yaparak kuzeye kayıt olursun falan filan bu böyle uzaarrr da uzaarr.YALANDAN KİM ÖLMÜŞ Kİ!

fatihhakandogan
Aday Memur
10 Ağustos 2017 12:41

git dershanelerden fikir al sanal alemden fikir alınmaz...

kuzukulagii
Aday Memur
10 Ağustos 2017 12:41

doğru söylüyosun gerçekten pişman oldum

fatihhakandogan, 7 yıl önce

git dershanelerden fikir al sanal alemden fikir alınmaz...

kuzukulagii
Aday Memur
10 Ağustos 2017 12:49

teşekkürler, sizin için de hayırlısı olsun inş :)

elifk8511, 7 yıl önce

Yazdığınız dershaneleri iyi araştırın...hakkınızda ne hayırlısı ise o olsun prenses...gerçeksen...hepsinin artısı ve eksisi vardır....Benim bildiğim kuzeyDe iktisata Ahmet Demirel hoca girer çok iyidir..kampları vb..başarılar

ebayat
Aday Memur
10 Ağustos 2017 14:01

kardeşimi yargıya yazdırdık. benim hocam ekibi bu sene orada olacakmış derslere onlar girecek tavsiye ederim.

kuzukulagii
Aday Memur
10 Ağustos 2017 14:16

yargıyla görüştüm ama pek ilgilenmediler üstün körü bilgi verip geçtiler o yüzden sıcak bakmadım :)

ebayat, 7 yıl önce

kardeşimi yargıya yazdırdık. benim hocam ekibi bu sene orada olacakmış derslere onlar girecek tavsiye ederim.

sultancemberli
Yasaklı
11 Ağustos 2017 11:38

Hocalar iyidir bizler için en iyisini yapmaya çalışır,arkadaşlarınıza danışın en net bilgileri onlar verir,Kurumları gezin karşılamaları ,bilgileri dershane hakkında da bilgi sahibi olmamıza yarar,tuvaletine kadar gezin bence....hakkınızda hayırlısı olsun

12 Ağustos 2017 19:11

Kuzey Akademiye gönül rahatlığıyla yazılabilirsin, ama seçim sizin tabi,kuzeyin hocaları,kampları,ders sistemi,binası,etüt sistemi çok iyidir....kalite ve iyi bir dershane diyorsan kaçırma derim

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi