Editörler : oto-danisman-expert

0kamyoncu
Kapalı
13 Ocak 2021 16:32

orası zaten kayan zemin birinin kolu kırılıyordu. gittiginde görüceksin karda buzda olsa düşe kalka koşturacaklar. 12 ocaga kadar fyt ye girenler çok şanslı havalar iyidi
Tomsawyer, 3 yıl önce

Kar yağdığında karın buzun üzerinde koşacak halimiz yok sanırım. Bu en başta sağlığa tehdit. Yerleri yıkayıp temizliyorlardır muhtemelen.

Asker3597
Aday Memur
13 Ocak 2021 17:34

Hahahahahaha dostum çok beklersin. Adamların gözünde böcek kadar bile değerin yok. Ayağımız kaya kaya koştuk. Adamlar kendileri yağmur, kar yememek için koşuyu tribünden anlatıp seni koşturuyorlar öyle söyleyeyim.

Tomsawyer, 3 yıl önce

Kar yağdığında karın buzun üzerinde koşacak halimiz yok sanırım. Bu en başta sağlığa tehdit. Yerleri yıkayıp temizliyorlardır muhtemelen.

sunzo
Yasaklı
13 Ocak 2021 17:37

Kardeş eyvallahta buzun üzerinde koşturacak halleride yok önlem alırlar elbet.

Asker3597, 3 yıl önce

Hahahahahaha dostum çok beklersin. Adamların gözünde böcek kadar bile değerin yok. Ayağımız kaya kaya koştuk. Adamlar kendileri yağmur, kar yememek için koşuyu tribünden anlatıp seni koşturuyorlar öyle söyleyeyim.

Asker3597
Aday Memur
13 Ocak 2021 18:37

Dostum bugün girdim fytye. Tecrübe ettiğim için konuşuyorum.

sunzo, 3 yıl önce

Kardeş eyvallahta buzun üzerinde koşturacak halleride yok önlem alırlar elbet.

0kamyoncu
Kapalı
13 Ocak 2021 19:18

Aynen kardeşim
Asker3597, 3 yıl önce

Tomsawyer
Aday Memur
13 Ocak 2021 22:27

Yerler kar olunca temizleniyormus. Islak olur kaygan olur onda yapacak bir şey yok. Baska bir arkadas da zemin kaygan değil demişti. Kişiyr göre değişiyor demekki.

yemrekisacik
Aday Memur
13 Ocak 2021 22:58

Bence de koskoca TSK buzda koşturacak hali yok ya, en kötü belediye bile yolu kışın açıyor ki biz mülakata gidiyoruz. Bende öyle düşünüyorum.

Tomsawyer, 3 yıl önce

Yerler kar olunca temizleniyormus. Islak olur kaygan olur onda yapacak bir şey yok. Baska bir arkadas da zemin kaygan değil demişti. Kişiyr göre değişiyor demekki.

Tomsawyer
Aday Memur
18 Ocak 2021 19:20

Fyt ye girdik gördük ki burada götünden sallayanlara aldırış etmemek gerekiyormus. Yerleri de temizlediler, komutanlar gayet bizimle de sogukta bekledi.

yzrsf
Aday Memur
18 Ocak 2021 19:38

Aynen adamlar diyordu burda herkes sizi dusunuyor
Tomsawyer, 3 yıl önce

Fyt ye girdik gördük ki burada götünden sallayanlara aldırış etmemek gerekiyormus. Yerleri de temizlediler, komutanlar gayet bizimle de sogukta bekledi.

xxxx5x
Aday Memur
18 Ocak 2021 20:09

Fyt nasıl geçti?

kwanza
Aday Memur
18 Ocak 2021 20:11

15 ocakta girdim Albay elinde fırçayla sahayı temizliyordu.

hemşir011
Şef
19 Ocak 2021 13:02

Bende oradaydım o gün görmeyen adamda espri yaptığını sanat hem bir tane deil iki tane albay temizliyordu :)
kwanza, 3 yıl önce

zooteknist0193
Aday Memur
19 Ocak 2021 14:26

Sa arkadaşlar tartım nasıl olucak sadece iç

Çamaşır mı yoksa kiyafetlemi

acelik45
Kapalı
19 Ocak 2021 15:24

Sakala bir şey diyorlar mi
kwanza, 3 yıl önce

kwanza
Aday Memur
19 Ocak 2021 15:41

Saça sakala karışan yok fakat sizin evrak kontrolde fotoğrafınızı çekiyorlar. Bence saç sakal traşı olup gidin.

Başarılar dilerim.

acelik45, 3 yıl önce
Sakala bir şey diyorlar mi

kwanza
Aday Memur
19 Ocak 2021 15:47

Üstündeki kıyafetler ile tartıyorlar. Fazlası olanları tuvalete git, biraz koş terle gel diyorlar. Kilo eksiği olanlar için kıyafetle tartılmak avantaj sağlıyor. Bu sene gözlemlerime göre kiloya çok takıyorlar yanımdaki bir aday 1 kilo fazlası var diye elendi. Naçizane tavsiyem kilo fazlanız varsa çok tok gitmeyin yanınıza atıştırmalık bir şeyler götürün, boy-kilo ölçümünden sonra yersiniz. Koşudan sonra sizlere istihkak dağıtılacak(süt, su, çikolata, bisküvi, kek)

zooteknist0193, 3 yıl önce

Sa arkadaşlar tartım nasıl olucak sadece iç

Çamaşır mı yoksa kiyafetlemi

zooteknist0193
Aday Memur
19 Ocak 2021 18:17

Ben içlik giyicem ustune kısa şort cekerim onun ustunede eşorfmani giyerim tartida çıkaririm nasilsa Kısa şort var

gdemirkol45
Kapalı
20 Ocak 2021 18:32

Arkadaşlar terhis belgesini askerlik şubeden alınması şart mı ? Askerliğimi bitirdiğim zaman verilen belge ile gidemiyor muyum?

Tomsawyer
Aday Memur
20 Ocak 2021 21:55

Orijinal terhis belgen geçerli oluyor elbette zaten istenilen o. Eğer o yoksa şubeden aslı gibidir yapıp veriyorlar zaten.

xvatandaşşx
Şube Müdürü
20 Ocak 2021 23:59

kardeş fyt nasıl geçti koşuda naptın
mustafaefe3333, 3 yıl önce
Teşekkür ediyorum. Ben aynı tempoda başlayıp bitirmeyi deniyorum ama sanırım ikincisini de denemeliyim. Sonlarda hızlanmak çok zor geliyor gibi bana o yüzden öyle yapamadım hiç
Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi