Editörler : supporters.
«789101112131415161718»

Mzlmshn
Aday Memur
17 Ekim 2018 17:27

Bu ay bir daha toplanmayacak Kasım ayı başında toplanacak diye biliyorum
DocAdayıı, 6 yıl önce

Bugün itiraz komisyonu toplandı mı acaba? Bilgisi olan var mı?

DocAdayıı
Aday Memur
18 Ekim 2018 17:22

Uak tan kargo mesajı geldi. Itirazin sonucu geliyor sanırım. Allah'tan hayırlısı artık

bein
Aday Memur
18 Ekim 2018 17:23

Bana da mesaj geldi ama olumsuz olduğunu öğrendim gayri resmi

DocAdayıı, 6 yıl önce

Uak tan kargo mesajı geldi. Itirazin sonucu geliyor sanırım. Allah'tan hayırlısı artık

Mzlmshn
Aday Memur
18 Ekim 2018 18:14

Hocam siz hangi kriterden dolayı itiraz ettiniz
DocAdayıı, 6 yıl önce

alkim_alkim
Memur
19 Ekim 2018 11:14

benim de reddedilmiş.

bein, 6 yıl önce

Bana da mesaj geldi ama olumsuz olduğunu öğrendim gayri resmi

bein
Aday Memur
19 Ekim 2018 11:25

NE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ HOCAM MAHKEYE GİDECEK MİSİNİZ?

alkim_alkim, 6 yıl önce

benim de reddedilmiş.

alkim_alkim
Memur
19 Ekim 2018 11:29

tabii ki de. çünkü haklıyım. aralık 2017 başvurusunu nisan 2018'e göre değerlendirip asgari şart denilmesine itirazımı reddetmişler. son aşama neyse o aşamaya kadar giderim.

bein, 6 yıl önce

NE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ HOCAM MAHKEYE GİDECEK MİSİNİZ?

kür-şat
Şef
19 Ekim 2018 17:53

Bana da az önce Üak'tan mesaj geldi. Sistemde hala başvurumun iptal edildiği yazıyor.

docadayı
Aday Memur
19 Ekim 2018 18:05

Kargo mesajı mı hocam?

kür-şat, 6 yıl önce
Bana da az önce Üak'tan mesaj geldi. Sistemde hala başvurumun iptal edildiği yazıyor.

kür-şat
Şef
19 Ekim 2018 21:31

Evet hocam
docadayı, 6 yıl önce

Kargo mesajı mı hocam?

YÖK55
Aday Memur
19 Ekim 2018 23:27

Değerli Hocalarım,

Kendimizce bilime yenilik katmak için uyguladığımız veya geliştirdiğimiz bir model, bir yöntem ÜAK jürisine saçma gelip veya bilimsel desteği yok denip değerlendirmeden çıkartılabiliyor mu?

Hakemli dergiden geçmiş bir yayını jüri olmamış bu diyebiliyor mu?

kür-şat
Şef
20 Ekim 2018 15:04

Kargoyu aldım. 10.09.2018 dilekçeniz 05.10.2018 tarihli komisyonda görüşülmüş, itirazınız reddedilmiştir yazıyor. Okuduğunu anlamayan profesörün, dilekçemi okumadıkları ya da anlamak istemedikleri için reddeden komisyonun Allah belasını versin. İki cihanda rezil rüsva olsunlar. Hakkımı helal etmiyorum.

hureyre2
Şef
21 Ekim 2018 12:58

Yeniden itiraz edilebilir bence. CİMER'e de başvurun. Aynı zamanda üst düzey kişilerden direkt olarak randevu isteyin ısrarla görüşme talebinde bulunun. Allah sonucunuzu en kısa zamanda olumlu olarak almanızı nasip etsin. Art niyetli olanları da utandırsın, güçlerini ellerinden alsın. Ben de başarısız bulunduğumdan itiraz ettim. Sonuç red de gelse tekrar itiraz edeceğim.

kür-şat, 6 yıl önce
Kargoyu aldım. 10.09.2018 dilekçeniz 05.10.2018 tarihli komisyonda görüşülmüş, itirazınız reddedilmiştir yazıyor. Okuduğunu anlamayan profesörün, dilekçemi okumadıkları ya da anlamak istemedikleri için reddeden komisyonun Allah belasını versin. İki cihanda rezil rüsva olsunlar. Hakkımı helal etmiyorum.

kür-şat
Şef
21 Ekim 2018 15:12

Hem üak'a hem de profesöre maddi ve manevi tazminat davası açmayı düşünüyorum. Cimer aklıma gelmemişti, oraya da yazayım hocam.
hureyre2, 5 yıl önce

Yeniden itiraz edilebilir bence. CİMER'e de başvurun. Aynı zamanda üst düzey kişilerden direkt olarak randevu isteyin ısrarla görüşme talebinde bulunun. Allah sonucunuzu en kısa zamanda olumlu olarak almanızı nasip etsin. Art niyetli olanları da utandırsın, güçlerini ellerinden alsın. Ben de başarısız bulunduğumdan itiraz ettim. Sonuç red de gelse tekrar itiraz edeceğim.

uzmanilke
Yasaklı
21 Ekim 2018 17:12

Bana kalırsa başvuruların %90'ı hakikaten yetersiz... Yeni fikir ve yaratıcı bilimsel üretim yok. Genel olarak, farklı versiyonla birlikte bilinenlerin tekrarı maalesef çalışmalarımız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

son viraj
Kapalı
21 Ekim 2018 19:29

Jüri'de bulunan hocalar sanki çok dolu, çoğunlukla makalelerini paralı dergilerde özellikle Afrika dergilerinde yayınlayıp doçent olmuşlar, fakat Avrupa ve Amerika da A sınıfı dergilerde yayınlanan disiplinler arası makalelerime tam alandan değil deyip yayınlardan beni bırakmışlardır.

uzmanilke, 5 yıl önce

Bana kalırsa başvuruların %90'ı hakikaten yetersiz... Yeni fikir ve yaratıcı bilimsel üretim yok. Genel olarak, farklı versiyonla birlikte bilinenlerin tekrarı maalesef çalışmalarımız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

sistek
Memur
21 Ekim 2018 19:50

Hocam sonucunu yeni mi öğrendiniz.

son viraj, 5 yıl önce

Jüri'de bulunan hocalar sanki çok dolu, çoğunlukla makalelerini paralı dergilerde özellikle Afrika dergilerinde yayınlayıp doçent olmuşlar, fakat Avrupa ve Amerika da A sınıfı dergilerde yayınlanan disiplinler arası makalelerime tam alandan değil deyip yayınlardan beni bırakmışlardır.

hureyre2
Şef
21 Ekim 2018 22:01

Yaptığım incelemelere göre jüri üyelerinin %90'ının dosyaları sizin söylediğiniz gibi yapılanın tekrarından ibaret ve puan olarak da yetersiz. Benim makalelerim ise tam tersine jüri üyelerince özgün olduğu için başarısız bulunmuştu. Yetersiz bulunan dosyaların çoğunun da özgün makaleleri nedeni ile reddedildiğinden eminim. Eski köye yeni adet mi getiriyorsun derler ya, onun gibi birşey işte. Bilinmeyeni garipsemek veya ötelemek de, hazmedememek de diyebilirsiniz.

uzmanilke, 5 yıl önce

kür-şat
Şef
22 Ekim 2018 00:04

Olayı yanlış anlamışsın. Adamın yayınlarla ilgili bir derdi yok. Ders vermediğim için asgari şartı taşımıyor demiş.
uzmanilke, 5 yıl önce

bein
Aday Memur
22 Ekim 2018 08:57

Hocam bana da kargo ulaştı.01.10.2018 dilekçeniz 05.10.2018 tarihli komisyonda görüşülmüş, itirazınız reddedilmiştir yazıyor. Bu durumsa tekrar itiraz hakkımız var mı herhangi bir gerekçe de yok

Toplam 2687 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi