Editörler : Pangaea
05 Ekim 2019 16:28

Güvenlik soruşturması tamamlanıp göreve başlayan?

Merhaba; 2019 Ağustos atamasında İstanbul'a atandım. Aranızda soruşturması tamamlanıp göreve başlayan oldu mu? Göreve ne zaman başlayabilirim diye merak içindeyim. Göreve başlayan arkadaşlar varsa ne zaman başladıklarını ve hangi ilde olduklarını yazabilirler mi?

ddddddd
Memur
05 Ekim 2019 17:19

bende istanbula atandım ama istanbulda ikamet ediyorum. istanbulda ikamet edip soruşturması biten duymadım.

gülcanseda
Memur
05 Ekim 2019 20:24

ben de esenyurda atandım ama arayan eden yok

kemaltaman
Aday Memur
05 Ekim 2019 21:10

Eşimde İstanbul'a atandı evrakları 22 Ağustos ta verdik, ne arayan var ne soran

Türkçemaay
Aday Memur
05 Ekim 2019 21:40

Ben de İstanbul Esenyurt'a atandım ama hiçbir haber yok. Aynı okulda Istanbul'da ikamet edip Istanbul'a atanan 3 öğretmeniz. Hiçbirimizinki bitmedi ama Antalya'dan gelen arkadaşın soruşturması bitti, sözleşmeyi imzaladı.

Ynsdrmz
Aday Memur
05 Ekim 2019 22:29

Soruşturması biten arkadaşınızda Esenyurt'a mı atanmıştı? Bende İstanbul Esenler'e atandım Antalya'da oturuyorum ama ses seda çıkmadı henüz.
Türkçemaay, 5 yıl önce

Ben de İstanbul Esenyurt'a atandım ama hiçbir haber yok. Aynı okulda Istanbul'da ikamet edip Istanbul'a atanan 3 öğretmeniz. Hiçbirimizinki bitmedi ama Antalya'dan gelen arkadaşın soruşturması bitti, sözleşmeyi imzaladı.

Zeeyneep4
Aday Memur
05 Ekim 2019 23:07

Ben İstanbul'da ikamet ediyorum ve İstanbul'a atandım.Cuma günü ilçeden soruşturmamın bittiğini ve pazartesi günü gelip imza atarak hemen işe başlamam gerektiğini bildiren bir telefon aldım.İstanbul'da ikamet edenlerden kimse çağırılmadı diye biliyordum fakat aranan başka kişilerde olduğunu öğrendim,merak edenlerin de haberi olsun istedim.

ddddddd
Memur
06 Ekim 2019 01:03

hocam hangi ilçe sizinki.benim bahçelievler

Zeeyneep4
Aday Memur
06 Ekim 2019 10:09

Gaziosmanpaşa.İkametim de,atandığım okul da aynı ilçede bulunuyor.

smtcglr
Aday Memur
06 Ekim 2019 10:41

Benim eşim de Esenyurt a atandı ne arayan var ne soran. Ben ara ara Esenyurt ilçe mem i arıyorum, bilgi veremeyiz bizden haber bekleyin diyorlar..Onlar da bilmiyor ne yaptıklarını.. ikamet Samsun

smtcglr
Aday Memur
06 Ekim 2019 16:29

İstanbul da oturan yok mu hayrına Esenyurt Mem e gitse de bir sorsa bilgi alsa

ddddddd
Memur
06 Ekim 2019 19:44

telefona çıkmıyorlarmı?

smtcglr
Aday Memur
06 Ekim 2019 21:43

Bana soruyorsanız, telefona çıkıyorlar saolsunlar her aradığımda çıktılar ama hep geçiştiriyorlar bende telefonda çok bunaltmak istemiyorum işi gücü olabilir. Telefonda herşey rahat konuşulamıyor.. Yakın bi yer olsa basıp gidecem de Samsun dan 770 km :(

ddddddd, 5 yıl önce

telefona çıkmıyorlarmı?

ddddddd
Memur
06 Ekim 2019 21:48

ellerinde bilgi olsa söylerler. ben bahçelievlere gidip bizzat soruyorum da ne değisiyor.banada henüz gelen bir şey yok diyorlar.

smtcglr
Aday Memur
06 Ekim 2019 23:15

Tanıdığı olan, nazı geçen dosya numarasını öğrenip dosyasının nerede ne durumda olduğunu öğrenebiliyor aslında.

ddddddd, 5 yıl önce

ellerinde bilgi olsa söylerler. ben bahçelievlere gidip bizzat soruyorum da ne değisiyor.banada henüz gelen bir şey yok diyorlar.

Türkçemaay
Aday Memur
07 Ekim 2019 06:06

Antalya'dan gelen arkadaş da Esenyurt'a atandı. Aynı okuldayız.

Ynsdrmz, 5 yıl önce
Soruşturması biten arkadaşınızda Esenyurt'a mı atanmıştı? Bende İstanbul Esenler'e atandım Antalya'da oturuyorum ama ses seda çıkmadı henüz.

cadicam
Aday Memur
07 Ekim 2019 19:27

Atama yeri Erzurum ikamet Istanbul bugün aradılar göreve başlayabilirsiniz diye..

Ogretmnimben
Aday Memur
08 Ekim 2019 10:32

Şanlıurfa merkez hala aranmadım. Okulu arasam bir faydası olur mu acaba arkadaşlar ?

cadicam
Aday Memur
08 Ekim 2019 12:21

Okulun yapabileceği pek bir şey yok
08 Ekim 2019 15:31

Hocam merhabalar konuyla alakasiz ama kac puanla atandiniz istanbula?

Bote.zynpfr
Aday Memur
08 Ekim 2019 21:57

Arkadaşlar benimde ikamet Ankara atandığım yer İstanbul 23 ünde arandim. İstifam dün onayandi bugün sözleşmemi imzaladim. Darısı bekleyen diğer arkadaslarimiza insallah

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi