Editörler : Pangaea
08 Ağustos 2019 23:33

Mülakatın kaldırılıp 30 binlik alım yapılacağı söyleniyor?

Mülakat kaldırılacak mı? Mülakatın kaldırılıp 30 binlik alım yapılacağı söyleniyor. Bilgisi olan var mı?

fatmaduvenci
Aday Memur
08 Ağustos 2019 23:48

Lisans okuyan arkadaşlar mülakat başlığını ilk sıraya taşımışlar. Bizler de onlara yorum yaparak ve yazdıklarını beğenerek katkıda bulunalım. Birlik olursanız mülakat ve torpil denen kul hakkı yeme sistemi son bulur. Forumdaki lisans grubunda bu konu ilk sırada yer alıyor. O başlığa sizler de bir şeyler yazarak katkıda bulunun. Pes etmeyin, yazmaya devam edin. Milyonlarca kpss öğrencisi bu konuda mağdur durumda. Alımlar normal merkezi atama olursa hak eden herkes atanacak ve puanlar çok düşecektir. Allah en büyüktür, birileri sesimizi duyacaktır.

oyuncu5561
Aday Memur
08 Ağustos 2019 23:58

Hocam oraya değil de CIMER ve MEB ve dahi özellikle Ziya selçuk hocanın Instagram hesabına yazsak daha mantıklı olmaz mı.
fatmaduvenci, 5 yıl önce

Lisans okuyan arkadaşlar mülakat başlığını ilk sıraya taşımışlar. Bizler de onlara yorum yaparak ve yazdıklarını beğenerek katkıda bulunalım. Birlik olursanız mülakat ve torpil denen kul hakkı yeme sistemi son bulur. Forumdaki lisans grubunda bu konu ilk sırada yer alıyor. O başlığa sizler de bir şeyler yazarak katkıda bulunun. Pes etmeyin, yazmaya devam edin. Milyonlarca kpss öğrencisi bu konuda mağdur durumda. Alımlar normal merkezi atama olursa hak eden herkes atanacak ve puanlar çok düşecektir. Allah en büyüktür, birileri sesimizi duyacaktır.

fatmaduvenci
Aday Memur
09 Ağustos 2019 00:08

Lisans Grubu Forumunda: https://forum.memurlar.net/konu/2383032/

Samsnfen
Memur
09 Ağustos 2019 09:23

Benimde umudum kalkacağı yönde açıkcası çünkü şubatta ki atamın ilanını bu zamanlarda çoktan yapmıştı geçen yıl

Samsnfen
Memur
09 Ağustos 2019 09:24

Erken seçimde var deniliyor belki bir umut . Bizim 4 5 yıl önce atananlardan ne farkımız varda sözleşmeli oluyoruz ki . Bu da bana hep saçma gelmiştir .

Max weber
Şube Müdürü
09 Ağustos 2019 09:36

Arkadaşlar mulakat kalksa bile sözleşmeli ogretmenlık kalkmaz. Sadece surec daha hızlı ılerler.

Samsnfen
Memur
09 Ağustos 2019 10:42

Bende sözleşmeli öğretmenlik neden var anlamış değilim .
Max weber, 5 yıl önce

Arkadaşlar mulakat kalksa bile sözleşmeli ogretmenlık kalkmaz. Sadece surec daha hızlı ılerler.

Samsnfen
Memur
09 Ağustos 2019 10:43

Ayrıca sürecin hızlı ilerlemeside iyi bişe sadece diyip basite indirgemeyin temmuzda sınava giriyrz 6 7 ay bekliyoruz az zaman değil
Max weber, 5 yıl önce

09 Ağustos 2019 22:16

Benden tam destek. Mülakat ve torpil kalksın, hak edenler atansın.

mevludealtun
Aday Memur
10 Ağustos 2019 17:26

Memurlar net bizi kurtar artık şu mülakat ve torpil illetinden. Milyonlarca kpss öğrencisi kan ağlıy

Samsnfen
Memur
10 Ağustos 2019 17:51

Aslında karar alınmış 20 Haziranda kalkmasına yönelik ama neden açıklama yok acaba hala

azizekayar
Aday Memur
10 Ağustos 2019 23:47

Mülakatlar ve torpil kalksın. Tüm kurumlar merkezi alıma geçsin.

Samsnfen
Memur
11 Ağustos 2019 08:39

Evet bu konuda da sesimizi duyuralım . Erken seçim yapılabilir deniliyor belki bişeyler değişir

Akrep233
Daire Başkanı
11 Ağustos 2019 09:01

arkadaşlar son 3 mülakat formalite yapılıyor inanın 3 mülakat gördüm ve formalite buna odaklanana kadar alim sayısına odaklanmalı 40 bin için etkinlik yapılmalı inanın etkili oluyor
Samsnfen, 5 yıl önce
Evet bu konuda da sesimizi duyuralım . Erken seçim yapılabilir deniliyor belki bişeyler değişir

Samsnfen
Memur
11 Ağustos 2019 13:04

Ee madem formalite neden var ? Bizde onu diyoruz kaç ay geçiyor süreç çok uzuyor

narinvatandaş
Aday Memur
11 Ağustos 2019 20:11

mülakat kalksın artık, zaten bir işlevi yok.hak eden atansın artık.

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
11 Ağustos 2019 21:49

Ziya Selçuk hala mülakatları kaldırmıyorsa bir art niyet veya umursamazlık ararım bunda.

Belki de çok az sayıda da olsa bakan, bürokrat vs. yakınları yüksek mülakat puanlarıyla el altından atanıyor.Çünkü son 2 senedir dikkat ediyorum örneğin toplam 20 bin atama yapacağız diyorlar ama 200-300 atama eksik kalıyor.Belki de bazı atamaları dediğim gibi el altından yapıp internete verdikleri atama listesine de koymuyorlar.Herşey beklenir bu Şark kurnazı din tacirlerinden!

kadirkerkenez
Aday Memur
11 Ağustos 2019 22:14

Türkiye Bizim! Mülakat ve Torpil istemiyoruz. Tüm kurumlar merkezi atama sistemine geçmeli hemen.

Samsnfen
Memur
11 Ağustos 2019 23:16

Madem aynı puanı veriliyoruz diyorlar neden mülakat var Zaten . Diksiyona bilgisine bakıyoruz diyip hikaye anlatmasınlar bizede
12 Ağustos 2019 00:10

Zaten kalkması lazım. Yani mülakat soruları genel kültür, eğitim bilimlerinden soruluyor gibi görünüyor ki bunun sınavına girilip hak kazanılmadı mı? Şimdi internet sağolsun bilgi çok kısa sürede yayılabiliyor ve gördüğümüz şu oldu şunun kızı bu kadroda bunun oğlu, yeğeni bu kadrolarda çalışıyor diye.

Kesinlikle niyetim umutsuzluğa sevk etmek değil ama açıkçası son ösym yaptığı sınavlarının çalınması konularının çıktığı şu günlerde bırakın mülakatı o sınavdan alınan puanların doğru olup olmadığına bile şüphe ile bakıyorum. Böyle bir ayıp örtülemez. En azından insanları daha çok şüpheye çeken mülakat sisteminin kaldırılması hak değil, boyun borcudur.

Toplam 118 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi