Editörler : crops35

Kpsscilik21
Aday Memur
24 Ekim 2019 12:45

Ahahahahah hiç güleceğim yoktu bak güldürdün beni allahta seni güldürsün ahahahahahahahahahahah
Bugrahan Beyim, 4 yıl önce

26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 125. maddesinin (1) ve (2) numaralı fıkraları şöyledir:"(1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ... bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılır...(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur."

Kpsscilik21
Aday Memur
24 Ekim 2019 12:46

Keşke mülakatlara veya kpssyede bu kadar çaba harcasaydın ahahahahahahajahah

26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 125. maddesinin (1) ve (2) numaralı fıkraları şöyledir:"(1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ... bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılır...(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur."

Bugrahan Beyim
Yasaklı
24 Ekim 2019 14:45

mahkemede de böyle gülersin sen şimdi eline mehakeme celbinin ulaşacağı günü bekle

Kpsscilik21, 4 yıl önce
Ahahahahah hiç güleceğim yoktu bak güldürdün beni allahta seni güldürsün ahahahahahahahahahahah

esraa25566
Aday Memur
24 Ekim 2019 14:48

Hangi şehirde yaşıyorsunuz

mahkemede de böyle gülersin sen şimdi eline mehakeme celbinin ulaşacağı günü bekle

Bugrahan Beyim
Yasaklı
24 Ekim 2019 14:54

Kpsscilik21, 4 yıl önce
Keşke mülakatlara veya kpssyede bu kadar çaba harcasaydın ahahahahahahajahah

Kpsscilik21
Aday Memur
24 Ekim 2019 15:00

Kardeş sonuç senin aleyhine olur hiç meral etme, sen benim karşıma daha önceden de çıktın. Tuhaf karakterini ordada gördüm ordaki yorumların-ki sadece bana değil bir sürü arkadaşıma da hakarette bulunmuşsun- senin aleyhinedir. Benim hiçbirşeyden korkum yok senin gibilerle ben çok uğraştım hadi canım bak işine istediğin yerde istediğin şekilde çok rahat görüşürüm ben seninleee merak etme

ip bilgin istendi kardeş

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=141057977275117&set=a.131928524854729&type=3&theater

Kpsscilik21
Aday Memur
24 Ekim 2019 15:18

Benim sizin absürt yorumunuzu okuyana kadar tavrım hep normaldi. Sizin ukalaca yorumlarınızı tekrar tekrar okumaktan artık fenalık geldi. Kim suçlu kim haklı aldığınız eksilerden de görüyoruz. İnsnalara hep böyle ukalaca ve tehdikarmı yaklaşırsınz anlamam. Benim puanım veya nereye başvurduğum sizi ne ilgilendiriyordu da gelip burda boş yapıyosunuz. Matematik hocan manavcımı falan kaçıncı seviye espriler bunlar. Yani bu özel hayata karışmak olmuyor da benim size ettiğim laflarmı oluyor. Benim sizin gibilerden korkum yok. Benim kanıtlarım sağlam , hadi buyrun. Dediğim gibi istediğiniz yerde istediğiniz şekilde heeeerr zamannn

nasıl aynı oluyor senin matematik dersine manav mı kim girdi :D 70 puanla hiçbir yerin mülakatına giremezsin alım yokmuşmuş ara hakkını kardeşim twit at mail at ara sor hakkını ara hakkını eziklenme burada bu puanla katip olacağına yak o puanı daha iyi

Bugrahan Beyim
Yasaklı
24 Ekim 2019 15:24

Sen onu bir zahmet geçeceksin laf salatası yapma senin karşında adalet bölümünü derece yaparak bitirmiş bir kişi var ben sana hakaret etmedim bu forumda kimseye tarafıma hakaret edilmekçe hakaret etmem ben kendimden eminim sen bana gerizekalı diyemezsin neyse boş polemiğe laflara gerek yok bundan sonra hukuk konuşacak nokta muhatabım değilsin

Kpsscilik21, 4 yıl önce
Benim sizin absürt yorumunuzu okuyana kadar tavrım hep normaldi. Sizin ukalaca yorumlarınızı tekrar tekrar okumaktan artık fenalık geldi. Kim suçlu kim haklı aldığınız eksilerden de görüyoruz. İnsnalara hep böyle ukalaca ve tehdikarmı yaklaşırsınz anlamam. Benim puanım veya nereye başvurduğum sizi ne ilgilendiriyordu da gelip burda boş yapıyosunuz. Matematik hocan manavcımı falan kaçıncı seviye espriler bunlar. Yani bu özel hayata karışmak olmuyor da benim size ettiğim laflarmı oluyor. Benim sizin gibilerden korkum yok. Benim kanıtlarım sağlam , hadi buyrun. Dediğim gibi istediğiniz yerde istediğiniz şekilde heeeerr zamannn

Kpsscilik21
Aday Memur
24 Ekim 2019 15:32

Ahahahah ben hem kendi bölümümü hemde okulumu birincilikle bitirmiş kpssdende 89 puan almış biriyim. Lafa gelince anlatalım evet bunları. İşte siz böyle burda millete laf yetiştirmekten kpssden bi işe yaramayacak mülakatlara girebilecek kadar yetecek bi puan alırım yeter zihniyetinde insanlar olduğunuz için. Size bunu çok görmüyorum. Muhatabın olmasaydım yorumuma anormal zihniyette cevap vermezdin insanca konuşurdun. Hayatında hiçbi başarı elde edemediğin hırcınlığından belli. Senin adına üzülüyorum kardeşim, hadi iyi günler dilerim başarılarla dolu bi hayatın olsun inşallah , görüşürüz

Sen onu bir zahmet geçeceksin laf salatası yapma senin karşında adalet bölümünü derece yaparak bitirmiş bir kişi var ben sana hakaret etmedim bu forumda kimseye tarafıma hakaret edilmekçe hakaret etmem ben kendimden eminim sen bana gerizekalı diyemezsin neyse boş polemiğe laflara gerek yok bundan sonra hukuk konuşacak nokta muhatabım değilsin

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi