Editörler : Pangaea

zeitgot
Yasaklı
13 Kasım 2019 11:20

"Benim zamanımda ftr 18 bin ve 35 bin civarında aldı şimdiye bakarsan da hem ftr ve hem mühendislikte adını yazsan kazanıyorsun"

bu nasıl bir yorum ya ? işsizlikten mi böyle saçmalıyorsunuz arkadaş gerçekten anlamıyorum. tam da düşündüğüm şeyi dile getirmişsin burda.

sen kendi zamanındaki ftr puanını baz al sonra bu zamandaki mühendisliğe giriş puanıyla kıyasla ? neyin kafasını yaşıyorsun anlatsana ? evde kekiğe raid sıkıp yedin herhalde ?

senin zamanındaki ftr puanıyla yine senin zamanındaki mühendislik puanını kıyaslamak işine gelmiyor şu zamandaki mühendislik puanıyla bel altı çalışıyorsun. ne kadar zekisin sen öyle. biz de ilk 30 bine girdik ama şu an ki 5 net yapan çocukla beni kıyaslarsan ben de sana tepki gösteririm.

hem sen git kendi zamanında girdiğin puanı söyleyerek övün

hem de benim bölümüme şu anki puanlarla giren insanları baz alarak bana saldır.

memurlar.net yine kafalar pırıl pırıl maşallah. işsizlik yazdırıyor hep bunları herhalde ? psikolojiniz bozuluyor tabi millete saldıracak yer arıyorsunuz.

"nerdeğğğ benimm emeklerim ben dereceler yaptım dur şunlara haddini bildireyimmm :( :( :("

A.kaancelik, 4 yıl önce
Benim mf4 sıralamamda sizden yüksekti olay sidik yarışına dönücekse. . Bu ne demektir ftr ve diyetisyen girmesin. Neye göre girmesin kpss de 93 üstünde puan alıyoruz bizim yüksek puanlar almamız milletin zoruna mı gidiyor. Adam 86 puanla dhmi girmeyi hedefliyor.. Benim zamanımda ftr 18 bin ve 35 bin civarında aldı şimdiye bakarsan da hem ftr ve hem mühendislikte adını yazsan kazanıyorsun. O yüzden ben fizyoterapist ve diyetisyen arkadaşların dışlanmasını doğru bulmadığım için zamanında hayalini dahi kuramayacak arkadaşların yorum yapmasını doğru bulmadım bu kadar net

emre şahin
Memur
13 Kasım 2019 18:52

jag-xtype
Şef
14 Kasım 2019 11:43

4001 kodu tüm lisans mezunlarına açık, bir grubu soyutlamaya çalışmak mantık dışı 4001 puanı olan herkesin hakkı

14 Kasım 2019 15:41

Hatta bu kadrolar sadece castillo denen arkadaşa açılsın puanı anca yeter heralde :)

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi