Editörler : swat3410
03 Aralık 2019 15:06

Gih mi ? Adi malul emeklilik mi?
Psikiyatrik hastalıklarımdan dolayı sanırım yakında böyle bir seçimle karşı karşıya kalacağım.Biriken emekli ikramiyesini alabilirmiyim malulen emekliliği seçtiğimde ve polnette gözüken emekli maaşı tarafıma bağlanır mı? Gih olmak istemesem adi malül emekli olabilirmiyim? Sgk buna izin verirmi yoksa Gihde devam etmem mi gerekir çalışmaya?Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

okyanus501
Aday Memur
03 Aralık 2019 20:10

zaten sana sorulcak gıh mı olmak ıstıyorsun emeklımı dıye.. meslekte 10 yılı doldurmadıysan maas baglanmıyor .. bırde meslege baslama yılı kac . 2008 oncesı basladıysan cok ıyı polnette yazanı alırsın ıkramıyeyıde alırsın

manas6134
Aday Memur
03 Aralık 2019 22:08

Sağolasın Okyanus.Meslekte 18.yılım. Sgk tekrar sevk edebilir mi peki dilim raporu için? Kuruldan D dilimi rapor verildi ve Sgk'ya gitti.

okyanus501
Aday Memur
03 Aralık 2019 22:35

etmez ıs bıtmıs hızmet sınıfı degısıklıgı ıcın sgkya gıdıyo zaten dosyan

manas6134
Aday Memur
03 Aralık 2019 22:40

Okyanus501 özelden mesaj atmaya çalıştım başaramadım.Sen özel mesaj atabilirmisin devrem?

hamlea26
Daire Başkanı
04 Aralık 2019 20:41

Gih e geçerken il tercihi soruluyor ilçeyi de belirtiyormuyuz Yoksa istedikleri ilçeye mi veriyorlar Tedavimizin devam edebileceği il merkezi veya ilçeye Veriyor mi yoksa tercih dışı bir yer oluyor mu

Kral yanluz
Yasaklı
07 Aralık 2019 17:26

Öncelikli olarak çok geçmiş olsun. Bende 5 yıl önce polislik ten GİH geçtim.

07 Aralık 2019 19:11

Ne kadar maaş alıyorsunuz acaba bi de ne iş yapıyorsunuz tam olarak çalışma sisteminiz nasıl

Kral yanluz, 4 yıl önce

Öncelikli olarak çok geçmiş olsun. Bende 5 yıl önce polislik ten GİH geçtim.

Kral yanluz
Yasaklı
07 Aralık 2019 21:34

Yozgatli1986 öncelikli olarak 4200 tl alıyorum ve 657 tabi memur haklarına sahibim lakin

Kral yanluz
Yasaklı
07 Aralık 2019 21:36

İmkanım olsa kurum değiştirmek isterdim. Cünkü damgalanıyorsunuz.

07 Aralık 2019 23:46

damgalanmak derken nasıl yani sonuçta elinizde olmayan şeyler farklı mı davranıyorlar

Kral yanluz, 4 yıl önce

İmkanım olsa kurum değiştirmek isterdim. Cünkü damgalanıyorsunuz.

sokrates1978
Kapalı
08 Aralık 2019 10:33

2006 girişliyim şu an gih'im engelli raporu ile erken emekli mi olayım yoksa malülen emeklilik için kuruma dilekçemi yazayım ne yapsam bilemedim kontrol muayenesi olur mu herkes farklı konuşuyor bilen arkadaşlar lütfen yardım .

08 Aralık 2019 13:54

sizin maaşınız ne kadar hocam , 2008 öncesi ve sonrası maaşta çok fark var mı ?

sokrates1978, 4 yıl önce

2006 girişliyim şu an gih'im engelli raporu ile erken emekli mi olayım yoksa malülen emeklilik için kuruma dilekçemi yazayım ne yapsam bilemedim kontrol muayenesi olur mu herkes farklı konuşuyor bilen arkadaşlar lütfen yardım .

hamlea26
Daire Başkanı
08 Aralık 2019 22:28

Emniyette Gih memuru Arkadaşlar veya Bilen Polis Arkadaşlar;

Emniyette çalışan Gih Memurlar,

Disiplin olarak hangi kanun yönetmelik ile yargılanır ( Polis Disiplin yönetmeliği kendilerini bağlar mı? Disiplin Amirleri kimdir?

İş yerinde günlük izinleri kimden alırlar?

Performans notlarını kim doldurur?

Yıllık izinlerinde artı yol izni var mıdır?,

Sendikaya üyeliğin avantajları nedir?

Başka kurumlara geçiş nasıl olmaktadır?

Hangi büro veya işlerde değerlendirilir?

Bürodaki Polislikten maaş farkı ve ek görevler harici eksi ve artıları var mıdır?

Yükselme Sınavı var mıdır var ise kurum içerisinde nereye kadar yükselebilirler ünvan bazında?

Bilen arkadaşlar cevaplar ise sevinirim.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi