Editörler : ayşegül bgm
21 Ekim 2021 22:34

Geçen sene atama

2020/14 ataması Ekim'de duyurulup aralıkta tercih ocakta iş başı olmuştu sanırım bu atama seneye kaldı. 1 ay sonra olacak birşey olsa zaten bakan bu kadar baskıdan sonra duyururdu geçmiş olsun bence 2-3 ay daha bekletecegi için susuyor

Lisans hemş
Şube Müdürü
21 Ekim 2021 22:46

Katılıyorum size.Olsa zaten bir ay önceden bile çıkıp diyebilir alım mujdeleyebilir .

Nedeni belkide bu yıl bütçesinin alıma kalmasıdır.

Duyumcuların çoğu balon çıkdı A veya B duyum alanı demiyorum neredeyse hepsi patladı .Ama yinede bu hastane v.s açılırsa birazcık ümit var .Ki açılacaksa o da tabi orada müjdeyi verip alımıda bir ay sonraya yani yeni bütçeye göre hesap edebilirler .Ama yinede yetkili bir ağız açıklama yapsa rahatlarız .

Bıktık duyumculardan hemde aşırı derecede hepsinden .

Anesteziy1
Aday Memur
21 Ekim 2021 22:52

Ayrıca Tekirdağ sağlık senin Facebook görüşmesi ile bugünkü bilgi

(Yeni yılin ilk aylarında hemşire başta olmak üzere sağlık personeli ihtiyacının bakanlık tarafından yapılacak yeni atama ile giderileceği ilimize gelecek toplam sayının en az yarısının Şehir Hastanemizde istihdam edileceği bilgisini saygıdeğer sağlık çalışanlarımızla paylaştık.)

onuralp1071
Yasaklı
21 Ekim 2021 22:57

Aylar önce mayıs haziran zamanları, aralık 9k, şubat 6-9k diyordum. Çünkü geçmiş atamalara baktığımda bakanın covid alımları dışında ya 6 ya da 12 ay arasında atama yaptığını gördüm. Bana sövenler keşke başımızdaki adamları tanıyabilselerdi.

Ayrıca 30k bence yalan. 15-24k arası bir şey yaparlar. 30k olsa öğretmenlerin 20ksı gibi aylar önceden duyurulurdu.

Alım aralıkta olacaksa 15-30 kasım arası duyuru gelir. Öncesi gelmez.

Anesteziy1
Aday Memur
21 Ekim 2021 22:59

Umarım saglikmevzuat doğru söylüyordur

onuralp1071
Yasaklı
21 Ekim 2021 23:00

Onun namazı 24ünde forumda kılınacak gibi.

Anesteziy1, 2 yıl önce

Anesteziy1
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:02

25 ekim kabine toplantısı sona erdiğinde atama olmazsa :) namaza ilk koşan ben olacam

onuralp1071, 2 yıl önce

Marlonbrando
Memur
21 Ekim 2021 23:04

Mükemmel analiz Off çok iyi

onuralp1071, 2 yıl önce

Aylar önce mayıs haziran zamanları, aralık 9k, şubat 6-9k diyordum. Çünkü geçmiş atamalara baktığımda bakanın covid alımları dışında ya 6 ya da 12 ay arasında atama yaptığını gördüm. Bana sövenler keşke başımızdaki adamları tanıyabilselerdi.

Ayrıca 30k bence yalan. 15-24k arası bir şey yaparlar. 30k olsa öğretmenlerin 20ksı gibi aylar önceden duyurulurdu.

Alım aralıkta olacaksa 15-30 kasım arası duyuru gelir. Öncesi gelmez.

onuralp1071
Yasaklı
21 Ekim 2021 23:04

Mezarına su dökmeye gelirsin. :D namazı için 24ünde başlık açacam. Kendi seçtiği ölüm tarihi budur.

Anesteziy1, 2 yıl önce

25 ekim kabine toplantısı sona erdiğinde atama olmazsa :) namaza ilk koşan ben olacam

Anesteziy1
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:07

Ya kahraman olacak yada tarih olacak bakalım

onuralp1071, 2 yıl önce

Mezarına su dökmeye gelirsin. :D namazı için 24ünde başlık açacam. Kendi seçtiği ölüm tarihi budur.

Lisans hemş
Şube Müdürü
21 Ekim 2021 23:09

Mevzuat inşallah doğruyu söylüyordur ama değilse 24 ü kötü bir gün olacak ama mevzuata benimde güvenim çok yüksekdi hatta en çok güvendiğim di .Sedece mevzuat ta için değil bütün duyumcular artık çöp olur .30 k banada hikaye gelyor ama gönlüm 30k olması yönünde

20 de alsa atanrım ben ama şehir seçemem.30k 20 çıkacak sonunda Aras Ali diyecek ki ikiye bölündü diyecek bizde inanacağız şuan değil bölünmeyecek deselerde inanmam ben İstanbul'da gelse giderim mecburen .

onuralp1071, 2 yıl önce

onuralp1071
Yasaklı
21 Ekim 2021 23:15

Ben sağlık mevzuata gizemli gizemli twitterda takılmasından dolayı güvenmiyordum. Aras aliler zaten tam kolpa insanlar. Alımları 2 yıldır takip ederim, sadece 1 alımdaki branş dağılımını bildiler diye, millet güveniyor. Ama verdiği 1000 tane yalan bilgi havada kalıyor.

Bende 20k gelirse istanbul kars erzurum, 30k gelirse memlekete yakın yerler. Hayırlısı artık. Zaten bu ay da ses çıkmazsa, ya aralığa ya da öbür yıla kaldı alım.

Lisans hemş, 2 yıl önce

Mevzuat inşallah doğruyu söylüyordur ama değilse 24 ü kötü bir gün olacak ama mevzuata benimde güvenim çok yüksekdi hatta en çok güvendiğim di .Sedece mevzuat ta için değil bütün duyumcular artık çöp olur .30 k banada hikaye gelyor ama gönlüm 30k olması yönünde

20 de alsa atanrım ben ama şehir seçemem.30k 20 çıkacak sonunda Aras Ali diyecek ki ikiye bölündü diyecek bizde inanacağız şuan değil bölünmeyecek deselerde inanmam ben İstanbul'da gelse giderim mecburen .

fizyoterapist225
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:22

Saka gibi resmen 1 sene atama yapmadılar, yapmayacaklar

Anesteziy1, 2 yıl önce

Ayrıca Tekirdağ sağlık senin Facebook görüşmesi ile bugünkü bilgi

(Yeni yılin ilk aylarında hemşire başta olmak üzere sağlık personeli ihtiyacının bakanlık tarafından yapılacak yeni atama ile giderileceği ilimize gelecek toplam sayının en az yarısının Şehir Hastanemizde istihdam edileceği bilgisini saygıdeğer sağlık çalışanlarımızla paylaştık.)

Anesteziy1
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:26

Kızmayın ama ben 15 k olursa sevinçten havalara uçarım

Anesteziy1
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:27

Ayrıca bakanın sözünü neden tutmadığını merak edenler youtbe140 journos sağlık bakanı videosunu bı izlesin

fizyoterapist225
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:34

Ne diyor

Ebbeee
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:46

Ayin 24'ünden sonra inanacak umutlanacak baska bir şey buluruz kesin

Anesteziy1, 2 yıl önce

Anesteziy1
Aday Memur
21 Ekim 2021 23:55

25 ekim kabinede birşey olmazsa yine sessizlik olur ay sonu yavaştan duyumlar gelir ay ortası duyumlar netleşir ayın sonuna doğru duyumlar yine patlar 11 aydır olduğu gibi

Ebbeee, 2 yıl önce

Ayin 24'ünden sonra inanacak umutlanacak baska bir şey buluruz kesin

atoprak21
Aday Memur
22 Ekim 2021 00:08

Çok faydalı güzel bilgiler olmuş

Memurlar net kültürel mirasına alınmalı güzel bilgiler veren insanları görünce atama olmasa bile biraz olsada insan rahatlıyor

drcula11
Şef
22 Ekim 2021 01:03

artık bu ekonomik şartlarda birçoğumuzun atanması imkansız gibi geliyor bana bugün 10 saniye içinde 90 milyar lira dış borç arttı fazla diyecek bir şey yok gibi

Anesteziy1
Aday Memur
22 Ekim 2021 11:57

Herşeyin düzelme ihtimali var ama hala emin olun var umarım bu ay duyuruyu alır ardına erken seçim haberini alır çifte mutluluklar yaşarız değerli meslektaşlarım

drcula11, 2 yıl önce
artık bu ekonomik şartlarda birçoğumuzun atanması imkansız gibi geliyor bana bugün 10 saniye içinde 90 milyar lira dış borç arttı fazla diyecek bir şey yok gibi
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi