Editörler : supporters.
07 Aralık 2011 07:09

Kadınlar neden makyaj yapar ?

kadınlar erkeklere kendini güzel göstermek içinmi

yoksa

diğer kadınlar arasındaki çekememzlikten dolayı ben daha güzelim demek içinmi makyaj yapar

zifooz
Yasaklı
07 Aralık 2011 07:35

bilimsel bir konu..araştırılması gerekir nitekim olayın özünde kadın olduğundan

zifooz
Yasaklı
07 Aralık 2011 07:38

veya maymuna benzemek için

erak0707
Aday Memur
07 Aralık 2011 07:56

bakımsız kadın daha çok maymuna benziyor ama

y a r e n
Kapalı
07 Aralık 2011 08:41

maymun sıfatı hiç yakışmamış başlığa ..

bir bayan olarak makyajta yapıyorum ve her bayanın kendisine özen göstermesi gerektiğini düşünüyorum okuyan bayan arkadaşlarımın en azından doğalım değipte yataktan kalkıpta saç baş dağınık bir vaziyette dolaşmaycağını biliyorum doğal makyaj abartıya kaçmadan çok hoş oluyor bayan makyaj yapar maymun dersiniz bayanlar makyaj yapmaz şunun suratına bak dersiniz yani her şekilde kadınlar şöyle kadınlar böyle olur bence siz genele açılıp kadınları bütün olarak anlamak yerine bir tane kadını anlayın yeter fazla anlamlara gerek yok bünyeye zarar ...

zifooz
Yasaklı
07 Aralık 2011 10:04

bünyeye zarar???

yaren söledikleriniz doğru fakat makyaj konusundan bazı bayanlar gercekten darvin teorisini kanıtlayacak nitelikte makyajlanıyorlar

nogayhan66
Kapalı
07 Aralık 2011 10:07

neden yaparlar gusel bı soru bayanlara gore sadece bakımlı guzel gorunmek ıcın

erkeklerın kımıne gore kendını gusel gostermenın egolarını tatmın ettıgı ıcın

bazılarına gore mılletın gozlerının uzerlerınde oldugunda mutlu oldukları ıcın

bana gore ıse sadece kendilerini mutlu hıssettıklerı ıcın vede kendılerınde kusur gıbı duran seylerı kapattıkları ıcın :)

erguvan*
Yasaklı
07 Aralık 2011 10:13

bence kendini iyi hissetmek içnn yapılıyo makyaj.. kendine olan guveni artırıyo iyi hıssetmeni sağlıyo... ama ben çok sıkılmışım herhal uzun süredır bi kalemi bile sürmüyorum

göz kalemi sürmediğim gün, biliniz ki ya hastayım ya da depresyondayım :))

nogayhan66
Kapalı
07 Aralık 2011 10:16

erguvan*

her gun ugrasmasanızda pılot kalemle falan boyasanız hatta asetat kalemı var bılırsın sıyahını al boya baya gıder yanı ::))))))

o kalemle arkadas uyurken boyamıstım ya cıkarmak ıcın derısını kazımıstı resmen zavallı ama ben tukenmez sanmıstım hahahaa ::))

erguvan*
Yasaklı
07 Aralık 2011 10:21

makyaj doğallığı bozmadan yapılırsa çok güzel evet, ama öyle badana gibi bide kalıp gibi makyajlar hoş olmuyo, sade güzel ve naturel olmalı makyaj insanı değiştirmemeli çok fazla sonra makyajsız hallerini gördük mü korkuyoruz

pilot kalemle daha zor olur yahu ben onunla gözümü çıkarırım

sonbaharrrr
Kapalı
07 Aralık 2011 10:22

erkekler neden parfüm sıkar?

nogayhan66
Kapalı
07 Aralık 2011 10:23

erguvan*

şu keçeli kalemler var onlarla boyasan ama onlarda cıkar ya yağlı boya kulllan ressama gıt ya o boyar hem kalıcı olur her gun zor olur :)

az oldugunda yakısıyor bayanlara ama dedıgın gıbı cok asırısıda maymun gıbı oluyorlar o zaman bildiğin şebek maymunları yanı şempaze ::)))

erguvan*
Yasaklı
07 Aralık 2011 10:25

Hey Yarabbim sen büyüksün

lem sen daha dün kü çocuk gibisin yaşın kaç?

nogayhan66
Kapalı
07 Aralık 2011 10:31

hee dunku cocugum ben oyuncak alcanmı bana uzaktan kumandalı arabaları cok severım ::)))))

hey allahım sen buyuksun o sozu bende soylemek ıstıyorum allah gercekten buyuk

çocuk olan bellı yanı ben olmadıgım kesın emın olabılırsın...

sonbaharrrr
Kapalı
07 Aralık 2011 10:33

nogayhan bildii haa

66 doğum senesi değil plaksı:S

erguvan*
Yasaklı
07 Aralık 2011 10:34

Bende olmadığıma göre kesin sensin dur bi koşum sana o dediğin arabalardan alıym geleyim

hihoyyyt

nogayhan66
Kapalı
07 Aralık 2011 10:37

yarış arabası gıbı olsun uzaktanda ceksın antenı fazla buyuk olmasın ::))))

he benım ya sen haklısın burda boyle polemıklere gırmek ıstemıyorum

sadece kafam dagılsın dıye gırıyom oda sen gıbısıne denk gelıyor dagıtamıyorum ıkı takıldık bızı cocuk yaptın al makyaj cantanı elıne aynanıda al sen makyaj yap tmm sonra ne ka gusel olmusum de baskalarıda tastık etsın bunu

ne şakadan anlıyon ne takılmadan bu kadar cıddıyet benım ıcın fazla kusura bakma ::))))

nogayhan66
Kapalı
07 Aralık 2011 10:39

sonbaharrrr

sana kışı getırırm donar kalırsın bak ::))))

66 plaka kodum yasım olcak hali yok yaşımızda 86 ::))) cocuk degılım yanı bazı hanfendılerın dedıgı gıbııııı

sonbahar geldi yaprakları doktuk kış geliyor yakın sobaları kestane aldınmı bakim çiziklerini küçük at ki çatlamasınlar fazla ::)))

erguvan*
Yasaklı
07 Aralık 2011 10:41

Ben hiç burayı ciddiye alacak birisine benziyor muyum

yorum yapar çıkarım tiye de alırım

sende ben gibi cevap versen sorun olmayacak

nedir içinde ki büyüme aşkı anlayamadım

heee büyüksün desem nolcak ki

bana burada abla,tyze,hatta anne bile diyorlar ama takıntı yapmıyorum

işte siz gibi çocuklar bu tip iklimde kalıyor bilmem anlatabildim mi

çocukkkkkkkkkkkkkk

yok yok pardonn ya böyükkkkkkkkkkk adammmmmmmmm

nogayhan66
Kapalı
07 Aralık 2011 10:47

erguvan*

şakamısın evladım sen sabah sabah derdinmi var dermanın mı yok sıkıntın ne stres atmak ıcın benımı buldun yanlıs kapıdasın anlasamadık senle bak tartısıyorus hatta hıc gerek yok tiye alma banane ıstersen al cokta umrumdasınya allah allah

tmm sende bana amca deseydın sorun olmasdı dede dıyebılırsın benım demek ıstedıgım benım burda yazdıklarıma gore nasıl kısılık analızı yapabılıyorsun üstün bı yetenegınmı var ben senin kişiliğin hakkında bı sey dedımmı demedım banane kımsen neysen ıster cocuk ol ıster buyuk

bende burdakı seylerı tıye almadıgım ıcın yazdım onları yoksa banane senın makyajından bılmem neyınden

sabır yarabbı sabırrrrrrrrrr

erguvan*
Yasaklı
07 Aralık 2011 10:52

Harbi şaka gibisin

Sizinle tartışacak değilim

Çünkü aramızda üslup farkı var

Bodoslamadan öyle bir daldınız ki görende ortada bir şey var zannedecek

Hadi size kolay gelsin

Toplam 294 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular