Editörler : swat3410

E.Timci
Aday Memur
22 Mayıs 2020 21:33

Yasak olan ilden yasak olmayan bir ile gittim bu sabah itibariyle 6 tane uygulama noktasında durduruldum kimlik gösterip geçtim arkadaşım herhangi bir sıkıntı olmadı araçta eşim ve çocugum vardı yardımcı olan arkadaşlarada buradan teşekkür ediyorum
Blackmamba0633, 4 yıl önce
giriş çıkış yasağı olmayan bir ilden yine giriş çıkış yasağı olmayan bir ile yasaktan önce başlayacak şekilde izin alımşsındır. mesela 22 sinden geçerli olmak üzere.

Volf61
Şef
23 Mayıs 2020 02:06

kimse bilmiyor mu yav bu kodu almak yeterli mi seyahat için ben süresiz kod aldım. benim gibi bu sorunun cevabını bekleyen arkadaşlar vardır illaki durumu bilen bilgi verirse uygundur
Volf61, 4 yıl önce
bu hes kodu muhabbeti 65 yaş üstüne mi konuya hakim bir arkadaş paylaşım yaparsa sevinirim iyi geceler dilerim

13.donem
Şube Müdürü
23 Mayıs 2020 11:31

Abi hes kodu olayi daha tam net degil o aldiginiz kodu sadece olusturdunuz buna gore seyehatsirketleri tarama yapip kodu onaylayacak ve red edecek bu sekilde seyehat yapacaksiniz sanirim hes kodu olayi toplu tasima ulasimi icin yapilmis bir sey bayramdan sonra seferler basliyor pazartesi veya sali toplanti sonrasi aciklama yapilip tam netlestiririler olayi

Volf61, 4 yıl önce
kimse bilmiyor mu yav bu kodu almak yeterli mi seyahat için ben süresiz kod aldım. benim gibi bu sorunun cevabını bekleyen arkadaşlar vardır illaki durumu bilen bilgi verirse uygundur

10urshn
Aday Memur
23 Mayıs 2020 12:03

Bende bayramdan sonra hanımı ve çocuğu memlekete bırakacağım giden arkadaşlar oldu kimse sorun çıkarmamış

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
23 Mayıs 2020 12:57

yasak

E.Timci
Aday Memur
23 Mayıs 2020 18:28

Hayırdır ?
Gydm, 4 yıl önce
yasak

Kocaoguzhan
Aday Memur
23 Mayıs 2020 21:52

İstanbul 112 personeliyim bayramdan sonra izmire gidicem kimliğim yok ama elimde personel olduğumu kanıtlayan resmi kağıt var problem olurmu ?

Kocaoguzhan
Aday Memur
24 Mayıs 2020 13:21

Güncel
Kocaoguzhan, 4 yıl önce
İstanbul 112 personeliyim bayramdan sonra izmire gidicem kimliğim yok ama elimde personel olduğumu kanıtlayan resmi kağıt var problem olurmu ?
Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi