Editörler : swat3410
«362363364365366367368369370371372373»

afcn
Aday Memur
11 Ocak 2019 11:23

Ohal komisyonu iade olan meslek taşlar cevaplar da sevinirim

kuzey5534
Kapalı
11 Ocak 2019 15:35

Kurum kanaati olayı komisyon iade etmeden önce oluyor. Sen iade olmuşsun hayırlı olsun artık kurum kanaati yada araştırma gibi bir konu ile muhatap değilsin. Sadece sağlık raporu gibi rutin bir uygulama var.
afcn, 5 yıl önce

Ohal komisyonu kabul kararını verdi hakkım da EGM tekrar araştırma yapıyorlar mı kurum kanatlı olacak diyorlar bilgisi olan varmı 10is günü oldu tebligat halen gelmedi

d.s.m
Daire Başkanı
11 Ocak 2019 16:21

Arkadaşlar ben 18 Temmuz açık,06 Ocak ihraç.Eskiler hatırlar belki.Kayınbiraderime verdiğim kamu GSM hattı nedeniyle ihraç olmuştum.7 ay'da Silivri dinlenme tesislerinde misafir oldum.Dava İstanbul'da.Bu hafta garson SD Kart fişlemesi mahkemenin talebi üzerine Kom'dan gönderildi."AD" yani Fetö'nün etki alanı dışında şeklinde fişlenmişim.Ayrıca yine bu hafta 2,5 yıl önce el konulan dijitallerin imajlarının güvenlik büroya gönderildiğini öğrendim.Mahkeme incelenmemişse bilirkişiye gönderilmesi kararı verdiği için bilirkişiye gönderilecek.İstanbul'da dijitallerin bilirkişiye gönderilip incelenmesi tahmini ne kadar sürüyor bilgisi olan var mı?

afcn
Aday Memur
11 Ocak 2019 17:10

EGM personel şube müfettiş soruşturma yapacak diyor kimse bilgi vermiyor 10is günü oldu bu sistem nasıl işliyor çözemedim

kuzey5534
Kapalı
11 Ocak 2019 17:11

Bunu tahmin edebilecek kimse yok kardeşim.
d.s.m, 5 yıl önce
Arkadaşlar ben 18 Temmuz açık,06 Ocak ihraç.Eskiler hatırlar belki.Kayınbiraderime verdiğim kamu GSM hattı nedeniyle ihraç olmuştum.7 ay'da Silivri dinlenme tesislerinde misafir oldum.Dava İstanbul'da.Bu hafta garson SD Kart fişlemesi mahkemenin talebi üzerine Kom'dan gönderildi."AD" yani Fetö'nün etki alanı dışında şeklinde fişlenmişim.Ayrıca yine bu hafta 2,5 yıl önce el konulan dijitallerin imajlarının güvenlik büroya gönderildiğini öğrendim.Mahkeme incelenmemişse bilirkişiye gönderilmesi kararı verdiği için bilirkişiye gönderilecek.İstanbul'da dijitallerin bilirkişiye gönderilip incelenmesi tahmini ne kadar sürüyor bilgisi olan var mı?

afcn
Aday Memur
11 Ocak 2019 17:11

Çok umutlanma umutsuz da olma diyorlar memurlar

MazlumAdam
Kapalı
11 Ocak 2019 19:05

nasıl yani, sizi komisyon iade etti ve müdürlük tekrar soruşturma mi gecirceksiniz diyor? il neresi idi, ihractan önce idari süreç yasadiniz mi, diğer hiç bir kurumda iade olanlardan böyle bir gelişme duymadık. zira bu çok anlamsız. bir yanlışlık veya yanlış anlama olmasın arkadaşım. inşallah tez zamanda netlesir durum. komisyonca iade edip baslayan diğer arkadaşların bilgilendirmesi daha doğru olur.
afcn, 5 yıl önce

MazlumAdam
Kapalı
11 Ocak 2019 19:11

toprağım, öncelikle ad kodu sizi büyük bir cendereden çıkarmış Allah beterinden saklasın. Ben de 4 ekim açık 6 ocak ihraç İstanbul. hiç bişey öğrenemedim. ne kod ne başka bişey. dijitallere 2018 yaz ayında bana teslim ettiler. ekim ayı ortalarında bana teslim eden büroyu aradım, tam bugün savcılıktan yazı geldi senin için, dijitallerini şahsın sibere bilirkişiye yollayın diye, biz de bugün yolladık dediler. hesap et işte, ekimden bu yana hala bilirkişi sonucu bekliyoruz. Allah yardımcımız olsun hepimizin. süreç beni ruhen bitirdi.
d.s.m, 5 yıl önce

temam
Memur
12 Ocak 2019 09:02

biraz zaman alabilir adres degistinse uzayabilir. ayrica sisteme dustukten sonra su zaman baslayacan diye bir zaman yok. 1 ayda baslayan var 2 aydada baslayan var.
afcn, 5 yıl önce

Ohal komisyonu iade olan meslek taşlar cevaplar da sevinirim

Ado104
Genel Müdür
12 Ocak 2019 10:59

Afacan sana bunu kim söyledi. Heyecanla yazma tane tane anlat. Dediğin sey güvenlik soruşturması olmasın. Yeni atama muamelesi görüyorsun şuan

zivo
Daire Başkanı
12 Ocak 2019 12:17

o diyen memurlara okkali selami ilet ohal komisyonunun iade ettigi adam masumdur arkadas hic bir mevzuatta baska bisey yazmiyor ohal.komisyonu iade ettimi baslatmak zorundalar sorusturma falanda olmaz bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasinlar sendr pimpiriklenme iade olmussun daha ne istiyorsun
afcn, 5 yıl önce

zivo
Daire Başkanı
12 Ocak 2019 12:20

ayrica burda aglayip sizlayip hattaa intahar edecegim diyen arkadaslar iade oldumu sus pus oldular wolter vardi intihar edecem diyordu herseyini yaziyordu burda iade oldu topuk her aglayana inanmamak lazim herkes cikarini dusunuyor iste la bi iade olayim dakika dakika saniye saniye ne oldu yazacam buraya bekleyenlere moral olsun :)

Ado104
Genel Müdür
12 Ocak 2019 12:24

Hadi inşallah;)

afcn
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:23

Hayırlı siz olsun bakalım 2.4ay bekledik iki daha bekliyen devlet hiç eğmez biz de sabır lazım herkes ayrı bir telden çalıyor personel daire polis leri kurum kanatlı diyorlar görev yeri de polis ler bizle alakası yok dosyanın bize Ankara'dan gelecek tebligat gelmeden umutlu olma nasıl bir adalet anlayışı mız var çözemedim gitti adlı idari soruşturma yok suç ney bilmiyorum her şey devlet sırrı devlet çözecek bu işi

afcn
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:28

Telefon dan yazıyor Rum yarısı okunuyor yarısı okunmuyor

afcn
Aday Memur
12 Ocak 2019 14:41

En çok 679 dan dönecek ler benim tahminim çünkü bir çoğu şüphe üzerine atıldı

sdk71
Aday Memur
12 Ocak 2019 15:22

Ben 4/14 temmuz ihracım sayfaları takip ettiğim kadarı ile iade olanlar vifi veya hat mağdurları, birşeyim yok diyenden dönen kimse görmedim, benim dediklerimin haricinde dönen olmayacağını düşünüyorum.

26nsnn
Şef
12 Ocak 2019 15:49

Biz ne üzerine atıldık. Bizim atılma sebebimiz kesin bilgi mi? Bizde de kriter yok. Banka , bylk, hat hiçbiri yok. Adli idari hiçbir şey yok. Arayan yok soran yok
afcn, 5 yıl önce

En çok 679 dan dönecek ler benim tahminim çünkü bir çoğu şüphe üzerine atıldı

Ado104
Genel Müdür
12 Ocak 2019 16:13

Ad kodu ile dönenler var. Sadece o kriterler değil olumsuz kanaatlere dönen var

REİS3134
Aday Memur
12 Ocak 2019 20:24

Var kardeşim iade olan kritersiz bu dediğin mağduriyetide yok iade oldu komisyon ile herkes kendi durumunu bilir iciniz rahat ise kasmayın zamani gelince iade ediliriz saygılar...

sdk71, 5 yıl önce

Ben 4/14 temmuz ihracım sayfaları takip ettiğim kadarı ile iade olanlar vifi veya hat mağdurları, birşeyim yok diyenden dönen kimse görmedim, benim dediklerimin haricinde dönen olmayacağını düşünüyorum.

Toplam 9325 mesaj
«362363364365366367368369370371372373»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi