Editörler : ayşegül bgm
31 Mart 2023 10:30

Aydın Nazilli
Nazilli hastanesi yakınlarında 3 3.5 kira bulunabilir mi kiralar orda ne kadar biliyor musunuz

Fomant
Memur
31 Mart 2023 13:15

Aydında 6 sene yaşadım genel olarak ucuz ve ekonomik bir yer bence 4 civarına bulabilirsiniz.tercih için soruyorsanız puanınız iyiyse hiç düşünmeden yazın derin çok tercih edildiği için genelde yüksek kapatıyor.

Teddd
Aday Memur
31 Mart 2023 13:16

Rahat bulunur yeşil mahalleden bak hem yakın olur hem yeni binalar

saglıkcı7
Aday Memur
31 Mart 2023 13:26

Evet öyle yazmayı düşünüyorum gelirse diye ama bilmiyorum karar vermedim daha
Fomant, 1 yıl önce

Aydında 6 sene yaşadım genel olarak ucuz ve ekonomik bir yer bence 4 civarına bulabilirsiniz.tercih için soruyorsanız puanınız iyiyse hiç düşünmeden yazın derin çok tercih edildiği için genelde yüksek kapatıyor.

saglıkcı7
Aday Memur
31 Mart 2023 13:27

Gerçekten mi ya kuşadası nasıl peki orası İnternete 7 8 9 10 gösteriyor orda kiralar hep böyle midir
Teddd, 1 yıl önce
Rahat bulunur yeşil mahalleden bak hem yakın olur hem yeni binalar

Fomant
Memur
31 Mart 2023 13:34

Kuşadası ve didim doğal olarak pahalıdır. Nazilli ve efeler öğrenci için çok uygun bir yer. herşey ucuz 5 liraya kokoreç satılan bir yerden bahsediyoruz.

saglıkcı7, 1 yıl önce
Gerçekten mi ya kuşadası nasıl peki orası İnternete 7 8 9 10 gösteriyor orda kiralar hep böyle midir

Teddd
Aday Memur
31 Mart 2023 13:37

Kuşadası öyledir hocam turistik yer nazilli ucuzdur insanı iyidir rahat edersin bence
saglıkcı7, 1 yıl önce

Teddd
Aday Memur
31 Mart 2023 13:41

Hocam nazilli ucuzda 5 liraya kokoreçte yok ama çay içiliyor artık o paralara
Fomant, 1 yıl önce

Kuşadası ve didim doğal olarak pahalıdır. Nazilli ve efeler öğrenci için çok uygun bir yer. herşey ucuz 5 liraya kokoreç satılan bir yerden bahsediyoruz.

Khata88
Memur
31 Mart 2023 13:45

Nazilli benim memleketim çok güzeldir. Yazın bence çarşısı pazarı ucuzdur ürünler çevre köylerden gelir doğaldır. Ben de çok isterdim Nazilli'de yaşamak.

saglıkcı7
Aday Memur
31 Mart 2023 13:52

Anladım söke nasıldır peki
Teddd, 1 yıl önce
Kuşadası öyledir hocam turistik yer nazilli ucuzdur insanı iyidir rahat edersin bence

Teddd
Aday Memur
31 Mart 2023 14:19

Hocam nazilliliyim Söke'de bulunmadım bir memurun yaşamak isteyeceği yerlerden biridir Nazilli hemşerim gibi bende nazilliye dönmeyi çok istiyorum
saglıkcı7, 1 yıl önce

saglıkcı7
Aday Memur
31 Mart 2023 14:40

Teşekkür ederim cevaplarınız için saolun
Teddd, 1 yıl önce
Hocam nazilliliyim Söke'de bulunmadım bir memurun yaşamak isteyeceği yerlerden biridir Nazilli hemşerim gibi bende nazilliye dönmeyi çok istiyorum

musa akpınar
Aday Memur
24 Mart 2024 22:36

söke şehir olarak nazilliden kötü kusadasının gölgesinde bi yer sadece denize yakın onun dısında ehir çok sıkıcı karısık bi sehir çok da iç acıcı değil

saglıkcı7, 1 yıl önce
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi