Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
22 Ekim 2021 18:31

Aras ve Osman'ın yalanları

Bu ikisi ve bunların yan çarı Süleyman insanların umutlarıyla oynuyor kendi guruplarında onları eleştirince de kalkıp engel atıyorlar hükümet aleyhine tag açtığında (öyle çok ağır taglarda düşünmeyin bu arada taglar sağlık atamasıyla ilgili) hiç destek vermiyorlar milletin umutlarından besleniyor. Ve bunu Bakan dediğimiz kişinin gözlerinin önünde yapıyorlar bir şey demiyorum ama ahımız bunların ve en çokta o sözde Bakan'ın burnundan gelmesini istiyorum hakkımı helal etmiyorum cebimde beş kuruş para yok yaşadığım yer kücük bir yer iş olanağı yok çok zoruma gidiyor çok emek verdim Allah haktır, hakkaniyetlidir bunları yarına bırakır yanlarına bırakmaz

Fadimeışık
Aday Memur
22 Ekim 2021 18:34

Kesinlikle katılıyorum

does it matter
Yasaklı
22 Ekim 2021 18:41

Tabii canım tabii onlar dernek vasıtasıyla parayı kırar da sürünen gene sen olursun hiç de kendini avutma allah mallah diye

Anesteziy1
Aday Memur
22 Ekim 2021 18:47

Bahsettiğin yüce bir varlık olsaydı bu kadar kötü insan mutluluk için yasamazdi

03Laborant03
Memur
22 Ekim 2021 19:03

Her şeyin bir sonu olduğu gibi bu dünyanın da bir sonu var ve kıyamet günü haksızlığa uğrayanlar hakkını alacaklar böyle insanlar için kıyamet var konuyu neden farklı bir yöne çekiyorsunuz anlamıyorum ama Allah kimseyi hemen cezalandırmaz mühlet verir eğer hemen cezalandırsaydı dünyada tek canlı kalmazdı.

Anesteziy1, 2 yıl önce

Bahsettiğin yüce bir varlık olsaydı bu kadar kötü insan mutluluk için yasamazdi

Astronaut
Yasaklı
22 Ekim 2021 19:04

İnanmıyorum olabilirsin ama insanların inançlarıyla dalga geçme. Basit canlı

does it matter, 2 yıl önce

Tabii canım tabii onlar dernek vasıtasıyla parayı kırar da sürünen gene sen olursun hiç de kendini avutma allah mallah diye

atanamayancb
Aday Memur
22 Ekim 2021 19:07

Bunları instadan bile takip etmiyorum size etmeyin.Hiçbir vasıf olmadan milletten parayı kırıyorlar.

Anesteziy1
Aday Memur
22 Ekim 2021 19:20

Bu yaşıma kadar ne haram olan birşey yaptım nede başka birşey ama gördüğüm kadarıyla yalan ve harama bulaşanlar kadar sefa gören de görmedim bunu nasıl aciklican ayrıca dalga geçmek benlik bir olay değil doese ulaş dalga için

Astronaut, 2 yıl önce

İnanmıyorum olabilirsin ama insanların inançlarıyla dalga geçme. Basit canlı

Diyaliz82
Memur
22 Ekim 2021 19:29

En büyük günaha girdin dostum Allah in varlığını kabul etmeyerek. Bu dünya da Allah müdahale yapsa hickimsenin üzülmesine izin vermezse o zaman sınavın ne anlami olur ki, muhakkak ahiret yurduna bunlardan herkes hakkını alicak kardeşim. Lafindan dolayı seni tövbeye davet edip konuyu kapatıyorum. ( Yeri zamani mi dicek arkadaslar olcak arkadaslar bir kardesiminizin ahiretinini tehlikeye atmasina ses etmemek de olmazdi)
Anesteziy1, 2 yıl önce

Bu yaşıma kadar ne haram olan birşey yaptım nede başka birşey ama gördüğüm kadarıyla yalan ve harama bulaşanlar kadar sefa gören de görmedim bunu nasıl aciklican ayrıca dalga geçmek benlik bir olay değil doese ulaş dalga için

onuralp1071
Yasaklı
22 Ekim 2021 19:40

Dogmatik şeylere herkes inanmak zorunda değil. İstediğini de der.

onuralp1071
Yasaklı
22 Ekim 2021 20:03

Dedi saygı bekleyen saygısız. Duygularımız karşılıklı.

Marlonbrando
Memur
22 Ekim 2021 20:06

İstediğin şeyi karşımda söylesene neler oluyor:)

onuralp1071, 2 yıl önce

Dogmatik şeylere herkes inanmak zorunda değil. İstediğini de der.

onuralp1071
Yasaklı
22 Ekim 2021 20:11

Hemşire meslektaşlarına hastanede hayat kadınlığı yapıyorlar diyen biri olduğun için, dinine ne kadar bağlı olduğunu görüyorum. İlla kaşınıyosun var ya.

Marlonbrando, 2 yıl önce

İstediğin şeyi karşımda söylesene neler oluyor:)

03Laborant03
Memur
22 Ekim 2021 20:20

Katılıyorum kardeşim o zaman imtihanın bir önemi kalmazdı tabi herkesin dini kendine biz elimizden geleni yaptık ama aramızda Rabbimiz hakkında böyle düşünen kişiler olduğu için üzüldüm Allah hidayet versin hepsine de

Diyaliz82, 2 yıl önce
En büyük günaha girdin dostum Allah in varlığını kabul etmeyerek. Bu dünya da Allah müdahale yapsa hickimsenin üzülmesine izin vermezse o zaman sınavın ne anlami olur ki, muhakkak ahiret yurduna bunlardan herkes hakkını alicak kardeşim. Lafindan dolayı seni tövbeye davet edip konuyu kapatıyorum. ( Yeri zamani mi dicek arkadaslar olcak arkadaslar bir kardesiminizin ahiretinini tehlikeye atmasina ses etmemek de olmazdi)

Şakird7r
Aday Memur
22 Ekim 2021 20:43

Harama bulaşmayıp rahat yaşam sürdüren insan da var, içkiye kumara vs bulaşıp rezil ve sefil hayat süren insanlar da var bu durum kişinin müslüman kafir olması ile ilgili değil. imtihan dünyası işte herkes bir şeyler ile imtihana tabi tutuluyor
Anesteziy1, 2 yıl önce

does it matter
Yasaklı
22 Ekim 2021 20:49

Gerçekleri duymanın kudurtucu bir etkisi vardır şekil a'da görüldüğü gibi.

Allah yapar allah çatar diye diye kendinizi uyutmaya devam edin o esnada daha çok düdüklerler sizi, daha çok kişiye helal etmezsiniz o çok değerli hakkınızı hahahah zavallılar :)

atanamayaannnn
Aday Memur
22 Ekim 2021 21:19

Dinimize islama Rabbimize yapılan hakaretler gerçekten O?nun varlığından korkanların yaptığı davranış biçimleridir. Yaptıklarının hesabını veremeyecek olmak, sorumlulukları almak istememek vs. nankörlük sadece. Allah?ın kimseye borcu yok. Verilenlere razı olmamak kişinin zayıflığıdır. Tamda forumun ruh hastalarına yakışan hareketler gördük yine. Şu anonim alemdebile ne haldeler yazık

does it matter
Yasaklı
22 Ekim 2021 21:53

Şeyhin seni badeleye badeleye beyin koymamış be şakirt nasıl anlıcan hahahahah entry nick uyumunun bu kadarı :)

fizyorex
Daire Başkanı
22 Ekim 2021 21:57

:D :D

Şeyhin seni badeleye badeleye beyin koymamış be şakirt nasıl anlıcan hahahahah entry nick uyumunun bu kadarı :)

Şakird7r
Aday Memur
22 Ekim 2021 22:09

Lan kıt beyinli ne anlatmaya çalışıyorsun belediye melediye ne diyon

03Laborant03
Memur
22 Ekim 2021 22:09

Madem başkalarının dinine saygı duymuyorsun senin daha kendine saygın yok ki oksijen israfısın insanlarla uğraşmayı seviyorsun senin kalbin kötüyse biz ne yapalım Allah seni bildiği gibi yapsın işine geldiği gibi davranan kanı bozuğun tekisin

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi