Editörler : swat3410
«145714581459146014611462146314641465146614671468»

Sefa264
Şef
22 Eylül 2019 11:12

şimdi 25 ekim de af çıkacakmış ya kral zeus a göre;

biz ne oluruz sizce kasım başında başlar mıyız görevimize, af khk lıları kapsayacağına göre açıktakiler akıllarına gelir mi acaba ne dersiniz?

1 kasımı baz alarak şafak 40 diyebilir miyiz?

22 Eylül 2019 12:34

Allah askina ne affiymis ki bu!!!

Adamlar masum oldugu icin iade edilecek

Af olması icin oncelikle suc islenmis olmasi lazim

Sadece bunlar oy icin kusturdukleri vatandasin ağzına bal calma cabasi yersen!!!

Tuna2121
Memur
22 Eylül 2019 12:55

Milleti iade etsinler de devrem ne için olursa olsun

Sinop fatihi5757, 5 yıl önce

Sadece bunlar oy icin kusturdukleri vatandasin ağzına bal calma cabasi yersen!!!

22 Eylül 2019 13:09

36 ay olmus

Gun degil hafta degil koskoca 36 ay 3 koca sene

Yasama sevincimizi oldurduler diri diri topragin altina hapsedilmis gibi hissediyorum

Bunca masumun kul hakki nasil odenir tuylerim urperiyor !!!

Masumuz otesi var mi

En masumum diyen siyasetcisinden daha masumuz tertemiziz elhamdülillah

Sadaka istemiyoruz hakkimizi istiyoruz

Deli Hafiye
Aday Memur
22 Eylül 2019 16:51

Çoğu devremizin işaret ettiği haftaya nihayet geldik umarım duyumlar çıkar, duyum getirmek çok zor bir uğraş getiren arkadaşlara teşekkürler.

Deli Hafiye
Aday Memur
22 Eylül 2019 16:56

Bir tanesi çıkıp bu gün Ankarada hava günesli kesin güzel şeyler olacak yazsa çoklarımız mutlu olup pozitif bir ruha bürünüyoruz, tabi tersi de aynı bu derece önemli

Sefa264
Şef
22 Eylül 2019 17:32

bunu affı çıkaranlara soracak kimse var mı bilemiyorum tabi ki de, herkes her şeyin ne olduğunu neden olduğunu biliyor, af konusuna ismi ben vermedim, verenlere de yahu bu insanlar bir şey yapmadı ki diyecek adam var mı bilemedim inanki...

bu ama öyle ama böyle zulüm...

adamlar yaptıklarının yanlış olduğunu 39 ay sonra anlamışlar ama oy için ama hak hukuka girmişiz diyerek ihraç olan tüm masumlar, açıktaki tüm masumlar dönsün de ismine ne dersen de ama iadeyi itibar ama başka kelime ben kelimelere takılmıyorum yani açıkçası...

ama bana bunu yaşatanları hiç unutmayacağım, unutan olur ise de namerttir, iki yüzlüdür, benim gemim yürüsün de gerisi ne olursa olsuncular, bana dokunmayan yılan çok yaşasın tarzı düşünenler de var ise aramızda tabiki benim hakkıma girdiler ise ben hakkımı helal etmiyorum, bir an önce bu af düzenlensin de bu zulüm bitsin yani...

Sefa264
Şef
22 Eylül 2019 17:35

en masumuz diyen den daha temizim diye mesela 2-3 gün önce görüştüğün vekile diyebildin mi? herkes her şeyi bilmekte ama ne hikmetse kendine dokunana kadar kimse gık çıkarmamakta, bu yapılan düzenlemelerin son seçimlerle alakalı olduğu aşikar yani...

36 ay olmus

Gun degil hafta degil koskoca 36 ay 3 koca sene

Yasama sevincimizi oldurduler diri diri topragin altina hapsedilmis gibi hissediyorum

Bunca masumun kul hakki nasil odenir tuylerim urperiyor !!!

Masumuz otesi var mi

En masumum diyen siyasetcisinden daha masumuz tertemiziz elhamdülillah

Sadaka istemiyoruz hakkimizi istiyoruz

golge0607
Genel Müdür
22 Eylül 2019 18:26

Deli hafiye devrem bugün istanbulda hava çok çok güzel ve bir Ekim günü kararan ruhlarımız yine güzel bir Ekim günü iadelerimiz ile aydınlanacak..ben buna inananlardan in siz de inanın umutlu olun iyi düşünün iyi olsun...ayrıca deli hafiye den baska güzel bir nick bulsaydin iyiydi ama bu da guzel

Deli Hafiye, 5 yıl önce
Bir tanesi çıkıp bu gün Ankarada hava günesli kesin güzel şeyler olacak yazsa çoklarımız mutlu olup pozitif bir ruha bürünüyoruz, tabi tersi de aynı bu derece önemli
23 Eylül 2019 07:42

Soyle bir yurekten besmele cekelim

Bismillahirrahmanirrahim

Rahman ve Rahim olan yüce ALLAH in adiyla

Diyerek baslayalim bu haftanin ilk gunune

Rabbim tum sikintilarimizi es selam ismiyle selamete erdirsin, en kisa surede hayirla sonuclandirsin herisimizi insaAllah

Cilekes1004
Genel Müdür
23 Eylül 2019 12:59

hey kudretine kurban olduğum Allah'ım,şurayı bi ümit belki bi haber vardır diye günde bilmem kaç kez okuyan kullarına sen iade sevinci yaşat,dertlerini tasalarini Al götür. .Bu sancılı bekleyişi hayirlarla,Güzel haberlerle sonuclandirmayi nasip eyle..iade haberinden baska herkesin aradığı su telefonlarımızı iade haberleri için çaldır:))yurekelrimize ferahlık ver,senden başka kimseye kulluk etmeyen su bicarelere merhamet et Aminn...Amin diyen altın bulsun:)) Hayırlı haftalar forumdaslar..

Justice20
Şube Müdürü
23 Eylül 2019 13:57

AMİNNNNN...

Cilekes1004, 5 yıl önce
hey kudretine kurban olduğum Allah'ım,şurayı bi ümit belki bi haber vardır diye günde bilmem kaç kez okuyan kullarına sen iade sevinci yaşat,dertlerini tasalarini Al götür. .Bu sancılı bekleyişi hayirlarla,Güzel haberlerle sonuclandirmayi nasip eyle..iade haberinden baska herkesin aradığı su telefonlarımızı iade haberleri için çaldır:))yurekelrimize ferahlık ver,senden başka kimseye kulluk etmeyen su bicarelere merhamet et Aminn...Amin diyen altın bulsun:)) Hayırlı haftalar forumdaslar..
23 Eylül 2019 17:21

Allah kabul etsin inşallah
Cilekes1004, 5 yıl önce
23 Eylül 2019 17:27

Bakan bey bugün toplam ihraç sayısını açıklamış. Açıklarla ilgili birşey söylememiş.

Yörük4627
Aday Memur
23 Eylül 2019 21:57

Herkese hayirli aksamlar persembe gunu mahkeme vardi 37 ay sonra nihayet bir sonuca baglandi halen aciktayim mahkeme kararini adliyeden islak imzali bir sekilde mi alip emniyete vernemiz gerekiyor arkadaslar hukuk islerine bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

hasan bera
Şef
23 Eylül 2019 22:48

Hayırlı olsun Her iki türlüde verebilirsin. Zaten savcı katibi kararın bir örneğini emniyete gönderiyor. Ama sen işini sağlama al kararı elden hukuk işlerine teslim et
Yörük4627, 5 yıl önce

Herkese hayirli aksamlar persembe gunu mahkeme vardi 37 ay sonra nihayet bir sonuca baglandi halen aciktayim mahkeme kararini adliyeden islak imzali bir sekilde mi alip emniyete vernemiz gerekiyor arkadaslar hukuk islerine bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi

Tuna2121
Memur
23 Eylül 2019 23:37

Ben teslim etmedim zaten kendileri sormuşlar mahkemede beraat aldı gerekçeleri karar yazikinca onu da size gonderecegiz demişler gerekceli karari da yazamadilar 5 aydır

Eski Açık
Memur
24 Eylül 2019 00:16

selamın aleyküm devrelerim. hamdolsun son duruşmam da (6. duruşma) beraat alabildik. gerekçeli kararın kesinleşmesini bekliyorum dilekçe yazmak için. şimdilik şuna seviniyorum. '' en azından suçsuz olduğumu ispatlayabildim'' rabbim tüm masum gardaşlarımın yardımcısı olsun. selametle...

Eski Açık, 5 yıl önce

selamın aleyküm kanadı kırık devrelerim. yarın 5. duruşmam görülecek. her duruşmada eksik evraklar olduğu için erteleniyordu sürekli. hakkımda ifade verilmiş. ben de verilen ifadeyi doğruluyorum zaten. ev araması yok. dijital yok. program yok. sizlerden dua istiyorum. hayırlısı olması için dua ederseniz sevinirim. 4 ekim... 36. ayda da beklemeye devam.

yamec
Şef
24 Eylül 2019 01:09

Kararı ilgili yerlerin hepsine dilekçe ile bildir.

Yörük4627, 5 yıl önce

24 Eylül 2019 09:42

Hasan bey bu ayın sonunda birşeyler olacağı bilgisini aldığınızı söylemiştiniz. Var mı yeni gelişmeler kaynağınızla görüşebildiniz mi? Şimdiden teşekkür ederim.
hasan bera, 5 yıl önce
Hayırlı olsun Her iki türlüde verebilirsin. Zaten savcı katibi kararın bir örneğini emniyete gönderiyor. Ama sen işini sağlama al kararı elden hukuk işlerine teslim et
Toplam 39532 mesaj
«145714581459146014611462146314641465146614671468»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi