Editörler : swat3410

pajarzit
Yasaklı
05 Ağustos 2020 23:32

gerçek polissen ki değilsin eminim polis olmaya çalışırken şutlanmış birisindir sen içinde yarraa kalmış foruma yazıyorsun,ben enazından 48-50 yaşında emekli olurken sen 55 yaşında kılçıksız tam dinozor olarak emekli olucan onun bunun veledi.Diğerleri yanlış anlamasın sakın sadece bu velede yazdıklarım ;))

igorr
Kapalı
05 Ağustos 2020 23:36

Böyle onun bunun artıkları gelip buralarda yazıyorlar ya ona kahroluyorum lan.Ulan tohum artığı korumayı küçükmü görüyon i.ne sen kimsin meslek büyüklerine laf edip,korumada çalışanlara laf ediyorsun ejdadını s...mm pci

polisyilmaz39
Yasaklı
05 Ağustos 2020 23:37

Devrem bende korumada çalışıyorum bırakın şu ş.sizi nikinden ne halt olduğu belli zaten.

polisyilmaz39
Yasaklı
05 Ağustos 2020 23:38

Bana bak aşağılık korumada çalışanlara laf etme seni bulur ki bulurum bulunmayacağını sanma o dediklerini yuttururum sana.

igorr
Kapalı
05 Ağustos 2020 23:47

Sen hesabını acil kapat seni bulurum olm yalattırırım o dediklerini.

polisyilmaz39
Yasaklı
05 Ağustos 2020 23:48

Devrem çıkar yine piyasaya bulunmayacağını sanıyor ama elbet bulunur.Kafaya takma.

igorr, 4 yıl önce

Sen hesabını acil kapat seni bulurum olm yalattırırım o dediklerini.

igorr
Kapalı
05 Ağustos 2020 23:49

Yok devrem kafama takmıyorum ama ş.sizin dedikleri takılmayacak gibi değil ulan ben seni bulurum elbet bana özelden yazsana bi sen bakayım koç bekliyorum seni hadi.

polisyilmaz39, 4 yıl önce

Devrem çıkar yine piyasaya bulunmayacağını sanıyor ama elbet bulunur.Kafaya takma.

06 Ağustos 2020 00:03

Hayırdır öttüğüne göre nöbeti devraldın heralde. Kodun kaç söyle kanal 2'den geleyim sana. Senin gibi dinazorların kuyruğuna bastın mı hemen küfür etmeye ve küfür ederek üste çıkmaya çalıştıklarını çok gördük. 50 yaşında emekli olacan tabi. Devlet te baktı senden adam olmaz erken emekli ediyor demekki :)))
pajarzit, 4 yıl önce

gerçek polissen ki değilsin eminim polis olmaya çalışırken şutlanmış birisindir sen içinde yarraa kalmış foruma yazıyorsun,ben enazından 48-50 yaşında emekli olurken sen 55 yaşında kılçıksız tam dinozor olarak emekli olucan onun bunun veledi.Diğerleri yanlış anlamasın sakın sadece bu velede yazdıklarım ;))

06 Ağustos 2020 00:14

Bana ve anneme özelden küfür eden arkadaşların annelerinin ellerinden öpüyorum, ben kimseye küfür etmem ama kendini beğenmişede lafımı söylemezsem rahatsız oluyorum. Koruma şubede 8 yıl çalışmış biri olarak bu parazit denen bunağın dediklerini sindiremedim. Kimseyi küçük görmek gibi bir düşüncem olmadı olamazda. Haydi selametle. İnsanları eleştirin ama küfür etmeyin yakışmaz bize.

ultraky
Memur
06 Ağustos 2020 00:19

Kardeş pmyo görünümlümüsün her neysen.

Çok terbiyesizsin

Blacks01
Aday Memur
06 Ağustos 2020 02:55

Keşke mesleğe ekipte ilçe emniyetlerde başlasaydım diyorum bende kendime, ve ekliyorum pomem olmama rağmen bu mesleğe pmyo şartt

EL CHAPO
Genel Müdür
06 Ağustos 2020 03:02

alin bunu ..

2 dil biliyosan tercuman ol .

bende 3 dil biiliyorum almanca ispanyolca ingilizce ..

2 dil bilen cok var, yuzme bilen yuzde 90 var.

yani vasifli sayilmassin

Bankaci Adayi, 4 yıl önce

abi kendimi yanlış ifade ettim kimseye vasıfsız demiyorum tabi ki .2 yabancı dil biliyorum iyi derecede .çok iyi yüzerim.vs kişisel özelliklerden bahsediyordum.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
06 Ağustos 2020 19:55

pmyo görünümlü pomem he sesli güldüm ama isminde bile ayrımcılık var ha ha
Pmyo görünümlü Pomem, 4 yıl önce
Bana ve anneme özelden küfür eden arkadaşların annelerinin ellerinden öpüyorum, ben kimseye küfür etmem ama kendini beğenmişede lafımı söylemezsem rahatsız oluyorum. Koruma şubede 8 yıl çalışmış biri olarak bu parazit denen bunağın dediklerini sindiremedim. Kimseyi küçük görmek gibi bir düşüncem olmadı olamazda. Haydi selametle. İnsanları eleştirin ama küfür etmeyin yakışmaz bize.

polisyilmaz39
Yasaklı
06 Ağustos 2020 22:40

Hak ettin şerrefsiz.öyle hesabı kapatıp kaçma gel korkak ş.siz buraya kaçma.

Pmyo görünümlü Pomem, 4 yıl önce

polisyilmaz39
Yasaklı
06 Ağustos 2020 22:41

Özelinden annene küfretmedim ama ettilerse de hak ettin şerrefsiz.Bide 8 yıl korumada çalışmışmış şerrefsiz seni.

polisyilmaz39
Yasaklı
06 Ağustos 2020 22:43

Meslek büyüklerine dinozor de bunak de,korumada çalışanlara hakaret et,adi şerrefsiz aşağılık yaratık seni.

Aliosman B
Aday Memur
06 Ağustos 2020 22:50

Bende tam forma girdim bu başlığı açan kardeşime yol gösterici olsun diye iki yeteneğimi yazacaktım ben de ara ara uçuyorum ama rüyamda tabi onun için hiç bir şube beni alamaz

Bide ne görem adlarına utanacağım gerizekalilar doluşmuş buraya

Seviyesiz kufurlerinizle kalın

Baba kaçar

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi